5 היתרונות של כלב במקום העבודה

5 היתרונות של כלב במקום העבודה

כלב הוא לא רק מתנה ליום הולדת, זה לכל החיים ... ובמקרים מסוימים גם בזמן העבודה

שיתוף
להביא את הכלב לעבודה

להביא את הכלב לעבודה

בילוי עם חבר פרוותי במשרד לא רק מוסיף כיף ליום העבודה שלכם אלא אפילו מגדיל את הפרודוקטיביות של העובדים.

רבים מאיתנו יכול רק לחלום על להביא איתנו את חיית המחמד למשרד כדי לשמור על אווירה מהנה וכיפית ולהרגיע את מצב הרוח כאשר נהיה קשה, אבל זה לא תמיד ריאלי במקומות עבודה. עם זאת, ישנן חברות שלא רק מאשרות להביא את הכלב לעבודה אלא אפילו מעודדות זאת בשל היתרונות הרבים שנלווים לכך.

ישנם מספר יתרונות של בעל חיים במשרד ולפעמים זה בדיוק מה שצריך כדי לשפר את המורל ואת התפוקה של הצוות.

להלן 5 סיבות עיקריות לכך שמומלץ להביא את הכלב שלכם לעבודה:

הפחתת הלחץ

איך אפשר להמשיך להיות מוטרדים ולחוצים כאשר מסתכלים בעיני ה- Puppy eyes של הכלב שלכם? המבט השמח של הכלב שמביט בך חזרה והאהבה שאתה מקבל ממנו מסייע בהפגת הלחצים בעבודה כמו מגע קסם. כלבים הם כל כך חמודים ונפלאים שהם מיד משרים עלינו מצב רוח טוב.

גיבוש הצוות

כלב במשרד מגבש ומחזק את הצוות. גם חברי צוות שנוטים לעבוד בדרך כלל לבד, להתבודד במשרדם הסגור ולהפחית אינטראקציה עם הסביבה ככל האפשר, בדר"כ לא ישארו אדישים כשהכלב שלך מגיע איתך לעבודה. פעמים רבות, רואים את אותם אנשים "מתבודדים" מגיעים פתאום למשרד בו הכלב נמצא, מסתכלים עליו, מלטפים איתו ומתחילים לשוחח עם בעליו. זה מייצר אינטראקציה חיובית ומגבש את חברי הצוות, גם את אלו המופנמים ביותר. כלב גם יכול לייצר נושא שיחה חדש ומרענן עבור חברי צוות שלרוב לא מרבים לשוחח אחד עם השני בנושאים שאינם קשורים לעבודה.

בריאות

כשמביאים את הכלב למשרד, יש להוציא אותו לטיול פעם פעמיים במהלך שעות העבודה. זה למעשה "מכריח" את בעל הכלב לקום מהכסא ולהתנתק קצת מהמחשב ולצאת החוצה לטייל, למתוח את הגוף ולנשום אוויר צח. הטיולים וההפסקות הללו מהעבודה תורמים מאוד לבריאות. במיוחד אצל עובדים שכמעט לא זזים מהכסא במשך היום ולא מאפשרים לעצמם לקחת הפסקה מהעבודה. יש לכך גם השפעה משנית במקרים רבים על עובדים נוספים. אם תציעו לשותף שלכם למשרד לבוא איתכם לטיול עם הכלב, גם הוא יוכל להרוויח מההפסקה הבריאה.

פרודוקטיביות מוגברת

ההפסקות שמייצרים הטיולים על הכלב וההתנתקות ההכרחית מהעבודה, מרעננים את הגוף ואת המחשבה וגורמים לכך שתשובו מהטיול רעננים יותר ועם אנרגיה מחודשת. יש לכך השפעה חיובית משמעותית על הפרודוקטיביות שלכם. אחרי ההפסקות הללו סביר שתעבדו טוב יותר ושיהיה לכם יותר כוח ומרץ להמשיך בעבודה.

הפחתת הדאגה

העובדה שהכלב שלך נמצא לצדך במשרד במקום שיהיה לבד בבית במשך שעות ארוכות, מפחיתה את הדאגה ואת רגשי האשמה שלך כלפי הכלב ואת הדחיפות לצאת מהעבודה מוקדם כדי להוציאו לטיול. הפחתת הדאגה הזו מפחיתה את הלחץ ו"משחררת" אותך לעסוק בעבודתך עם פחות דאגות וללא הצורך לחזור הביתה במהירות לכלב שמחכה.

כנס משאבי אנוש בנושא העצמת ההון האנושי

אין תגובות

השאר תגובה