ORITA הפקות אירועים

ORITA הפקות אירועים

ORITA הפקות אירועים עוזרת לארגונים משלב הרעיון ועד ההפקה של ימי גיבוש, ימי כיף, נופשונים לעובדים, אירועי חברה, כנסי חברה, אירועי קונספט,אירועים בטבע ועוד.

שיתוף
ORITA ניהול והפקת אירועים עסקיים

ארגון והפקת אירועים עסקיים

 

לאחר שנים בתחום הרווחה ומשאבי אנוש החלטתי לקחת את אהבתי ולהפוך אותה למקצוע ולהקים את ORITA, חברה המתמחה בארגון, ניהול והפקות אירועים פרטיים ועסקיים.

יום גיבוש ? יום כיף ? אירוע חברה ? אירוע למנהלים ? לכלל החברה ? נופש ? כנסים ?
אירועים באור אחר… ORITA

כמנהלי משאבי אנוש ורווחה אתם חובשים כמה כובעים. אתם לא רק מארגנים את אירועי המחלקות וכלל החברה אתם גם מטפלים בכל הקשור לפרט בארגון החל מיומו הראשון ועד לסיום עבודתו, מייעלים תהליכי עבודה, הדרכות ועוד…

 

לארגן אירוע, כל אירוע, אפילו הכי קטן, הינו תהליך מורכב ודורש התייחסות מיוחדת כאשר מטרתו העיקרית הינה, העלאת המורל והמוטיבציה בקרב העובדים לייצור תפוקה טובה יותר: חשיבה יצירתית, תכנון ובניית הקונספט לאירוע, ריצות בין ספקים, ניהול מו"מ, בניית לו"ז מדויק, ירידה לפרטי פרטים בכל פרמטר ועוד… וכמובן להוציא את התכנית לפועל.

 

ולשם כך אני כאן בשבילכם… לשמוע מכם על האירוע הבא שלכם, לבנות לכם הצעה המותאמת במיוחד עבורכם בהתאם לתקציב שיינתן לי ולהעניק לכם רוגע ושלווה ולהוביל את האירוע שלכם להצלחה מסחררת ושהעובדים שלכם לא יפסיקו לדבר עליו.


שירותי החברה:

1.  ארגון והפקות אירועים – מהרעיון ועד הפקתו:
משאירים לכם רק לאשר את התכנית שתבנה בקפידה עבורכם ואנחנו נדאג להוציא אותה לפועל מחיפוש האתרים והמקומות הכי מדהימים, בחירת ספקים איכותיים ועד טיפול ברמת הפרט הקטן ביותר לפני וביום האירוע.

 

  • הפקת ימי גיבוש וכיף
  • הפקת נופשים
  • הפקת אירועי חברה: מסיבות סוף שנה, נשף פורים, אירועי הרמות כוסית בחגים, טקסים ייחודיים לחברה, אירועי קוקטייל, ארוחות ערב יוקרתיות למנהלי החברה וכו'.
  • הפקת כנסים ותערוכות
  • הפקת אירועי קונספט
  • הפקת אירועים בטבע

 

2. מפיק ליום האירוע לעסקים:
כאחת המגיעה מהתחום, תמיד נהנתי לארגן את האירוע אבל ביום האירוע עצמו במקום להנות עם כולם הייתי צריכה לרוץ אחרי כל הספקים ולוודא שהאירוע מתקתק כמו שצריך. ולכן, כשהקמתי את החברה החלטתי שחוץ מארגון כל האירוע מתחילתו ועד סופו אני מציעה שירות נוסף "מפיק ליום האירוע".

 

שירות זה מתאים לכל המנהלים אשר מפאת אילוצי תקציבים החליטו לארגן בעצמם את האירוע אך ביום האירוע רוצים גם כן להנות ולא להתרוצץ בין הספקים השונים ולוודא שהכל מתנהל לשביעות רצונם או לחילופין אין להם זמן להצטרף לכל אירוע ורוצים שקט נפשי ולדעת שיש מישהו מקצועי שילך במקומו וידאג לאינטרסים של החברה.

 

  • שקט נפשי בשבילכם – יש מי שרץ עבורכם מנקודה לנקודה.
  • גם לכם מגיע להנות ולהיות כאחד האורחים.
  • דואגים לאינטרסים שלכם מול מקום האירוע וכל הספקים באירוע.
  • מתן פתרונות בשטח.

למה ORITA?

אני מלווה באופן אישי כל פרויקט ומקפידה על כל פרט ופרט מהגדול ועד לקטן ביותר תוך שימת דגש על אבני הדרך שמנחות אותי בכל פעם מחדש: מקצועיות, שירות, יצירתיות, חדשנות ואיכות גבוהה.

 

אנו נרוץ בשבילכם בין כל הספקים, נחסוך לכם כאבי ראש מיותרים בחיפוש אחר הספקים האיכותיים ביותר, נייעץ ונלווה, נבנה תוכנית לאירוע עם לו"ז עבודה מוגדר ונוציא אותה לפועל ולכם נשאיר להתמקד בנושאים אחרים החשובים לא פחות והדורשים את תשומת לבכם.

 

נשמח להכירכם, להפיק ולארגן את האירוע הבא שלכם.


פרטי התקשרות:
ORITA הפקות אירועים – אורית עטר

052-5502807
info@orita-p.co.il
www.orita-p.co.il

ימי כיף וימי גיבוש

 

סדנת דיני עבודה בנושא מניעת הטרדה מינית והתעמרות בעבודה

אין תגובות

השאר תגובה