4 דרכים להיות פרודוקטיבי בעבודה

4 דרכים להיות פרודוקטיבי בעבודה

4 דברים שאנשים מצליחים עושים כדי להגדיל את הפרודוקטיביות שלהם בעבודה

שיתוף
שיטות להגדלת הפרודוקטיביות

שיטות להגדלת הפרודוקטיביות

נראה כי יותר ויותר חברות מאמצות את המוטו של "לעשות יותר עם פחות".
היכן זה משאיר את העובדים? קפיצה ותזזיתיות כדי להשלים משימות במועד, לחבוש 18 כובעים שונים, לענות על כמות גדולה של הודעות דוא"ל ושיחות טלפון … זו בערך הנקודה.

הפרודוקטיביות בעבודה היא הנכס החשוב ביותר של העובדים והמנהלים המצליחים ואחד מהכישורים המגדירים כישרון על. אולם, כיצד תוכלו לשמור על פרודוקטיביות בסביבת עבודה תזזיתית ואג'ילית? כדי שהצוות יוכל להגביר את הפרודוקטיביות שלו בעבודה, במקום לנסות וליישם את כל העצות להגדלת הפרודוקטיביות בבת אחת, תוכלו למצוא את אלו שאתם מתחברים אליהן ביותר ולנסות לאמצן.

להלן 4 עצות להגדלת הפרודוקטיביות בדרכים שאולי לא חשבתם עליהן:

רשום את ה"תוצאות המכריעות" של היום

תוצאות חיוביות ומטרות שהושגו כוללות רשימה מסודרת של משימות ומטרות שהיה צריך להשלימן וסימון של אלו שאכן בוצעו בפועל. התפקיד שלכם במהלך יום העבודה הוא לקדם את הפרויקטים ואת המטרות קדימה. צרו גיליון אלקטרוני המפרט את שלושת המרכיבים העיקריים שלכם עבור כל יום. זה יעזור לכם לתכנן כל יום ולוודא שאתה בשמירה על המיקוד של המשימות החשובות ביותר בכל יום. בסוף היום, סמן לעצמך את המטרות שהושגו.

השתמש בכלים כדי להקל על חייך ולעזור לך לעבוד בצורה יעילה יותר

יש הרבה כלים שמציעה הטכנולוגיה המפותחת כיום שיוכלו לעזור לך לארגן את העבודה, לנצל את הזמן שלך ביעילות, ולהפוך את החיים שלך לקלים יותר. הנה כמה שתוכל לנסות ובהחלט יעזרו לך להגדיל את הפרודוקטיביות בעבודה, לדוגמה: תוכנת Doctor’s time tracking software היא תוכנת מעקב המסייעת לצוותים להיות פרודוקטיביים יותר, על ידי כך שהיא פועלת ברקע במחשב של הצוות ומאפשרת למנהל הצוות לצפות בכל רגע נתון בדו"חות המופקים ברמה גבוהה ודקדקנית לגבי האופן שבו הצוות שלך מבלה את היום. תוכלו לראות באילו אפליקציות ואתרי אינטרנט חברי הצוות שלך משתמשים במהלך העבודה, וכאשר חברי הצוות מתחילים לבלות יותר מדי זמן באתרים "מסיחים" רשומים, התוכנה מספקת להם תזכורת ידידותית לחזור אל המסלול.

אכילה בריאה במשך היום

אכילת מזון בריא לאורך היום משאירה אתכם ערניים ומהווה ערובה לכך שלא תתעייפו יתר על המידה. היא מונעת קריסות אנרגיה ושומרת על המוח שלכם צלול ומרוכז. סוג האוכל שאנו אוכלים חשוב מאוד כדי להגביר את כוח המוח שלנו ולהשפיע על כמה אנחנו פרודוקטיביים בעבודה.

תארו לעצמכם שאתם אוכלים חטיף שוקולד סניקרס מול חטיף פירות ואגוזים – מה לדעתכם יספק לכם את האנרגיה הדרושה כדי לסיים את היום בשעות אחר הצהריים? מזון ג'אנק לא רק משפיע על המשקל שלכם, הוא גם גורם לעייפות, לירידת תפוקה ולקריסת אנרגיה. שמרו על חטיפים בריאים במשרד שלכם כדי להישאר ערניים ואנרגטיים ביום פרודוקטיבי.

מנע סחבת באמצעות כלל "2 הדקות"

"כלל 2 דקות" נראה פשוט למדי, אולם מדובר בטקטיקה שפועלת כדי להנציח מערכת של פרודוקטיביות.

לעתים קרובות, לפרש השלמת כל משימה שאתה חושב עליה צריך לקחת 2 דקות או פחות מכך, ולכן כלל 2 הדקות יכול לחסל את הפרודוקטיביות אם אתה לוקח את זה על ערך נקוב ולא מיישם אותו בזהירות.

כדי להשתמש בכללים של 2 דקות בהצלחה, עליך לתזמן את הזמן כדי לקבל את רשימת מטלות ליום פרודוקטיבי. בעת בניית רשימה זו, אתה צריך להבין כי יש כמה משימות קטנות שנראות כאילו הם יכולות במספר דקות – לכן, עשה אותן. כל משימה שאורכת פחות משתי דקות, בצע אותה מיד ואל תחכה. כך היא לא תידחה ותיסחב עוד ועוד. תמיד הקפד לחזור לרשימה שלך ולסיים אותה, אם כי, אל תתבלבל ותתעכב על משימות קטנות שאורכות יותר ממספר דקות ואל תאפשר להן לשבש לך את היום על ידי כך שהן תופסות יותר זמן ממה שהן צריכות.

אירועים מקצועיים למנהלי משאבי אנוש

אין תגובות

השאר תגובה