הסכם קיבוצי חדש בחוגלה

הסכם קיבוצי חדש בחוגלה

כ-160 עובדי חוגלה קימברלי שיווק יהיו זכאים לתוספת שכר בשיעור של 3.5% לכל שעת עבודה רגילה, למענק שנתי ולהפרשות מוגדלות לפיצויים עבור עובדים ותיקים ומבוגרים

שיתוף
הסכם קיבוצי Photo by Ambro

ועד העובדים של חברת חוגלה קימברלי שיווק, יצרנית מוצרי נייר והיגיינה, חתם אתמול (ד') על הסכם קיבוצי חדש עם החברה שתוקפו עד סוף 2018, לאחר מו"מ שנמשך למעלה משנה – כך על פי דיווח של News1. 

הסכם Photo by adamrבמסגרת ההסכם, כ-160 עובדי החברה יהיו זכאים לתוספת שכר בשיעור של 3.5% לכל שעת עבודה רגילה, וכלל הנהגים בחברה יקבלו תוספת שכר חד פעמית לחודש ינואר 2016 בשיעור של 1%.

בנוסף יהיו העובדים זכאים למענק שנתי, שייקבע על פי עמידת החברה ביעדי רווח תפעולי. עובדים בוותק שקצר מ-10 שנים יהיו זכאים למענק בשווי 80 שעות עבודה רגילות עבור שנת 2015, בעוד עובדים עם ותק גבוה יותר – זכאים למענק בשווי 125 שעות עבודה.

לצד כל זאת, עובדים שעתיים זכאים לפנסיה ולפיצויים עבור כלל הפרמיה לה זכאי העובד בכל חודש, לצד הגדלת ההפרשות לקרן ההשתלמות. חישוב ההפרשות לקרן יכלול גם את הפרמיה החודשית.

עובדים בעלי ותק של למעלה מ-18 שנים או שגילם עולה על 58 זכאים להפרשות מוגדלות לפיצויים, וימי הזכאות לחופשה של כלל העובדים יעלו. לצורך הדוגמה, עובד בעל ותק של למעלה מ-6 שנים זכאי ל-25 ימי חופשה שנתית.

כנס מקורות הגיוס של HRus בשיתוף HRD יתקיים ב-29 באוקטובר בכפר המכביה
לתכנית הכנס לחצו כאן

סדנת ניהול זמן

אין תגובות

השאר תגובה