5 דרכים לגרום לכך שהעובדים לא ירצו לעזוב לעולם

5 דרכים לגרום לכך שהעובדים לא ירצו לעזוב לעולם

5 דרכים מוכחות לגרום לכך שהעובדים שלכם לא ירצו לעזוב את החברה

שיתוף
שימור עובדים

שימור עובדים

גיוס האנשים הנכונים הוא קריטי לארגון לצורך השגת מטרותיו. אך מה קורה כאשר מגויס חדש מגיע לעבודה? איך תוכל להבטיח שהמועמד המוכשר שלך לא ירצה לעזוב אחרי תקופה קצרה?

ישנם 5 דרכים עיקריות להבטיח שהעובדים החדשים ירצו להישאר בחברה:

מנהיגות של "איך אני יכול לעזור"

פיקוד ובקרה שייך לאולד סקול (בית הספר הישן), מנהיגות משרתת היא בית הספר החדש של הניהול. כדי לשפר שימור העובדים בחברה, יש להיפטר תחילה מכל הדיקטטורות הישנות ולהתמקד בכיצד מנהיגים יכולים לעזור לעובדים להשיג את המטרות שלהם. במקום להגיד לאנשים מה לעשות, מנהיגים המשרתים את העובדים מחפשים כל הזמן אחר דרכים להסרת מכשולים המונעים מאנשיהם להצליח.
דרך אחת מצוינת לבצע זאת בפועל, היא שהמנהל יקדיש לפחות 40% מהזמן שלו כל שבוע למפגש עם העובדים כדי להבין איך הם עשו את העבודה שלהם ומה הם צריכים כדי להשיג את היעדים הבאים שלהם בצורה יעילה יותר. חשוב לרשום הערות לאורך כל השיחה וליצור בולטים של מה ניתן לעשות עבורם כדי לעזור. את הנתונים המנהלים יקבלו מהקלט של העובדים.

משוב ביצועים רגילים

כולם רוצים להשתפר ולהצליח ואם העובדים לא מקבלים הערכת ביצועים בונה על בסיס תדיר, הם ירגישו נטושים על ידי הארגון. ללא משוב קבוע ותכוף, לא יהיה לעובדים מושג מה הם צריכים לעשות כדי לשפר את תפקודם וכתוצאה מכך הם יחושו שלאף אחד לא באמת אכפת מהם ואף אחד לא מנסה לעזור להם לעשות עבודה טובה יותר.

עובדים שאינם מקבלים משוב, עשויים לעזוב את החברה לטובת ארגון בעל ניהול ביצועי עובד כחלק מהתרבות שלו. הראה לאנשים שלך כי הכנת עובדים להזדמנויות עתידיות היא בראש סדר העדיפויות שלך ושל הארגון.

תוכניות פיתוח קריירה

כל עובד צריך תוכנית ספציפית לגבי איך הוא ילמד מיומנויות חדשות ויקבל חשיפה להזדמנויות קידום חדשות בעבודה. מנהיגים אחראים לוודא שלכל עובד יש תוכנית קריירה מפורטת, כולל מהלכים פוטנציאליים לרוחב שיכולים לשפר את הפוטנציאל לטווח הארוך שלהם.

אחת הדרכים למדוד את יעילותו של המנהיג, היא לבחון כמה מעובדיו עברו לתפקידים חדשים בארגון, שחשפו אותם לאתגרים חדשים. מנהיגי יעיל יעשה את זה בראש סדר העדיפויות שלו כדי להזיז מראש את האנשים שלו לקידום.

תרבות מותאמת אישית של מעורבות

תרבות לא נוצרת על ידי תוכניות ארגוניות. היא מוגדרת על ידי פעולות הנהגה מותאמות אישית. אין שני אנשים שיכולים להיות מעורבים באותו אופן, ומכאן הבעיה בתוכנית מעורבות אחת שמאלצים אותה להתאים לכל האנשים. במקום זאת, מנהיג יכול ליצור תרבות מותאמת אישית המבוססת על איך הם מייצרים אינטראקציה עם כל עובד כל יום.

הטבות הוגנות

הדרך הברורה ביותר לשמור על העובדים היא לספק את הצרכים הבסיסיים שלהם: שכר והטבות. ללא אותם יסודות, קשה יהיה למשוך ולשמר אנשים באמצעות תהליך הגיוס בלבד ולהחזיק אותם לאורך זמן בחברה. אתם תהיו חייבים לפחות להשוות את השכר וההטבות שאתם מציעים לעובדים, אל המתחרים שלכם, כדי לשחק את המשחק.

ארגונים בולטים עם שיעורי שימור מדהימים, משקיעים המון כדי ליישר את השכר וההטבות עם החזון והערכים של הארגון ולבנות תרבות המעודדת אותם להישאר.

כנס משאבי אנוש

כנס הגיוס השנתי 2024

כנס רווחה וחווית העובד

אין תגובות

השאר תגובה