אזימוט גיוס והשמה

אזימוט גיוס והשמה

חברת אזימוט בניהולה של בלוריה דיין מיישמת את שיטת ממת"ק לביצוע השמה איכותית של עובדים בתחום הייטק.

שיתוף
גיוס והשמה חברת אזימוט

אזימוט גיוס והשמה

בלוריה דיין מנהלת את חברת אזימוט בע"מ מיישמת את שיטת הממת"ק.

 

מטרות * מומחיות * תכנון * קשרים – בניהול השוטף של אזימוט ולטובת לקוחותיה.

 

בשנים  האחרונות חווה עולם הגיוס עליות ומורדות, אומנם מדורי הדרושים בעיתון ובאתרים אינם עבים כבעבר, אך ערוצי הגיוס החלופיים, אתרי אינטרנט מקצועיים, הד הנטינג, ו"חבר מביא חבר" רוחשים פעילות מחודשת.

 

בלוריה דיין אזימוטבלוריה דיין מנכ"ל חברת אזימוט בע"מ. חברה הממוקמת בפארק המדע ברחובות, בעלת ניסיון של 15 שנה, בתחום הגיוס ומשאבי אנוש ניהול פרויקטים בהיקף של 10M $ וניהול חברה. לדיין, תואר במנהל עסקים, ניהול משאבי אנוש ולימודי גרפולוגיה,  ביחד עם צוות רכזי משאבי אנוש בוגרות משאבי אנוש ומערכות מידע, מיישמות את שיטת ה- ממת"ק  (שיטה שעוד בהיותה חברה בארגון BNI  business networking international).

 

אזימוט מובילה בהשמת איכותית בתחומי ההייטק, מתמחה בגיוס אבחון ומיון כח אדם. כחברת השמה קטנה ודינאמית,יכולה חברת אזימוט להעניק מענה אישי מיידי ומקצועי ללקוחותיה. מועמדים הפונים לחיפוש עבודה בחברת אזימוט מציבים מפני רכזות ההשמה את האתגר לגיוס מועמדים איכותיים מקצועיים ומומחים בתחומי ההייטק עבור לקוחותיה.

 

עובד המגיש את מועמדותו היום, הנו הלקוח של חברת אזימוט מחר.

 

מועמד הפונה לחברת אזימוט עובר תהליך לגיוס מוצלח על ידי צוות בעל מומחיות ומיומנות של רכזות החברה, מיון אינספור מועמדים, הפונים באמצעות אתרי פרסום, בשיטת "חבר מביא חבר" וכן, באמצעות אתר הבית של החברה.

 

לאחר ראיון טלפוני מקצועי, מוזמנים המועמדים לראיון אישי במשרדי החברה בפארק המדע ברחובות.

 

מועמדים הנדרשים בנוסף לכישוריהם גם את השפה האנגלית, עוברים בחברה מבדק מוחשב לשפה האנגלית. על פי דרישת הלקוח, מציעה אזימוט שרותי אבחון גרפולוגי, המיושמים ע"י גרפולוגית מוסמכת. בסיום הראיון עובר המועמד ראיון מצולם בו יוכל הלקוח לצפות ולהתרשם. במקרים בהם נמצא קושי בגיוס הן לחברות ההשמה ולחברות ההייטק, אזימוט נעזרת בפיתוח קשרים כמו "חבר מביא חבר" או, דרך עובדים הנקלטים בחברות, ומבקשת מהם להעביר שמות של מועמדים "מובילים" אם אלה מנהלים ישירים, מהנדסים יצירתיים בתחום, או עובדים שעזבו.

 

כדי להיות עם "היד על הדופק" ממליצה בלוריה דיין, מנכ"ל החברה, להיות נוכחים בפורומים וכנסים מקצועיים, ירידי תעסוקה וירידים טכנולוגיים, המהווים גם עבור אזימוט מטרה ל networking ולשיתוף פעולה פורה.

 


רח' גולדה מאיר 3, פארק המדע נס-ציונה
טל. 08-9313083
פקס. 08-9368895
אימייל. azimut2@017.net.il  

כנס פיתוח ארגוני 2024

כנס AI למשאבי אנוש 2024

כנס דיני עבודה למנהלי.ות משאבי אנוש 2024

אין תגובות

השאר תגובה