לקראת חנוכה: הדלקת נרות וציון החג עם העובדים

לקראת חנוכה: הדלקת נרות וציון החג עם העובדים

שיתוף

לקראת חג החנוכה המתקרב ובא, מנהלות משאבי אנוש מספרות על משמעות החג עבורן ועל הדרך בה הם יציינו את החג באירועים שונים עם עובדי החברה.

חנוכה בחברת קומדע

טלי רוזן
טלי רוזן

טלי רוזן, מנהלת משאבי אנוש חברת קומדע, אומרת: "חג חנוכה הוא גם חג האורים/ות. בקומדע חוגגים כל שנה ומקיימים את מצוות הדלקת נרות בכל יום מ-8 ימי החנוכה. החגיגה מלווה בכיבוד סופגניות מסוגים שונים, לביבות וספינז', מעות חנוכה שוקולד מוזהבות, הסבר על החג היהודי, חידון והפתעות. יש לנו עובדת שמנגנת בגיטרה ומנעימה לנו את החג בשירי חנוכה שונים…העובדים מקבלים שירונים ומצטרפים לחגיגת הזמר: "כד קטן, באנו חושך לגרש, חנוכיה לי יש, הנרות הללו, מעוז צור ישועתי, סביבון סוב סוב סוב, נר לי נר לי…"

בקומדע דוגלים ב"גיוון תעסוקתי" ולכן אנחנו נותנים מקום לכל עדה/מגזר/אמונה/אוכל וכו'

קומדע היא חברת הייטק בוטיקית ומתייחסת לעובדיה כמו למשפחה ודואגת
לאיזון חיי : בית / עבודה / לימודים.

השנה הפתענו את העובדים שלנו עם שמיכות פליז לחורף לחימום.

פעילות חברתית מגבשת בחנוכה – השנה, בדצמבר 2018, אנחנו מוציאים את העובדים לסיור ב"חוויה האולימפית" – חוויה אינטראקטיבית רב חושית הלוקחת את המבקרים למסע בין 5 טבעות אל רגעי השיא של המשחקים האולימפיים ואל הרוח האולימפית של מצוינות, כוח רצון, התמדה ושאיפה מתמדת להגיע מהר יותר, גבוה יותר וחזק יותר! כל זאת על מנת להעלות את המורל לעובדים/ות בקומדע.

בקומדע יש נבחרת ספורט – אשר רצה פעם בשבוע כולל המנכ"ל, מר זאב שטח, ואנחנו מאוד מאמינים בבריאות הנפש והגוף לעובדינו.

הלקוחות של קומדע וקומסיין (חברת בת) יקבלו ספלים עם לוגו של קומדע ארוזים עם שוקולדים מתוקים.
הידעתם? שמות נוספים לחג החנוכה:

• חג הגבורה – לזכר גבורת המכבים.
• חג הניסים – לזכר נס פך השמן.
• חג המכבים – לזכות ניצחון המכבים.
• חג האור – בגלל המשמעות המיוחדת של האור/הנרות בחנוכה.

חג שמח😊 וצבעוני!"

חגיגות חנוכה עם העובדים-חברת קומדע
חגיגות חנוכה עם העובדים-חברת קומדע
מתנות חנוכה לעובדים
מתנות חנוכה לעובדים

חנוכה ב HP אינדיגו

נאוה קזז. צילום סמדר כפרי
נאוה קזז. צילום: סמדר כפרי

לדברי נאוה קזז, סמנכ"לית משאבי אנוש HP ישראל: "HP אינדיגו היא הג'יני שמעניק ללקוחות ומותגים את היכולת להמציא את עצמם מחדש, להגיע לצרכנים בדרך בולטת, פורצת דרך ואמוציונאלית שגורמת להם לחוות את המוצר באופן אישי -כל אחד את הסיפור שלו, לראות את העולם מזוית אחרת ולהרגיש יחיד ומיוחד.

אנחנו מכירים בצרכים הייחודים של העובדים ויודעים להתגמש כדי לאפשר להם להביא לידי ביטוי את עצמם. ציון חגים זו הזדמנות טובה לשהות ברגע של חגיגה ולחגוג ארועים, למידות והצלחות.

המנטרה שמתנגנת לנו במסדרונות אומרת : Let your Indi-go. אנחנו מעודדים את העובדים לשחרר את הכוחות היצירתיים הטמונים בהם כדי לאפשר להם לבטא את הייחודיות שלהם.

אנו יוצרים חוויה חגיגית עבור העובדים על ידי שילוב מספר אלמנטים:

ביום הראשון לחג – ימתינו לעובדים על שולחנם – מארז נרות בעיצוב מרהיב וייחודי, המודפס על מכונות הדפוס של אינדיגו בטכנולוגיה חדשנית המכונה קולאג' ומגוון סופגניות. הסלוגן שמתנוסס על המארז הוא: Let your Indi-go, Light up the FIRE within you.

בהמשך השבוע אנו מקיימים הדלקת נרות באתרי החברה. בנוסף, במהלך החנוכה כל עובד יכול היה לבחור סרט מתוך מבחר הסרטים ולקחת את ילדיו או בן/בת זוגו לבילוי בחופשת החג. בילוי משותף של העובדים עם היקרים להם, בפעילות שהחברה מארגנת, הוא עוד דרך להביע הערכה לעובדים ולשותפות המתמשכת שלהם בהצלחות ובאתגרים של החברה. חג שמח לכולנו".

חנוכה בחברת Energy Team

טל דבי. צילום: ניר קידר
טל דבי. צילום: ניר קידר

טל דבי, מנהלת משאבי אנוש ב- Energy Team, אומרת: "השנה נחגוג כמיטב המסורת את חג החנוכה עם מפגש חברה שבו נערוך הדלקת נרות, ארוחת בוקר מפנקת ונקנח כמובן בסופגניות.

כיון שרוב העובדים שלנו יועצים ומנהלי פרויקטים אשר נמצאים בחברות וארגונים שונים, חשוב לנו מאוד בעיקר בחגים, לקבץ את כולם לגיבוש מהנה. בנוסף אנו נגיע במהלך ימי החג לחלק סופגניות בכל אחד מהאתרים שלנו.

כמו כן, אנו רוצים במהלך ימי החג להתנדב בחלוקת מזון לבתי חולים, התנדבות אותה אנו רוצים להנחיל כל חג מעתה, שתהפוך למסורת.

אנו מודעים לכך בחברה שבמהלך ימי החג ישנה מתכונת שונה במערכת החינוך ומאוד מתחשבים בהורים שבינינו – אם זה לקחת חופשים או להגיע מאוחר/לצאת מוקדם במהלך החג.


אירוע משאבי אנוש 20-21.12.2021

כנס הגיוס השנתי 2021
כנס רווחה וחווית עובד 2021
כנס ההדרכה והלמידה 2021
באנר כנס דיני עבודה

אין תגובות

השאר תגובה