עוד לא יישמתם ראיונות וידיאו כחלק מתהליך הגיוס?

עוד לא יישמתם ראיונות וידיאו כחלק מתהליך הגיוס?

סמינר מקוון בנושא ראיונות עבודה בטכנולוגיית הווידיאו, אשר יתקיים ב-15 במאי, ייתן בידי המגייסים כלים חדשים לפיתוח וייעול תהליך הגיוס

שיתוף
גיוס עובדים
גיוס עובדים

סמינר מקוון (webinar) בנושא הטמעת טכנולוגיית וידיאו לצורך ראיונות עבודה, יתקיים ב-15 במאי באתר MBA Focus.

אמנם ראיונות וידיאו בחיים לא יחליפו את אפקט לחיצת היד, יש להם יתרונות עצומים לזירוז וייעול תהליך הגיוס תוך חיסכון עצום במשאבים וכמובן – ראיון עבודה בווידיאו הוא פתרון אקולוגי לחברות שחורתות על דגלן ערכים ירוקים. 

טכנולוגיית וידיאו כפלטפורמה לגיוס עובדים היא לא רק פתרון חכם, חסכני וידידותי למגייסים אלא היא מטיבה עם המרואיינים ולכן היא מסתמנת כאמצעי הגיוס האפקטיבי ביותר לעובדים הצעירים מדור ה-Y. סקר שנערך לאחרונה בקרב סטודנטים, על ידי חברת SoloCup, הראה שלמעלה מ-97% מכלל הצעירים (שצפויים להצטרף לשוק העבודה בשנים הקרובות) רואים בפלטפורמת הווידיאו ערוץ גיוס אופטימלי.

דייב הוי, מייסד MBA Focus ורנדי ביטינג, מנכ"ל חברת InterviewStream חוברים יחד כדי להעביר סמינר מקוון ייעודי לגיוס מועמדים באמצעות פלטפורמת הווידיאו.

מטרת הסמינר הינה לספק לכל מגייס את הכלים והידע הדרושים לו כדי לנהל תהליך סינון מועמדים באמצעות הווידיאו, עם דגש על 3 הפרמטרים החשובים ביותר בנישה של ראיונות וידיאו:
1. כיצד להשתמש בטכנולוגיית וידיאו לניהול ראיונות עבודה.
2. כיצד לייצר חוויית מועמד ולבנות תדמית מגייס בו בעת במסגרת ראיון וידיאו.
3. טיפים לחיסכון בזמן, מיקוד והפקת המרב מהמדיום הזה כאלטרנטיבה למפגשים פרונטליים.

דייב הוי מסביר את היתרונות הרבים הטמונים בפלטפורמת הווידיאו כמטיבה עם שני הצדיים, (win-win), שכן היא חוסכת למרואיינים זמן והוצאות נסיעה, מורידה את סף הלחץ לקראת הריאיון, מאפשרת למועמדים שעדיין עובדים לחפש עבודה מבלי להסתכן ומצד שני, זו פלטפורמה שמאפשרת לארגון לחסוך זמן יקר של מפגשים עם עובדים לא מתאימים, לנהל תהליך גיוס ממוקד תוך עמידה בלוחות זמנים, ולהפיק את המרב בפרק הזמן הקצוב. כמו כן, זו פלטפורמה המאפשרת לארגון למתג את עצמו ולבסס מערכת יחסים טובה עם המועמדים (במקום התכתבות בדוא"ל וראיונות טלפוניים). ריאיון וידיאו הוא המפגש האישי ביותר שאפשר להשיג מבלי לזמן את המועמד פיזית למשרדי החברה.

כדי לקבל מידע, כלים וטיפים מאנשי המקצוע, הנכם מוזמנים לסמינר המקוון שיתקיים כאמור ב-15 במאי באתר MBA Focus.

כנס קהילת הגיוס השנתי 2021

אין תגובות

השאר תגובה