שיתוף

הם מעוררים ומפתחים חשיבה יזמית אצל עובדים ומנהלים, בין אם הם מייסדי חברות או שכירים, מסייעים בפיתוח כישורים המתאימים לשינויים התכופים בעולם העסקים החדש, והם ילמדו את צוותי העובדים והמנהלים שלכם- איך לשנות דפוסי חשיבה ולשפר מיומנויות.

FreshBiz  פיתחה סדנאות ייחודיות המועברות באמצעות משחקים המתאימים לכל דורות העובדים בארגון, תוך חוויה מהנה ומעוררת השראה.

הבסיס לשיטת העבודה של FreshBiz הוא הבנת האלמנטים המשמעותיים בהתנהגות ובתודעה האנושית, והמרכיבים שהופכים אותה לאפקטיבית, חדשנית ואינדיבידואלית לכל אדם.

אז מה זה בעצם FreshBiz

זו חוויה, מתודה ומפה רב ממדית להתנהלות בעולם העסקים החדש – שהתפתחה מתוך משחק לוח דינאמי, חוצה דורות, תחומי עיסוק ורקע תרבותי – המשקף  את דפוסי ההתנהגות החשיבה והקיימים, ומאיץ פיתוח מיומנויות ודפוסי חשיבה חדשים.

התפישה העומדת בבסיס המשחק היא כי בתהליכי למידה מסוג זה, נדרש 'תכנות' של המוח לסט חדש של פעולות.

כך למעשה, ניתן לייצר הקשרים חדשים המאפשרים שינוי תפישות ישנות ואימוץ חשיבה יצירתית, פתוחה ופרואקטיבית.

במהלך המשחק והשימוש בו כסימולציה עסקית, על המשתתפים להתנהל במגרשים מרובים, תחת תנאי שוק משתנים והזדמנויות שמופיעות – בדימוי מושלם של סביבת עבודה מורכבת ומאתגרת.

במהלך הלמידה מקבל כל משתתף מרחב בטוח המאפשר לו לשבור מחסומים מנטאליים ולהתנסות בנקודות מבט ובדרכי פעולה חדשות. בין השאר, מטרת המשחק, היא להטמיע שינוי, גם ברמה האישית וגם ברמה העסקית גלובאלית.

חשיבה יזמית: אפשר לחשוב Vs לחשוב שאפשר

FreshBiz מאמינים, כי חשיבה יזמית היא הדרך היחידה לשגשג בעולם העסקים העכשווי הממהר, המרושת, הטכנולוגי והשיתופי, שמכוון מטרה יותר מאי פעם..

ולמרות כל זאת, ניתן עדיין לראות יזמים, בעלי עסקים ומנהלים, הממשיכים להתנהל בשיטות ומתוך התפישה של העולם הישן- מה שלא מאפשר לשרוד בעולם העסקים העתידי, שמתהווה As we speak.

הדרך היחידה לשגשג ולקדם את הארגון, היא להגדיר מחדש את המטרות, לשפר יכולות ולפתח מערך מיומנויות וכישורים המתאימים לעולם עסקים המבוסס על שינויים תדירים, והתפתחויות טכנולוגיות מהירות.

FreshBiz אודות החברה, הודות למתודה

פרשביז היא חברה ישראלית-גלובלית, המובילה מגמה של פיתוח חשיבה יזמית. החברה מאפשרת לבעלי עסקים, יזמים וצוותים מובילים בארגונים, לעבור שינוי חשיבה ושיפור מיומנויות.

בעשור האחרון, העבירה פרשביז סדנאות לעשרות אלפי משתתפים, ב-10 שפות וביותר מ- 40 מדינות. פעילות פרשביז משלבת את משחק היזמות, עם ידע ומודלים שפיתחה החברה, ככלי להטמעה מיטבית ושיפור התוצאות העסקיות.

הסדנאות מגיעות בפורמט מודולארי תוך התאמה לצרכי הארגון, על פי נושאים ומיומנויות שהארגון מעוניין לעבוד עליהם באותה נקודת זמן. ניתן לבחור מתוך נושאים קיימים או להתאים לארגון סדנה על פי אתגרים ספציפיים.

הסדנאות מתמקדות במנעד יכולות ומיומנויות רחב:

 • שיתופי פעולה ועבודה בממשקים
 • רתימה ומנהיגות
 • מינוף וניהול משאבים
 • יצירה וזיהוי הזדמנויות
 • תכנון אסטרטגי ופתרונות יצירתיים
 • פיתוח חשיבה רשתית
 • התמודדות עם ריבוי אתגרים
 • פרואקטיביות
 • ביטוי עצמי ויכולת להשפיע

וזה עוד לא הכול

פרשביז מציעה מגוון סדנאות מבוססות משחק (יומיות, מרוכזות, שבועיות, רבעוניות ועוד), מגוון הרצאות מרתקות, את הספר 'היזמים החדשים ומשחק פרשביז, תהליכי עומק בסדרת מפגשים, מעבדות חשיבה, וסדנאות ייחודיות ומפנקות המתקיימות גם בחו"ל.

האנשים מאחורי FreshBiz:

רויטל פיזנטי – מייסדת ומנכ"לית FreshBiz ישראל, המרצה, כותבת ומנחת סדנאות ותהליכים לפיתוח חשיבה יזמית. פיזנטי העבירה סדנאות לאלפי בעלי עסקים, מנהלים בארגונים, עובדים בחברות וסטודנטים באקדמיה. מתמחה בחשיבה יזמית, ושותפה לכתיבת הספר 'היזמים החדשים' במהדורה העברית.

לפיזנטי ניסיון הכולל 15 שנים בהן כיהנה בתפקידי ניהול בארגונים עסקיים גדולים, בעלת תואר ראשון בתקשורת ומנהל עסקים.

רונן גפני – מנכ"ל ומייסד FreshBiz Global, מייסד ויוצר משחק העסקים FreshBiz ומנכ"ל FreshBiz Global. גפני מחבר שותף של הספר 'היזמים החדשים' שיצא לאור בארה"ב ובישראל.

בנוסף, גפני הוא יזם סדרתי, מרצה ומאמן, הסוחף אחריו עשרות אלפי אנשים, ואף הרצה ב-TEDx.

סדנאות המתקיימות ב-FreshBiz – טעימות:

1 פיתוח חשיבה יזמית פנים ארגונית

סדנה בת שלוש שעות, מפגש-משחק תוך פיתוח חשיבה יזמית. הסדנה מאפשרת למשתתפים ללמוד בדרך חווייתית, ולגלות אפשרויות חדשות דרכן ניתן לפעול ולהתקדם לעבר המטרות.

ההבנות החדשות שמתהוות במהלך המשחק, מתורגמות לתובנות חדשות בנוגע להתנהלות של המשתתפים- בתחומים מהותיים בחיי הארגון.

2 חדשנות וחשיבה יצירתית

המפגש נפתח בהרצאה מרתקת על מהות החשיבה היצירתית, ואודות התהליכים המתרחשים במוח שמאפשרים אותה. במהלך הסדנה לומדים המשתתפים את מהות מודל החשיבה הרשתית- רב ממדית, המהווה מתודה פשוטה להבנה ויישום חשיבה יצירתית. כל זאת, תוך המחשת הדברים באמצעות דוגמאות מעולם העסקים של הכלכלה החדשה, והדרכים בהן היא מיושמת ע"י החברות המובילות בעולם. במהלך המשחק, החוקים והמטרות משתנים כל הזמן, באופן המחייב את המשתתפים ליישם חדשנות ופרואקטיביות ,כדי להצליח לנצח את המשחק.

יצאת ממשחק FreshBiz נכנסת לעולם החדש עם כל מה שרק תצטרך:

 • הבנה עמוקה וידיעה ממשית איך לנהל עסק משגשג יעיל ומכוון מטרה, בעולם עסקי חדש של כלכלה שיתופית.
 • המנהלים והצוותים לומדים להיות סוכני השינוי ובעלי חשיבה יזמית פנים ארגונית.
 • המשתתפים מתמודדים עם החששות, הקונפליקטים והספקות שלהם, ועם הדרך לפתח יוזמה והעזה בדרך ליעד הבא.
 • ההבנה שבכל תחום, בין אם עסקי או פרטי, יש להם כלים, יכולת ומיומנות לנצח את המשחק, ולהגיע ליעדים בכמה דרכים.
 • המשתתפים לומדים 'שפה' חדשה, ודרך חשיבה שתקדם אותם במציאת פתרונות עסקיים יצירתיים.
 • לומדים למקסם, למנף ולייעל את העשייה בחוכמה.
 • המשחק מאפשר למשתתפים לטפח יכולות של שיתופי פעולה רב-ממדיים, המאפשרים להם להפיק את המיטב, וגם ליהנות מהדרך.
 • מפתחים מיומנויות כגון פרואקטיביות, העזה ונחישות בזיהוי ויצירת הזדמנויות.

כנס משאבי אנוש בנושא העצמת ההון האנושי

אין תגובות

השאר תגובה