החברות הטובות ביותר לפרוש מהן

החברות הטובות ביותר לפרוש מהן

תכנון הפרישה הוא אף פעם לא קל. אמנם יש תכניות פנסיה וקופות גמל שנועדו להקל על הנטל הכלכלי, אך הן לרב לא מספיקות על מנת להתקיים מהן לאורך כל שנות החיים הבאות

שיתוף

במאה ה- 21 פרישה מהעבודה משמעותה טיולים לחו"ל, משחקי גולף, לימודי העשרה ופנאי ואפילו התחלת עסק עצמאי. עם זאת ישנה הרבה פחות הכנסה בדרך כלל, לעומת הוצאות המחיה שנותרות כפי שהן.
בהתאם לכך, חלק מהחברות המעסיקות נרתמות לנושא ומסייעות לעובדים שלהם בתכנון וסיוע כלכלי לתהליך הפרישה.
להלן כמה מהחברות המספקות תכניות פרישה מצוינות לעובדים:

חברת Perkins Coie וושינגטון

בחברת עורכי הדין Perkins Coie מועסקים כ- 290 עובדים מעל גיל 60.

מה שהופך את החברה לאטרקטיבית לפורשים הוא, שהעובדים מקבלים סיוע פרישה של 7.3% מהשכר הבסיסי ועוד 6% מכל החסכונות הנוספים לפרישה.
לאלו שעדיין עובדים בחברה, Perkins Coie מספקת ביטוח טיפולי שיניים חודשי.

Atlantic Health System ניו ג'רזי

ב- Atlantic Health Systemמועסקים 3,826 עובדים מעל גיל 55. זהו אחד ממוסדות הבריאות ללא כוונת רווח הגדולים ביותר בניו ג'רזי. לעובדים לקראת פרישה יש מערכת תכנון פרישה מצוינת בחברה, הכוללת ייעוץ תכנון פיננסי. המדריכים הפיננסיים הם עובדי הבריאות של Atlantic Health System עצמם.

Aflac ג'ורג'יה

בחברה מספר העובדים מעל גיל 50 הוא כ- 1,300. החברה מספקת לגמלאים שלה מספר הטבות: כיסוי בריאות הנמשך עד גיל 65, תכנית פנסיה משופרת, כרטיסי מועדון מוזלים, הזמנות למסיבות חג בחברה גם לאחר הפרישה, ארוחה מתנה אחת לשנה ומנוי למגזין החברה.
בנוסף, לחברה יש גם תכנית רכישת מניות ללא עמלות, וכן איחוד אשראי פדרלי המסייע בחיסכון לפרישה לעובדים.

NuStar Energy טקסס

בחברה בארה"ב מספר העובדים המגיעים לגיל 65 – 164 עובדים בחמשת השנים הבאות. החברה מציעה לגמלאים תכניות פנסיה טובות ומכסה את הוצאות הבריאות שלהם, בכך שהם מקבלים סבסוד עבור ביטוח בריאות צד שלישי. בנוסף, לחברה יש תוכנית בונוסים שנתית נדיבה. הבונוסים הם לכולם, כך שאם העובדים לא קיבלו בונוס, המנכ"ל אף הוא לא יקבל.

JM Family Enterprises פלורידה

בחברה מועסקים כ- 600 עובדים מעל גיל 55. חברת הרכב מציעה תכנית חיסכון לפרישה לעובדים הכוללת תרומה משיתוף הרווח השנתי של עד 12%. בנוסף, החברה מציעה אפשרות שתכנית הפנסיה תספק השלמת הכנסה במהלך הפרישה.
עובדי החברה הפורשים זכאים לתכנית רפואית, ויש להם גישה למרכזי בריאות ואיכות חיים מובילים.

Navy Federal Credit Union וירג'יניה

הצי מעסיק כ- 1,450 עובדים בני 55 ומעלה, אך אין צורך להמתין עד גיל 65 במידה והעובד מעוניין לפרוש לפני כן. הצי הפדרלי מסייע בפרישה מוקדמת.
על מנת לבצע זאת, קיים באיגוד אשראי לתכנית פנסיה, שתורמת עד 7% מרווחי החברה לפורשים. הצי מספק גם ביטוחי שיניים ותוספת ביטוח רפואי. בנוסף, הפורשים ממשיכים ליהנות מהנחות של עובדי הצי. 

כנס משאבי אנוש בנושא העצמת ההון האנושי

אין תגובות

השאר תגובה