כלי הערכות התעסוקה הטובים ביותר לגיוס עובדים

כלי הערכות התעסוקה הטובים ביותר לגיוס עובדים

שיתוף

יש מבחר עצום של כלי הערכה לגיוס, החל מאלו המציעים בדיקת יכולות קוגניטיביות ומבחני אישיות ועד לכלים המתמחים במיומנויות מסוימות (למשל, מכירות, הזנת נתונים). איך תבחרו בכלי הנכון? מלבד ניתוח עלויות, קריאת ביקורות וקבלת המלצות, להלן רשימה של כמה מכלי הערכות התעסוקה הטובים ביותר לגיוס עובדים

(The Athena Quotient (AQ

כלי Athena Quotient מעריך את שיקול דעתם של המועמדים, בהתבסס על הרעיון כי שיפוט טוב הוא מה שעושה אנשים אפקטיביים בעבודתם. לאחר שהמועמדים השלימו את הבדיקה, תוכלו מיד לקבל דוח על התוצאות.

Berke

כלי הערכת מועמדים Berke הוא למעשה מבחן להתאמה אישית של מדידה אישיות ואינטליגנציה. עם Berke תוכלו לבנות פרופיל מועמד לגיוס הכולל רשימה תכונות התנהגותיות רצויות ויכולות לפתור בעיות – ולהשוות את התוצאות של כל מועמד ומועמד.

Codility

Codility היא פלטפורמת גיוס טכנולוגית התומכת באתגרי קידוד וראיונות טכניים מקוונים שיעזרו לכם להעריך מתכנתים. תוכלו להשתמש ב- Codility כדי ליצור בדיקות, להעריך את קידוד המועמדים ולבחון בהמשך את המועמדים הטובים ביותר.

HireSelect

HireSelect היא פלטפורמת בדיקה המספקת בדיקות מקדימות של טרום-תעסוקה, אישיות ומבחני מיומנויות (למשל הקלדה, MS-Office). בדיקות אלו תוכננו על ידי פסיכולוגים מהרווארד והן תסייענה לכם להעריך את המועמדים בצורה אובייקטיבית יותר.

HR Avatar

HR Avatar מציעה סימולציה מבוססת בדיקות טרום תעסוקה למדידת כישורים שונים, כגון: יכולת קוגניטיבית ידע מקצועי ועוד. הבדיקות מונפשות, במקום מבוססות טקסט, ומדמות מצבים אמיתיים של עבודה (למשל, תגובה ללקוח ממורמר).

Saberr

Saberr מציעה דרך להעריך את ההתאמה התרבותית. כלי זה משתמש בנתונים ובניתוח כדי לקבוע אם למועמד יש ערכים דומים לאלו של חברי הצוותים שלכם. Saberr גם חוזה אם המועמד יוכל להסתדר היטב עם כל חברי הצוות.

(Sales Assessment by the Objective Management Group (OMG

OMG ידועה בהערכת יכולת המכירות. היא פותחה על ידי מייסד החברה והמנכ"ל דייב קורלן (Dave Kurlan), מומחה בתחום. OMG מציעה הערכות עבור מגוון רחב של מועמדים לתפקידי מכירות, כולל אנשי מכירות, מנהלי מכירות וסמנכ"ל מכירות.

Skillsarena

Skillsarena מציעה הערכות פסיכומטריות ובדיקות עבור מיומנויות וכישורים רבים של מועמדים, כולל אינטליגנציה, תקשורת, ומיומנויות מחשב. לכלי זה יש גם בדיקות ספציפיות עבור תעשיות שונות כגון: קמעונאות, דיור, לוגיסטיקה ופיננסים.

TestDome

TestDome מספקת פלטפורמה שבה תוכלו להתאים בדיקות תכנות עבור כל שפת קידוד או טכנולוגיה, וליצור מבחנים משלכם. תוכלו גם לבחור בבדיקות כלליות במערכת, כגון חשיבה מספרית ומילולית. TestDome בוחן ומעריך את הקוד של המועמדים ואת התשובות שלהם כדי לעזור לך לקבל החלטות גיוס טובות יותר.

Wonscore

Wonscore היא פלטפורמת בדיקה טרום תעסוקה, המעריכה מועמדים לגבי המוטיבציה שלהם לעבודה, האישיות שלהם והיכולת הקוגניטיבית. המערכת מייצרת ציונים עבור כל אחד משלושת הגורמים הללו וניקוד אחיד אחד ("Wonscore"). ניתן לבחור מתוך מגוון רחב של מבחני תעשייה ותעסוקה ספציפיים המתאימים ביותר לתפקיד לו אתם מגייסים.

תוכנת ה- All-in-One של Workable משתלבת עם כלי הערכה כדי לסייע בביצוע אופטימיזציה של תהליך ההעסקה שלך.

כנס קהילת הגיוס 2022

אין תגובות

השאר תגובה