5 הברים היפים ביותר במשרדים

5 הברים היפים ביותר במשרדים

שיתוף

תשכחו מפינות קפה וממטבחון מצומצם לעובדים, 5 החברות הבאות השקיעו בברים מעוצבים עם מבחר משקאות שהעובדים יכולים להכין לעצמם, ובחלקם – יש אפילו מוזג שימתיק לכם את האווירה.

ההטבות לעובדים בחברות הופכים יותר ויותר פנומנלית ועם מנוי לחדר כושר או שולחן פינג פונג בחברה כבר לא מרשים אתכם, חכו שתראו את הברים שהחברות האלו הקימו לטובת העובדים שלהם.

Trustly

בחברה השבדית Trustly שבשטוקהולם הציבו בר במרכז הלובי לטובת העובדים הצמאים. הדגש בעיצוב היה על הצבעים שחור, לבן ונחושת – אותם הצבעים בהם מעוצבים משרדי החברה. הבר המעוגל, המקושט, שניצב בחלל והמרחב המואר מספק מלבד שתיה, גם חמימות לחדר.

Vice

בחברת Vice שבטורונטו המו"ל השותף רצה בר בחברה שלא ירגיש כמו סלון עתיק. החברה יצרה בר עם מדפי אגוז גבוהים, עמוסי קפה ותה למפגשי בוקר, וויסקי לאירועי הערב.

 

Edrington

חברת ה- Taipei הסקוטית Edrington רצתה שהמשרדים שלה ייראו מודרניים אך בכל זאת יכבדו את ההיסטוריה של החברה שקיימת מעל 150 שנה. העיצוב של הבר נעשה עם עץ והוספת גופי תאורה שיספקו זוהר מודרני.

 

 

Malwarebytes

חברת Malwarebytes מסנטה קלרה מחזיקה בר סודי במשרדיה, שתוכנן על ידי בליץ עיצובים. בליץ הוסיפו לבר שולחנות שיש, כיסאות עור ירוקים כהים, ומנורות נחושת כדי לגרום לו להרגיש כמו speakeasy של ימינו.

 

Wyborowa

המשרד הפולני של החברה הצרפתית Wyborowa בוורשה, מחזיק בבר שנפרש ע"פ 2,000 מ"ר. הבר עוצב על ידי מאסיב עיצוב, כאשר הדלפק עשוי האבן המוארת מספק לו זוהר מתוחכם בלי להיראות יותר מדי כמו מועדון לילה.


אירוע משאבי אנוש 20-21.12.2021

כנס הגיוס השנתי 2021
כנס רווחה וחווית עובד 2021
כנס ההדרכה והלמידה 2021
באנר כנס דיני עבודה

אין תגובות

השאר תגובה