לקראת יום המעשים הטובים: מימון ישיר תורמת למען הקהילה

לקראת יום המעשים הטובים: מימון ישיר תורמת למען הקהילה

שני בלצ'ינסקי, מנהלת משאבי אנוש ותחום קהילה במימון ישיר, מספרת על פעילויות התרומה לקהילה המבוצעות בחברה

שיתוף
Make a Wish. צילום: יוסי בייטלמן

הגשמת משאלה עם עמותת Make a Wish. צילום: יוסי בייטלמן

יום המעשים הטובים הוא יום בינלאומי אשר החל בישראל כיוזמה מקומית של אשת העסקים והפילנתרופית שרי אריסון בשנת 2009, וכיום מעורבות בו מדינות נוספות ברחבי בעולם.

מטרת יום המעשים הטובים היא להרחיב את מעגלי עשיית הטוב ולעודד אנשים לעשות מעשים טובים טוב למען החברה, הקהילה והסביבה.

חברות בישראל כמו גם ברחבי העולם פועלות למען הקהילה והסביבה מתוך תחושת אחריות חברתית וכן להגדלת מעורבות עובדיהן. הן עושות זאת לאורך כך השנה ולא רק ביום המעשים הטובים.

לקראת יום המעשים הטובים שיחול ב- 13 במרץ 2018, שני בלצ'ינסקי
מנהלת משאבי אנוש ותחום קהילה במימון ישיר מספרת על מעשי התרומה לקהילה שהיא מבצעת מידי שנה.

"במימון ישיר מאמינים שתרומה לקהילה אינה מסתכמת בכסף אלא באמצעות עשייה ממשית, לכן, במהלך שנת 2017 מימון ישיר עסקה בפעילויות התנדבותיות שונות".

"במקביל לתרומות כספיות לעמותות: זק"א, עמותת סה"ר למען מניעת התאבדות, עמותת גדולים מהחיים והעמותה למען חולי CF, בחרה מימון ישיר בשיתופי פעולה ובפרויקטים התנדבותיים בהם לקחו חלק מספר גדול של עובדים".

עוד בלצ'ינסקי מוסיפה: "כבכל שנה, נרתמנו גם השנה לסייע לעמותת פתחון לב באיסוף מזון עבור נזקקים בחגים, אספנו שמיכות חמות למען צער בעלי חיים, ויצאנו ליום מעשים טובים, והפעם בפעילות חווייתית ואתגרית עם אוכלוסייה בעלת צרכים מיוחדים. ביום המעשים הטובים הקרוב נגיע אל מרלו"ג לקט ישראל ונסייע באריזת חבילות מזון לנזקקים".

"מעבר לכך התחלנו בשיתוף פעולה עם מחלקת הרווחה של פתח תקווה והתנדבנו במסגרות השונות- בחלוקת משלוחי מנות ופעילויות משותפות בפורים, סדנת שוקולד למועדון הקשישים ומסיבת חנוכה במועדון האוטיסטים.

ה"צפוניים" שלנו לא נשארו בחוץ- יזמו וגם קיימו התנדבות בבית החולים לילדים רמב"ם בחיפה, לשם הגיעו בחנוכה האחרון לשמח את הילדים עם מתנות ובלונים.

השנה התחלנו שיתוף פעולה מיוחד עם העמותה לעזרה מיידית לניצולי השואה- את שיתוף הפעולה התחלנו במסיבת חנוכה , בשיח בין דורי על יום השואה הבינלאומי, ובחגיגת פורים ונמשיך אותו בפרויקטים נוספים אשר מטרתם לסייע לניצולים ולתת להם תחושה שלא שכחנו אותם.

ההתנדבות למען ניצולי השואה הנה נדבך חשוב בתחום הקהילה בחברה שבה יוצאת זו הפעם השלישית משלחת לפולין ומקשרת את המסע לחיי היום יום שלנו כאן. החברה גם מתחייבת לסבסד 1000 ₪ נוספים מעלות מסע לכל מי שיתרום למען ניצולי השואה".

פרויקט התנדבות של מימון ישיר עם עמותת  Make a wish

"אי אפשר לדבר על קהילה מבלי לציין את פרויקט ההתנדבות המרכזי של מימון ישיר- בשיתוף פעולה, זו השנה השנייה עם עמותת Make a wish, אשר מגשימה משאלות לילדים החולים במחלות מסכנות חיים.

הגשמנו השנה 5 (!) משאלות לילדים השונים והפכנו גם את החלום המורכב והדמיוני ביותר למציאות בזכות יוזמה, נחישות, והמון אהבה.

בזכות מגשימי המשאלה איתן ראיין את יונית לוי באולפן החדשות, ברכה הפכה לצלמת מקצועית שצילומיה מוצגים במשרדי מימון ישיר, נווה צדק הפך לכבאי ליום אחד, בת חן עיצבה לעצמה את חדר החלומות ואושרי הקטן זכה לקבל מתקן שעשועים בצורת כבאית בחצר הבית". מסכמת בלצ'ינסקי.

אין תגובות

השאר תגובה