סיון בראון סמנכ"לית משאבי האנוש העולמית myThings

סיון בראון סמנכ"לית משאבי האנוש העולמית myThings

ראיון עם סיון בראון, סמנ"כלית משאבי האנוש העולמית של חברת myThings

שיתוף

נפגשנו עם סיון בראון, סמנכ"לית משאבי האנוש העולמית של חברת 'myThings' -מובילה עולמית בתחום ה-Programmatic Advertising, לשיחה על תפקידה החדש.

מה החזון שלך לתחום משאבי האנוש ב-myThings?

"myThings היא חברת סטארט אפ שחוותה צמיחה מהירה בשנים האחרונות. החזון שאותו אני מביאה לחברה הוא שמירת הציביון הייחודי לחברת סטארט אפ, לצד ייעול תהליכי עבודה ההולמים את שלב הצמיחה בו נמצאת החברה. מטרות תהליכי עבודה אלה הן לעזור לכל עובד למקסם את הלמידה והתרומה שלו לארגון ולחזק את האמון והשקיפות בין ההנהלה לעובדים."

מהן התוכניות והמטרות שלך עבור מחלקת משאבי האנוש?

"מחלקת משאבי האנוש עומדת להתמקד השנה בשלושה תחומים עיקריים: תחום ראשון הוא הגדלת מעורבות עובדים על ידי השקעה בפיתוח מסלולי קריירה, פעילויות רווחה והכרת עובדים. תחום שני הוא חיזוק השדרה הניהולית שכוללת את ההנהלה הבכירה, לצד הקמה של שכבת ניהול ביניים. התחום השלישי הוא בניית תהליכים אחידים בהיבטי תוכניות עבודה לעובדים, גיוס, שכר והטבות."

על אלו פרויקטים את עובדת?

"הפרוייקט הראשון שביצעתי לאחר שהצטרפתי לmyThings- היה לשלוח לכל העובדים סקר שביעות רצון. בשאלון מיפינו את תחומי הליבה של ארגון מצליח על מנת לאמוד היכן אנחנו ממוצבים בכל אחד מהתחומים הללו. תוצאות הסקר, שנותחו לפי מחלקות, מיקום המשרד בעולם, וכן ותק בחברה, עזרו לנו מאד ליצור את תוכנית העבודה ל-2016. בעקבות לימוד תוצאות הסקר, גיבשנו תוכנית פעולה שמתמקדת בכל אחד מהנושאים שפירטתי קודם לכן. בין היתר, נשים דגש על פיתוח שדרת ניהול הביניים, בניית תהליך שנתי של הערכת עובדים המקושר בסוף השנה לקידומים ותגמול וכן הרחבה של תוכנית הרווחה."

האם וכמה עובדים את מתכוונת לגייס?

"אנחנו נמצאים כעת בתנופת גיוס של למעלה מ-10 עובדים למחלקות שונות, ביניהן משרות פיתוח, כריית נתונים (data mining) ו-ad operations.
בין המשרות הפתוחות: מנתח נתונים, מנתח עסקי (business analyst), מפתח ג'אווה, מפתח שירותים מקצועיים (professional services developer), מפתח front end.
אנחנו מתכננים להמשיך ולגייס במהלך כל השנה, בדגש על משרות פיתוח."
מייל למשלוח קורות חיים: careers@myThings.com

באשר לרקע שלך, תוכלי לספר קצת יותר על פעילותך ב-Procter & Gamble?

"בהחלט. הצטרפתי ל-P&G בתפקיד מנהלת הגיוס וההדרכה בישראל. Procter & Gamble נוהגת לגייס עובדים ללא ניסיון ולאחר מכן להכשיר ולפתח אותם בתוך החברה. לכן, ביצענו את הגיוסים ישירות באמצעות האוניברסיטאות המובילות בישראל, ולא עשינו שימוש בחברות חיצוניות דוגמת חברות השמה או head hunters.

כדי להשיג מטרה זו, היה עלי להקים 'מאפס' את מערך הגיוס וליצור מערכות יחסים הדוקות עם ראשי פקולטות, מרצים ויחידות השמה באוניברסיטאות, בכדי למקסם את החשיפה של הסטודנטים ל-P&G. במקביל ניהלתי גם תוכניות סטודנטים ותחרויות סטודנטים, כאשר הפרסים היו מלגת לימודים או התמחות ב-P&G. בתחום ההדרכה ניהלתי מערך נרחב של הדרכות ותוכניות מנהיגות לטיפוח המשאב האנושי בחברה.

לאחר שש שנים קודמתי לתפקיד סמנכ"לית משאבי האנוש של P&G ישראל. כחלק מתפקיד זה הובלתי פרויקטים ארגוניים שהיו בעלי חשיבות אסטרטגית לחברה – החל מהטמעת ניהול המפיצים של Procter & Gamble בקפריסין ומלטה, דרך תהליך של ייעול מצבת כוח האדם ועד פרויקט רחב ידיים בתחום הגיוון התעסוקתי. לאחר שלוש שנים בתפקיד הסמנכ"לית ניהלתי את תחום השכר וההטבות של כל 9 המדינות באפריקה בהן פעלה Procter & Gamble. במהלך שנותיי בחברה הרב לאומית צברתי ניסיון שבכוונתי להביא ל-myThings בכדי להצעיד את החברה קדימה באמצעות הצוות הנוכחי והעתידי שלנו."

סדנת ניהול זמן

אין תגובות

השאר תגובה