4 סיבות להעברת משאבי אנוש למיקור חוץ

4 סיבות להעברת משאבי אנוש למיקור חוץ

ארבעה סימנים לכך שמשאבי אנוש במיקור חוץ הוא הנכון עבור החברה שלך

שיתוף
משאבי אנוש במיקור חוץ

משאבי אנוש במיקור חוץ

רוב בעלי העסקים אינם מומחים למשאבי אנוש ולמרות זאת הם רוצים לעשות הכל בעצמם. אך את אחריות הטיפול בשכר, הטבות, גיוס עובדים, הכשרת ציות משפטי, וכד" הם עשויים לאבד בין יתר המטלות הרבות שבאחריותם.

מתי תדע כבעל חברה, שעליך להעביר את תחום משאבי האנוש למיקור חוץ?

העסק שלך גדל

כאשר העסקים פורחים אך במקום לבסס אסטרטגיות לשמור על מומנטום החברה אתה משתעבד לעבודה על חישובי שכר וגיוסי עובדים חדשים, אתה למעשה פוגע בגידול העסק שלך ובצמיחתו. זאת כיוון שאינך מפתנה למשעה לתפקידי הניהול הקריטיים ביותר. על ידי מיקור חוץ של פונקציות משאבי אנוש, אתה יכול לחזור אל מה שאתה עושה הכי טוב ולבנות את השורה התחתונה של החברה.

אתה לא עומד בתלונות ובקשות מהעובדים

ניהול יחסי עובד-מעביד הוא גורם מרכזי בתפקידיו של מנהל משאבי אנוש. חלק גדול ממה שעושה מנהל משאבי אנוש מקצועי הוא לנהל את תלונות העובדים. כל תלונה שעשויה להתעורר בארגון, צריכה לעבור ולהיות מנוהלת במחלקת משאבי אנוש. מנהל משאבי אנוש צריך לתעד ולחקור את כל האירועים המדווחים, זה יכול לקחת חלק גדול מהעבודה שלו כיום בחברה גדולה. הוא אחראי לשמירה על חוקי העבודה הרלוונטיים למדינה שבה הארגון פועל. עבור חברות גלובליות, מנהל משאבי אנוש צריך לדעת את החוקים בכל המדינות בהן הארגון פועל ויש לו סניפים בהן.

אתה מתקשה לעקוב אחר חוקי התעסוקה

גם עם צוות משאבי אנוש קשה לעקוב אחר כל דיני העבודה המתחדשים באופן תדיר ולפעול פיהם כדי שלא לעבור על החוק . שינוי דרישות הדיווח, ותיקוני טפסי תעסוקה חשובים, לצד קנסות הממשלה על אי ציות הם גורם לבעיה רצינית עם השלכות משמעותיות, במידה והעניין לא מטופל היטב. לתביעה אחת יש פוטנציאל להטביע עסק קטן. לכן, העבר את פונקציית משאבי אנוש לגורם חיצוני שיודע לעקוב ולהתעדכן באופן שוטף בדיני העבודה החדשים ולעבוד בהתאם.

אתה נאבק לגייס כישרונות

משאבי אנוש במיקור חוץ יודעים לגייס את הכישרונות המתאימים לעסק שלך ויש להם את הקשרים הנכונים כדי לבצע זאת בהצלחה. אתה יכול להציע מגוון רחב של הטבות ארגוניות ושירותי תמיכה לעובדים החדשים, לא משנה באיזה גודל החברה שלך, אך בכל זאת תצטרך גורם שישווק אותם למועמדים. משאבי אנוש במיקור חוץ הוא הפתרון עבורך.

סדנת ניהול זמן

אין תגובות

השאר תגובה