אינטליגנציה ארגונית – פיתוח ארגוני וייעוץ ארגוני מערכתי

אינטליגנציה ארגונית – פיתוח ארגוני וייעוץ ארגוני מערכתי

חברת אינטליגנציה ארגונית מתמחה בביצוע תהליכי ייעוץ ארגוני ופרויקטים של פיתוח ארגוני תוך שימוש בכלים טכנולוגיים חדשניים ומתודולוגיות מתקדמות מתחום ניהול המורכבות

שיתוף
org-iq

אינטליגנציה ארגונית

אינטליגנציה ארגונית – פיתוח ארגוני וייעוץ ארגוני מערכתי 

אנו מתמחים בביצוע תהליכי ייעוץ ארגוני ופרויקטים של פיתוח ארגוני תוך שימוש בכלים טכנולוגיים חדשניים ומתודולוגיות מתקדמות מתחום ניהול המורכבות. פעילותנו מתמקדת בהרחבת האינטליגנציה הארגונית המאפשרת לארגון יכולת תגובה מהירה, גמישות וסתגלנות (agility). תכונות שפיתוחן הוא כורח המציאות בעידן שבו הסביבה עסקית דינאמית ומשתנה חדשות לבקרים. הפעילות שלנו מאפשרת למנהלים לקבל החלטות איכותיות ולהניע תפעול יעיל, חד ומהיר גם בנקודות בהן רמות האי-הודאות גבוהות. בעזרתנו תוכלו לקבל החלטות מושכלות המבוססות מדעית ומבטיחות ביצוע תכליתי ויעיל. את השיפור הדרמטי בכל פרמטר שיוצב בפוקוס הטיפול, תוכלו לא רק לחוש בתוצאות שבשטח אלא גם למדוד באופן אמפירי, וליהנות משורה של השפעות מערכתיות רחבות יותר, כמו: יצירת תרבות ארגונית משתפת, יכולת לייצר חדשנות וחוסן ארגוני.

הפרויקטים שלנו

  • הערכת עובדים
  • איתור טאלנטים וניהול טאלנט
  • שימור עובדים (בחינת רמת engagement) ומיתוג פנימי
  • פרויקטי רוחב ועומק לשיפור האינטליגנציה הארגונית
  • פיתוח מנהלים בתחומי ניהול המורכבות
  • פרויקטים tailor made לפיתוח ארגוני
  • מכאוס לסדר בתהליכים תפעוליים

בני חיים - אינטחיגנציה ארגוניתהייחודיות שלנו

הפעילות שלנו, מתבססת על הבנת המבנה הרשתי הסמוי מן העין בארגונים גדולים ובינוניים המכתיב את האופן שבו מתבצעת העבודה הלכה למעשה, ללא קשר להירארכיה ולחלוקת התפקידים הפורמלית בארגון. שיתוף פעולה בינינו לבין חברה אוסטרלית מהמובילות בעולם, מאפשר לנו להציג ויזואליה תלת-מימדית של התקשורת הסימולטנית הצולבת בין קבוצות אנשים החולקים תהליכים משותפים. באמצעות הכלים שברשותנו, אנו נציף ונציג לעיניהם של מנהלי HR, מנכ"לים ומנהלי תפעול, גורמי סיכון ארגוניים ובעיות בזרימת מידע ונדגים תהליכי עבודה נכונים.

קצת עלינו

בראש אינטליגנציה ארגונית עומד בני חיים, יועץ ארגוני המתמחה בפיתוח ארגוני וניהול מורכבות. בני חיים הוא בעל תואר ראשון בהנדסת תעשייה ותואר שני בניהול. הוא בוגר תוכנית הלימודים החדשנית של MIT, Intelligent Organizations, ובעל ניסיון עשיר בניהול חברות גדולות, יזמות וייעוץ ארגוני.


פרטי התקשרות

טלפון: 03-6358051
נייד: 054-4281148
אתר אינטרנט: www.org-iq.co.il
דוא"ל  hbenny@bezeqint.net

כתובת: אינטליגנציה ארגונית – רח' גורדון 18 קריית אונו

סדנת ניהול זמן

אין תגובות

השאר תגובה