תודה לכל האוהדים שלנו – ויש כבר יותר מ-10,000 ממכם!

תודה לכל האוהדים שלנו – ויש כבר יותר מ-10,000 ממכם!

תודה לכל מי שלקח חלק מפעילות עד כה, תודה לכל מי שעוקב, לכל המנויים של המגזין בדיוור האלקטרוני ולכל קוראי הפורטל - זה קרוב לשנתיים. בלעדיכם כל זה לא היה...

שיתוף
פורטל משאבי אנוש

רק רצינו להגיד תודה!

תודה ליותר מ-10,000 האוהדים שלנו בדף הפייסבוק, תודה לקרוב ל-12,000 המנויים למגזין היומי במייל (רישום בצד שמאל מכל דפי האתר) ותודה לעשרות אלפי הקוראים של הפורטל.

תודה גדולה גם לנותני החסויות שלנו, למפרסמים, לכותבים החיצוניים, למשתתפי הוועדות השונות, למשתתפי הכנסים, למרצים ולכל מי שנתן יד, עזר ושיתף פעולה.

ותודה מיוחד לאתר AllJobs שנותן חסות על ערוץ גיוס העובדים בפורטל ומאפשר לנו להביא לכם את החומר המקצועי בתחום.

אנו מתקרבים לשנתיים של פעילות (יש שיומרו בסך הכל) ושמחים להיות המקור הראשון – הנפוץ והגדול ביותר – עבור קהילת משאבי האנוש של ישראל. עם יותר מ-4,000 כתבות ומאמרים באוויר, פורטל משאבי אנוש HRus הינו מקור המידע הגדול ביותר שפתוח ללא עלות לשירות הקהילה.

הכתבות והמאמרים המקצועיים מחולקים תחת 12 קטגוריות שונות המכסות את מגוון הפעילויות של העוסקים בניהול המשאב האנושי, החל מ: גיוס, שכר, רווחה, הדרכה, יחסי עבודה ועוד. וכן בחלוקה של כ-60 תתי קטגוריות כדוגמת: דיני עבודה, השמה, כח אדם, הנעת עובדים, פיתוח ארגוני, זכויות עובדים ומעסיקים, סכסוכי עבודה, גיבוש עובדים, מרכיבי שכר, פנסייה וגמל ועוד. לאלו יש להוסיף את הסיווגים של כלל הכתבות תחת יותר מ-600 תגיות שונות המאפשרות גישה ישירה לחומרים בנושאי עניין מיוחדים ומנוע החיפוש החזק של הפורטל המאפשר מציאה מהירה של חומרים על פי דרישה ומציאת המידע הנדרש בנושא המחופש באופן ישיר ועל פי דרישה.

אנו בפורטל HRus עושים מאמצים רבים להביא לכם את כל מה שחדש ומעניין, את החדשות, הדעות והמאמרים המקצועיים בכל תחום ובכל סקלה – מהארץ ומהעולם – במטרה לרכז עבורכם, במקום אחד את כל מה שנדרש עבור שיפור היעילות והאפקטיביות בעבודתכם. זהו תהליך – ותהליך שאנו עדיין נמצאים בעיצומו – ואנו מודים לכם הקהל שנותן לנו את הכוח להמשיך.

הצטרפו לדף האוהדים שלנו על ידי לחיצה על כפתור 'Like' בסרגל השמאלי של האתר, כמו כן הצטרפו לרשימת המנויים של המגזין האלקטרוני – ללא עלות – ע"י מילוי השם והמייל בטופס ההרשמה משמאל!

כלי עבודה למשאבי אנוש

לאחרונה השקנו את אינדקס העסקים למשאבי אנוש. האינדקס עדיין נמצא בחיתוליו, אך כבר כעת יכול לשמש ככלי עבודה למציאת נותני שירותים בתחומים שונים. האינדקס מחולק לקטגוריות עבודה שונות, ואם הרחבת הפעילות נחלקו לתתי קטגוריות לשם נוחות השימוש. אנו מזמינים אתכם להתנסות בכלי זה ולשלוח לנו הערות והצעות לשיפור וממליצים לעקוב שכן אנו מעלים עסקים נוספים לאינדקס על בסיס יומי – במטרה לאפשר לקהילה למצוא את נותני השירותים הטובים ביותר בכל תחום.

לגישה לאינדקס העסקים לחץ כאן!

בהמשך השנה נשיק כלי עבודה נוספים לרווח קהילת משאבי האנוש ואנו מבטיחים להמשיך להפתיע אתכם (לטובה) גם בעתיד עם כלים אשר יעזרו לכם לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר.

כנסי משאבי אנוש

פורטל משאבי אנוש מקיים 6-8 כנסים בשנה. הכנסים נערכים בנושאים שונים במטרה לתת מענה מקצועי לכלל חברי קהילת משאבי האנוש של ישראל. ב-31.7 יערכו שלושה כנסי משאבי אנוש במקביל בהפנינג גדול המתוכנן להתקיים במרכז הכנסים וואהל סנטר (שמול אוניברסיטת בר אילן). הכנסים הינם (לחץ על שם הכנס לקבלת מידע נוסף): 

כנס דיני עבודה

כנס שכר והטבות

כנס רווחה ארגונית

בדף הכנסים שלנו תוכלו למצוא תמיד את אירועי משאבי האנוש הבאים וכן את סיכומי הכנסים שערכנו והכנסים שהזמינו אותנו לסיקור. תוכלו למצוא את דף הכנסים בסרגל הירוק העליון של האתר, לגישה מהירה לדף כנסי משאבי אנוש – לחץ כאן!

לקיחת חלק פעיל בפעילות פורטל משאבי האנוש

אנו תמיד שמחים לקבל פניות מאנשי משאבי אנוש שרוצים להציג את פועלם, בין אם בהרצאה בכנס ובין בכתיבה או ביצוע ראיון – אנו הבמה שלכם לחשיפה ושיתוף עם קהילת משאבי האנוש ונשמח לפרסם כתבות, מאמרים מקצועיים ומאמרי דעה של אנשי הקהילה. ניתן לפנות אלינו בנושא זה במייל news@hrus.co.il

אנו מזמינים אתכם להיות חלק מהכותבים באתר: להינות מחשיפה, לשתף ללמוד (וללמד) ולהעמיק את הידע המקצועי בקרב חברי הקהילה. הצטרפו לצוות הכותבים של פורטל משאבי אנוש – לפרטים נוספים – לחץ כאן!

סדנת ניהול זמן

אין תגובות

השאר תגובה