מחזירים את פצועי צה"ל לעבודה

מחזירים את פצועי צה"ל לעבודה

יוזמה חדשה המסייעת לפצועי צה"ל לצאת ממעגל הפציעה לעולם של עשייה

שיתוף
Makers for Heroes 2018..צילום: מנלה אנדלאו

Makers for Heroes 2018..צילום: מנלה אנדלאו

מיזם ייחודי המפגיש בין פצועי צה"ל עם פצועים מצבאות זרים, יוצא לדרך.

המיזם יתמקד ב- 12 אתגרים המבוססים על סיפורים אישיים של פצועי צבא מהארץ ומהעולם: 7 מישראל, 4 מארה"ב, 1 מאירופה.

במשך 72 שעות ייתכנסו מהנדסים, יזמים טכנולוגים, מתכנתים, מייקרים, מעצבים, רופאים, פיזיותרפיסטים ופסיכולוגים, יחד עם הפצועים ומאות מתנדבים, במטרה לייצר פתרונות טכנולוגיים חדשניים בקוד פתוח, לשיפור איכות החיים של פצועי צבא מישראל, מארצות הברית ומצרפת.

את היוזמה מובילה עמותת RESTART המסייעת לפצועי צה"ל לצאת ממעגל הפציעה לעולם של עשייה. פעילות העמותה החלה לאחר מבצע 'צוק איתן' , כשפצועי צה"ל ומובילים מהעולם העסקי הישראלי, חברו יחד במטרה לאתר דרכים לשיפור איכות חייהם של הפצועים באמצעות שילובם בעולם היזמות הטכנולוגית והעסקית.

MAKERS FOR HEROES הינו פרויקט הדגל של RESTART המתקיים בשיתוף עם מיזם TOM: Tikkun Olam Makers של קבוצת ראות המפתח ומפיץ מוצרים זולים עבור אנשים עם מוגבלויות יחד עם ארגון Challenge America המסייע לפצועים מצבאות ארה"ב וצרפת.

למיזם חברו מאות מתנדבים מחברות מובילות במשק הכוללים נציגי חברות טכנולוגיה גדולות בהן: סטרטסיס, קונטרופ, זינגר, אלביט ויחידת אופ"ק של חיל האויר. האירוע בשיתוף: בנק הפועלים, חברת ORBS, ארגון BEWELL וקרן שוסטרמן

בתום האירוע יציגו הצוותים את הפתרונות החדשניים שפותחו למען הפצועים וייבחר צוות מנצח. כל הפתרונות יעלו בפלטפורמה של TOM ויאפשרו לכל אדם עם מוגבלות דומה להשתמש בפתרון.

סדנת פרזנטציה אפקטיבית והעברת מסרים מרחוק

אין תגובות

השאר תגובה