3 דרכים לשמור על העובדים שלך בטוחים במקום העבודה

3 דרכים לשמור על העובדים שלך בטוחים במקום העבודה

להיות בעל עסק או חברה זו לא משימה קלה אך אין זה אומר שמותר להקריב את רווחת ובטיחות העובדים

שיתוף
בטיחות העובדים

בטיחות העובדים

כבעל חברה או עסק, אתה צריך לדעת כי הבטיחות של העובדים שלך חיונית להצלחת החברה.

במקום להסתכל על בטיחות העובדים כהוצאה, עליך לחשוב על כך כהשקעה לטווח ארוך בבריאות העסק שלך. כל עוד חברות ועסקים מנוהלים על ידי בני אדם ולא ע"י רובוטים, חשוב שתמיד תתכונן לגרוע ביותר. מומלץ מאוד שתהיה פרוצדורה יזומה ותגובתית בעניין הבטיחות במקום העבודה. בנוסף, באחריותך לאשר כי העובדים שלך מבינים את המדיניות המתאימה – זה עושה את סביבת העבודה מהנה יותר.

ישנן שלוש דרכים עיקריות לשמור על בטיחות במקום העבודה

מיקור חוץ לסיוע בעת הצורך

מיקור חוץ מקטין את העלויות מבלי להתפשר על בטיחות העובדים. לדוגמה, אם אתה בעל מסעדה אתה לא רוצה שחלילה הצוות שלך ישרפו את עצמם. ניהול שגוי של עיסוק בשמן יכול לגרום לשריפות. מחקר שנערך על ידי כתב העת לביטוח סיכם כי שריפות היו אחת מתביעות הביטוח הגדולות ב 10% וב- 35,000 $.

לכן, אם אתה בעל מסעדה לדוגמה, תוכל לחפש חברה ממיקור חוץ שמתמחה בעיסוק בשמן. אין זה אומר שלא תצטרך ביטוח והגנה נגד שריפות. אך מיקור חוץ לניהול שמן ואש יוכל לסייע בעיסוק הזה ובשמירה על העובדים. משאב ביטוח אש מכסה נושאים הכוללים ביצוע ביטוח הנכסים ווידוא כי הם מבוטחים כראוי כדי לוודא שאתה לא מכוסה פחות מידי מבחינת העסק. למרות שרכישת ביטוח אש עשויה להיראות כמו השקעה יקרה במבט ראשון, אתה מגן על העסק שלך ועל העובדים מבעיות עתידיות.

אימוץ תרגילי חירום

שיטה נוספת לשמור על העובדים שלך בטוחים במקום העבודה היא אימוץ קבוע של תרגילי חירום. לאחרונה חלה עלייה באלימות במקומות עבודה בארה"ב, וגם בישראל גברו המקרים של תקיפות ואפילו הרג של עובדי ציבור.

בארה"ב, סטטיסטיקות שדווחו על ידי ה- FBI מראים כי במעל 80% של תקריות היורה הפעיל הוא חלק ממקום העבודה. בנוסף, מחקר של ה- FBI סיכם כי קרוב ל -50% מאירועי הירי מתרחשים בתחום העסק. כבעל עסק, אתה עשוי להיתקל ברגשות שונים מעובדים בעת ביצוע התרגיל הזה וישנם כמה צעדים שחשוב לנקוט במהלך התרגילים כדי להבטיח לדוגמה שמכל הדלתות בבניין ניתן להתפנות במהירות ולמשטרה המקומית תהיה גישה מכל מקום בהקדם האפשרי. על ידי אימוץ ותרגול תרגילי חירום בקביעות, אתה במישרין ובעקיפין מפגין לעובדים שלך כי אתה דואג שלהם לבטיחות שלכם וכי זה מעל הכל.

לתקשר עם העובדים שלך באופן קבוע

אם אתה רוצה לשמור על העובדים שלך בטוחים במקום העבודה, עליך לתקשר איתם באופן קבוע. מחקר שנערך על ידי Dynamic Signal בארה"ב קבע כי תקשורת עם עובדים שיפרה את הפרודוקטיביות במקום העבודה ב -202%. יתר על כן, המחקר הראה כי 92% מהעובדים שנבדקו אמרו כי בטיחות העובדים היא גורם מפתח לשימורם במקום העבודה.

מנקודת מבט של בעלי העסקים, הדבר בעצם אומר שאם אתה שומר על העובדים שלך בטוחים אז תקבל מעורבות עובדים גבוהה יותר ופרודוקטיביות מקסימלית. סביבת התקשורת הפתוחה מציגה כי היעדים העסקיים וחששות העובדים אינם חייבים להיות מנוגדים זה מזה.

כנס משאבי אנוש בנושא העצמת ההון האנושי

אין תגובות

השאר תגובה