ערכת קליטה לעובד ביומו הראשון

ערכת קליטה לעובד ביומו הראשון

חברות שמשקיעות מחשבה ותקציב בהכנת ערכת קליטה מקסימה לעובדים ליומם הראשון בעבודה

שיתוף
ערכת קליטה לעובד חדש

ערכת קליטה לעובד חדש

האם ספל מתנה יכול להפוך את היום הראשון שלך בעבודה למוצלח? התשובה הקצרה היא, שכן.

תוכנית המשלבת היטב עובדים חדשים במשרד ומגדירה את הצלחת תהליך קליטת העובד, לרוב כוללת ערכת מתנה ייחודית שהעובד מקבל ביומו הראשון ומפנקת אותו עם מתנות וברכות הצלחה.

ערכת הקליטה מחממת את הלב, מרגשת את העובדים החדשים ואומרת להם בעצם: אנחנו שמחים שבאתם ואתם חלק מהצוות. ערכת קבלת פנים בסיסית משלבת מידע שימושי: רשימת אנשי קשר מרכזיים, כללי המשרד, תשובות לשאלות נפוצות, וכמובן מתנות מפנקות שמתאימות למשרד כגון: כלי כתיבה, בקבוק מים, אוזניות, עכבר אלחוטי, פד לעכבר עם ברכה, וכד'.

כאשר חברה הולכת מעל ומעבר עם ערכת קבלת הפנים שלה, היא הופכת את היום הראשון של המגויס החדש למיוחד וחוויתי הרבה יותר – והיא בונה בכך עובד נאמן, כבר מהיום הראשון.

להלן ערכות קליטה מושקעות של 4 חברות בעולם:

תפאורה של קקטוס

סוכנות הפרסום קקטוס (Cactus) מדנבר, התאימה את מרכיבי תיבת הקליטה שלה עם הברכה "לעזור לנווט את המסלול למדהימות" הערכה כוללת את הסחורה הרגילה: עט, USB, חולצות מותאמות אישית, כמו גם ספר מדהים (מדובר בסוכנות עיצוב, אחרי הכל) המתאר את ההיסטוריה של החברה, תהליכים, תרבות וערכים. פרט משובח יותר הוא ביותר, עם זאת, הוא חותמת נחושת מותאמת אישית, שמטרתה להתאים אישית את המכתב 'ברוכים הבאים', לאחר מכן ניתן להשתמש בה למטרות נוספות. המחשבה על כך היתה, לדברי גורמים בחברה, כי "כאשר אנו מוסיפים אדם חדש למשפחת קקטוס, אנחנו רוצים שהוא ירגיש רצוי ויידע שהוא כאן כדי להפוך את הסוכנות ואת עצמם לטובים יותר."

אוג'ילבי ומאתר – פריטים מעוררי השראה של האידיאולוגיה

מותג יחסי הציבור של Ogilvy & Mather הוא בהשראת המייסד של Ogilvy של שמונה הרגלים של אנשים יצירתיים. "ההרגלים האלה יצרו את האידיאולוגיה. O & M נבנתה על כל אותן שנים, ועם פריט אחד המייצג הכל: תיבת האינדוקציה הופכת את ההרגלים האלה ליותר מוחשיים ופחות משעממים לצוות החדש", אומרים בחברה. ערכת הקליטה לעובד החדש כוללת: עותק של ספר החברה, כללי החברה וקפיץ להשראה.

TAP פורטוגל "קול קבלת פנים"

בעוד שהמרכיבים של ערכת קבלת הפנים של TAP פורטוגל הם פשוטים למדי, זו האסתטיקה שעוצבה על ידי סטודיו פלואור – שעושה את זה מדהים. הערכה לעובד החדש כוללת: מכתב קבלת פנים מנשיא החברה, מחברת, שרוך, USB, עיפרון ועט מעוטרים בצבעי החברה של TAP ובמוטיב עליז בהשראת הבלון "במטרה להפוך את יום העבודה הראשון של העובד החדש למיוחד והחוויתי ביותר. הזהות נוצרה כדי לשמש קול מבורך של החברה".

חבילת הקליטה של חברת Packolate

חברת השיווק Percolate כוללת את כל התוכניות המשולבות, ולכן אין זה מפתיע שערכת הברכה שלה מרשימה באותה מידה. לפני שהם מגיעים, העובדים החדשים מקבלים הביתה חבילה עם חולצת טריקו, ספל, גרנולה, שקית נשיאה, קינדל, ומכתב בכתב יד עם ברכות. ביום הראשון, ממתינה להם ערכה בתחנת העבודה שלהם הכוללת: מדבקות, מחברות, עכבר, ועוד, הכל בגוון נועז של החתימה של המותג.

אין תגובות

השאר תגובה