ההטבות שנבחרו כמושכות את העובדים יותר מכל

ההטבות שנבחרו כמושכות את העובדים יותר מכל

הטבות לעובדים שנמצאו כמושכות הכי הרבה כישרונות טובים לחברה

שיתוף
הטבות לעובדים

הטבות לעובדים

לפני החופש הגדול ועם יציאתם של עובדים רבים לחופשה, אחת הדרכים הטובות להשיבם לעבודה עם אנרגיות מחודשות ומוטיבציה היא לתכנן עבורם הטבות חדשות ומפתיעות.

הטבות לעובדים הוא עניין שנחקר ונבחן רבות וכמעט ללא הפסקה. החופש הגדול והתקופה בה עובדים רבים יוצאים לחופשה הוא זמן מיטבי לבחון מה הארגון שלכם עושה כדי לטפח יחסים אישיים עם העובדים וליצור תרבות עבודה ראויה להערצה.
על פי מחקר שנערך לאחרונה בארה"ב, יותר מ -57% מהעובדים אמרו כי הטבות ותמריצים לעובדים הם השיקולים העיקריים לבחירת מקום עבודה.

חברות הייטק מובילות הלכו צעדים רבים קדימה ומציעות לעובדיהן ימי חופשה בלתי מוגבלים, כמו גם חופשות לידה לאמהות ולאבות למשך שנה שלמה לאחר הולדת הילד, שירותי כביסה וצהרונים לילדים, ארוחות חינם מסביב לשעון, ביטוחי בריאות ומנויים למכוני כושר ועוד ועוד.

החדשות הטובות הן, שאתם לא מוכרחים להיות ברשימת החברות עם ההטבות הטובות בעולם כדי למשוך אליכם את הכישרונות הטובים ביותר. יש חברות רבות שמחזיקות צוותים מנוהלים היטב עם מגוון רחב של הטבות שמתאימות לצרכיהם האישיים כדי לשמור אותם מעורבים ומאושרים בעבודה.

בעת בחירת ההטבות המתאימות ביותר לצוות העובדים שלכם, חשוב לבחון כיצד ניתן לטפח את הפיתוח המקצועי שלהם, לפנק אותם בהטבות מפנקות וכאלו שתשפרנה את המורל שלהם כאשר העבודה נהיית מלחיצה ושגרתית. החשוב ביותר הוא לגרום להם להרגיש שלחברה ולמעסיקים באמת אכפת מרווחתם הכוללת.

להלן רשימה של הטבות שנבחרו שוב ושוב ע"י עובדים כהטבות הטובות ביותר:

חופשות וטיולים לחו"ל

מחקרים הראו כי בני דור המילניום במיוחד מעדיפים נסיעות וחופשות ברחבי העולם על קניית מכונית או בית. אין זה מפתיע אם כך, כי בני ה 20-30 שעובדים בחברה שלכם ישמחו לימי חופשה מרוכזים בתשלום וסבסוד (אפילו חלקי) של חופשה משפחתית או זוגית. העובדים הצעירים תרים אחר הזדמנויות לצאת ולחקור את העולם ומזווית המעסיק יש לכך יתרונות רבים, כגון ריענון וחידוש כוחות של העובד וחזרה לעבודה לאחר מכן עם כוחות מחודשים ופרודוקטיביות מוגברת. חברות גדולות מציעות תקציב של כמה מאות דולרים לעובד בשנה לצורך טיול בעולם.

מעסיקים שמציעים הטבה זו יכולים לבקש מהעובד לצלם תמונות חוויתיות מהטיול שלו ולהעלות אותם לאינסטגרם/עמוד הפייסבוק שלו ושל החברה כדי לשתף מועמדים פוטנציאליים נוספים שישמחו לעבוד בחברה המציעה הטבות כאלו.

תוכנית סבסוד לימודים

הטבה נוספת מאוד מוערכת במיוחד עבור דור העובדים הצעיר, היא תכנית לסבסוד שכ"ל לימוד מלאה או חלקית. עובדים צעירים לרוב בדיוק סיימו תואר או שעדיין לומדים ויש להם התחייבויות כספיות כבדות לעומת שכר עבודה של מתחילים ללא ניסיון, שאינו בהכרח שכר גבוה. לכן, חברות שמשכילות לעשות ומצליחות לסייע לעובדים בתשלום שכר הלימוד שלהם, זוכות לפניות ממועמדים מוכשרים ומשכילים.

למידת שפה

ידיעת שפות נוספות היא ערך בלתי ניתן לוויתור בעולם הגלובלי של היום. מדובר ביתרון אדיר, כאשר עובד מציע בין יתר הכישורים שלו גם ידע בשפה נוספת (מלבד עברית ואנגלית). חברות למדו זאת וכעת מציעות לעובדים קורסי שפות מקצועיים ומעמיקים, כך שהעובדים יוכלו לעשות שימוש ברכישת השפה ולעבוד מול לקוחות או ספקי החברה בשפת היעד. כמובן שהחברה מרוויחה מכך עובדים נאמנים שמעריכים את ההכשרה הנוספת ויכולים לנצל את הידע החדש לקשרים עם לקוחות וספקים חדשים במדינות שפחות דוברות אנגלית רהוטה. אימון שפה יכול להגביר את ביצועי העבודה, להגדיל את הפרודוקטיביות של העבודה הכוללת ולהרחיב את הפוטנציאל של העובדים שלכם לסביבת עבודה רב תרבותית.

הטבות בריאות

על הטבות בריאות דובר בלי סוף ובמיוחד בארה"ב שם אין לאזרחים ביטוח מסובסד של קופות החולים, הטבה זו חשובה ומעורכת מאין כמוה. גם בישראל, ביטוחי בריאות פרטיים שמסובסדים ע"י החברה נחשבים להטבה מועדפת. כל שכן, אם מוסיפים לכך תכנית בריאות כוללת של ארוחות וחטיפי בריאות לעובדים, מנוי למועדוני כושר, ארגון פעילויות ספורט ואימון של דיאטנים ומומחי תזונה. המעסיקים מרוויחים עובדים בריאים יותר עם אנרגיות גבוהות יותר לעבודה.

פעילויות התנדבות וצדקה

פעילויות של התנדבות וצדקה הן דרך נהדרת עבור הצוותים שלכם לבלות יחד מחוץ למשרד ולהתגבש כצוותים. בנוסף, הם כמובן לוקחים חלק בפעילות שמסבה גאווה ואושר עם הידיעה שהם עוזרים לאחר. הערך של פעילויות צדקה ותרומה לקהילה הוא חזק ומשמעותי גם עבור מותג המעסיק.

סדנת דיני עבודה בנושא מניעת הטרדה מינית והתעמרות בעבודה

אין תגובות

השאר תגובה