מרום מור – אמן טלפתיה לאירועי חברה, הנחית כנסים, וקבלות פנים

מרום מור – אמן טלפתיה לאירועי חברה, הנחית כנסים, וקבלות פנים

מופעי טלפתיה, בידור והרצאות מותאמות לאירועי חברה ולוועדי עובדים

שיתוף

אמן לאירועי חברה והנחיית כנסים

 

מרום מור, אשף במה מילדות, הפך שם דבר בתחום מופעי הטלפתיה בארץ בעקבות סדרת מופעי טלפתיה, בידור והרצאות מקצועיות בסדר גודל שטרם נראה בארץ. לאחר שבנה לעצמו שם של אמן במה ייחודי המביא עמו משהו חדש לעולם הטלפתיה בארץ ובעולם(!), החל מרום להתמקצע בנישה ייחודית של מופעי בידור, אירועי גיבוש והרצאות ייחודיות לארגונים ולוועדי עובדים.

 

קורות החיים של מרום מור משקפים את הבלתי יאומן שכן הם כוללים מופעי ענק בפני רבבות של אנשים בכל הגילאים, מכל קצוות הארץ. המופעים המרהיבים של מרום כוללים אפקטים חדשניים, עוצמתיים, מקוריים וכפי שהעידו עובדים ומנהלים רבים שלקחו חלק באירוע "האפקטים של מור הם עוצרי נשימה".

 

 

מרום מור אירועי חברהמרום לא הגיע במקרה לעמוד על במה מול מאות ואלפי עובדים ומנהלים הוא מכוון לשם מתוך מטרה ברורה להביא את הפנטסטי, הקסום והמרגש אל הארגון הרציונאלי. הוא פונה לקהל שמתמודד עם מציאות כלכלית קשה ושחיקה יום יומית. האתגר שלו הוא להפתיע, לשמח, לעניין ולרגש אנשים שלא חווים את אותן תחושות ביום העבודה שלהם ולא להסתפק בכך – המטרה של מרום היא לרגש את העובדים בארגון בעוצמה הכי גבוהה שיש. מי שלקח חלק במופעי הטלפתיה של מרום יודע להגיד שהוא בהחלט הציב לעצמו יעד ריאלי למדי!

 

את המופע האמנותי שלו מתאים מרום למקום, לאווירה, לסוג הקהל, למספר המשתתפים ולקונספט של האירוע, כך שיש ביכולתו להעניק לארגון שלך חווייה ייחודית, אותנטית בלתי נשכחת בכל מקום, בכל שעה ובכל פורום.

 

לא מאמינים שאפשר לעשות שינוי בארגון? תתכוננו ללא יאומן!

 

מופע הטלפתיה של מרום מור, אותו ניתן לשלב באירועי חברה ואף להפוך אותו לקונספט מרכזי, בנוי לחולל שינוי. איזה שינוי? את השינוי שדרוש לארגון שלך. דברו עם מרום מור וספרו לו עם אילו אתגרים אתם מתמודדים ומהן הציפיות שלכם מאירוע רווחה (לפנק, לגבש, לעודד יצירתיות, לעורר השראה, לבדר) והוא ייעשה עבורכם, את מה שהוא עושה הכי טוב – את הלא יאומן!

 

המופע של מרום מור אמן הטלפתיה משלב:

 

  • טלקינזיס (הזזת חפצים באמצעות המחשבה).
  • שפת גוף
  • דמיון מודרך
  • סוגסטיה (השפעה על התת מודע)
  • טלפתיה
  • כיפוף מתכות
  • חיזוי העתיד
  • אינטואיצייה

 

מה הקשר (הטלפתי) בין חברת פלאפון, בנק לאומי, חברת החשמל וגלובוס מקס? כל החברות הללו ועוד חברות רבות מכל שלושת המגזרים במשק כבר ארגנו לעובדים שלהם מופע טלפתיה של מרום מור ממובילי התחום בישראל. מה איתך?

 

בין שלל הלקוחות שכבר התנסו במופע הטלפתי של מרום מור ניתן למצוא מותגים מובילים במשק כגון: קופת חולים כללית, ביטוח לאומי, חוגלה קימברלי, פלאפון, ביפ ערוץ הצחוק, בנק לאומי, חברת החשמל, גלובוס מקס, מזרחי טפחות ועוד.

 


אירוע חברה עם אמן החושים מרום מור


פרטי התקשרות:

טלפון: 057-7723008
מייל: marommental@gmail.com
אתר: //www.marommor.co.il

סדנת ניהול זמן

אין תגובות

השאר תגובה