יושבים? קבלו הצצה ל- 6 הכיסאות המתקדמים ביותר למשרדים

יושבים? קבלו הצצה ל- 6 הכיסאות המתקדמים ביותר למשרדים

שיתוף

עובד ההייטק הישראלי יושב בממוצע כ- 10 שעות ביום בזמן העבודה, מה שהופך את הכסא המשרדי שלו לרהיט חיוני.

במשך השנים, מעצבים מכל רחבי העולם שקדו ועמלו על כסאות חכמים לישיבה בנוחות מקסימלית, אך הם לא פסחו גם על הסגנון והסטייל.

להלן 6 הכיסאות המשרדיים המובילים לשנת 2018:

הרמן מילר MAA

כשהרמן מילר הציג את הכסא המשרדי MAA שעיצב בשנת 1958, הוא נחשב חידוש עילאי. האפשרות שמושב וגב הכסא ינועו באופן עצמאי, היתה כובשת. הכסא של הרמן מילר משווק עד היום ונחשב לכסא בעל נוחות רבה ביותר.

הרמן מילר Ergon

גם כסא ה- Ergon של הרמן מילר נחשב למהפכה בזמנו, כשיצא לראשונה בשנת 1976. קצף יצוק החליף את הריפוד מסורתי, והגז מבוסס הצילינדר בבסיס הכסא אפשר לו לספוג משקל כבד.

פיטר אופסביק

הכסא המיוחד Varier Variable Balans של המעצב הנורבגי פיטר אופסביק – יפיל אתכם לרצפה (אך רק באופן מטאפורי) עם התחכום שלו. הכסא יצא בשנת 1979 כתגובה למחקר שהציע כי ישיבה עם מרכז הכובד קדימה היא הטובה ביותר עבור הגוף והנפש. הזווית המיוחדת של הישיבה מבטלת את הצורך בתמיכה אחורית.

כסא משרדי

משענת ראש צוואר

כסא Humanscale Freedom Headrest Task יצא לראשונה בשנת 1999 והציע מרכיב נוסף של משענת ראש שזזה בהתאם לצורך, קדימה ואחורה. הכסא מציע תמיכה לראש ולצוואר ושלושת החלקים העיקריים תואמים את המיקום של האדם היושב בו.

הרמן מילר Embody

וכסא נוסף של המעצב הרמן מילר בשם Embody ששווק בשנת 2008, מציע שמירה מיטבית על עמוד השדרה של היושב ונוחות מקסימלית. סדרה של חלקים מכופפים מוטבעים בתוך הכסא אשר משנים את אופן היישור שלהם בהתאם לתזוזות של היושב. השכבות המרובות של המבנה נועדו לשפר את זרימת האוויר.

איירן

רשת ההיי-טק של חברת "איירן" ה- Back-One הפכה להיות עמוד התווך של הכיסאות, כפי שניתן היה לראות בשנת 2009. הכסא Humanscale Diffrient World במשקל קל ואינו דורש שום מנופים, הוא מסתגל לזווית הישיבה כאשר נשענים קדימה או אחורה.

כנסי משאבי אנוש וימי עיון

אין תגובות

השאר תגובה