6 חברות שרוצות שתהיה מאושר

6 חברות שרוצות שתהיה מאושר

החל מהטבות מדהימות, דרך שמירה על איזון בין עבודה ובית ועד לאטרקציות מיוחדות, להלן 6 חברות שעושות הכל כדי שהעובדים שלהן יהיו מאושרים

שיתוף
גיבוש עובדים

חברות רבות מבינות כיום כי מקום עבודה כייפי מעלה את מורל הצוות, מחדיר מוטיבציה ומגביר את תחושת המעורבות. להלן 6 חברות ששמו לעצמן למטרה כי העובדים שלהן יהיו מאושרים:

Taboola

Taboola היא פלטפורמת אינטרנט ענקית המחברת אנשים מרחבי העולם באמצעות תכנים המעניינים אותם. משרדי החברה ממוקמים בארה"ב בניו-יורק ובלוס אנג'לס, וכן באירופה. לדברי העובדים בחברת Taboola נעשה כל מאמץ כדי ליצור אווירה בריאה, מאושרת ויצירתית לאורך כל יום העבודה. במשרדי החברה בבניו יורק לדוגמה, מוצעים לעובדים כדורי יוגה בכל מרחבי הבניין ושולחנות שניתן להזזה בקלות ממקום למקום על מנת שחברי הצוות יוכלו לשבת לעבוד יחד במרחבים השונים. בנוסף לכך יש פסנתר כנף אשר זמין לכל מי שמעוניין לנגן.

SendGrid

 SendGrid הוא שירות מבוסס ענן אשר מציע ללקוחותיו משלוח אימייל מהיר, יעיל, חסכוני ומדויק – בעיקר לארגונים גדולים. SendGrid מגדירה את תרבות החברה שלה באמצעות "4H: “Happy, Hungry, Honest, Humble. העובדים מגויסים ונשמרים בחברה על בסיס ארבעת ערכים אלו. מדובר באחת החברות השקופות ביותר, לדברי העובדים. ניתן לשתף פעולה באופן מלא עם הצוות ולהחליט על היעדים הבאים.

כל בוקר בחברה נפתח כשכל הצוות מתאסף במטבח, כולם שותים קפה ומנהלים שיחה נעימה בנושאי העבודה וגם בנושאים אישיים. העובדים מספרים כי בשעת הקפה של הבוקר, עולים הרעיונות היצירתיים ביותר שיש.

FTD

FTD היא חברה למתנות רגשיות המתאימות לרגעים החשובים ביותר בחיים. החברה דוגלת בעובדים שמחים ומאושרים ומשחק הוא חלק בסיסי מתרבותה.  ב- FTD  מנסים למצוא דרכים חדשות ויצירתיות לשמור על הכיף ומשלבים בין היתר אירוח שחקנים ומופעים ומגוון משחקים ותחרויות נושאות פרסים. אבל הכיף הגדול בחברה לדברי העובדים הוא השקיפות והאמינות שהחברה מייצרת.

Thoughtspot

ThoughtSpot מסייעת לחברות המצליחות בעולם בניתוח הנתונים שלהן באמצעות ממשק החיפוש מבוסס הדפדפן שלה. הדרך לשמור על שמחת ומורל העובדים ב-  Thoughtspot נעשה בעיקר באמצעות הסביבה הפתוחה בחברה. החללים פתוחים בבניין כך שהעובדים יכולים לתקשר אלו עם אלו ולשתף פעולה, דבר אשר יוצר תרבות של תמיכה מצוינת המבוססת על עקרון "עובד-צמיחה-העצמה". העובדים לומדים מעמיתיהם ומתפתחים ע"י כך.  עוד החברה מאפשרת חופש וגמישות לעובדים על מנת שיוכלו לבצע את עבודתם בנוחות ועל הצד הטוב ביותר.

CarGurus

CarGurus הוא אתר קניות ומחקר רכב, המסייע לצרכנים למצוא את העסקה הטובה ביותר לקניית המכונית הבאה שלהם.

עובדי CarGurus מאושרים בעבודתם בשל מספר סיבות. לא רק שהחברה מספקת אטרקציות נפלאות כגון הכנת ארוחות, חברויות במועדוני כושר, חגיגות דו שבועיות ועוד,  CarGurus עושה כמיטב יכולתה לגייס אנשים שכיף לעבוד איתם. בכיר בחברה אומר כי כשאתה עובד עם אנשים שהיית נהנה לשהות במחיצתם גם מחוץ לעבודה, זה הופך אותם לאדם שלם.

TomTom

TomTom היא חברה בינלאומית למוצרי אלקטרוניקה, ונחשבת למעצמה בתחום טכנולוגית ושירותי תנועה.

מנהיגי החברה מאפשרים אוטונומיה מלאה לעובדיהם ומעודדים אותם להצטיין בתפקידם, אך גם מקפידים להיות זמינים תמיד. החברה מעודדת יזמות באמצעות רוח הרפתקנית ובכך העובדים מפתחים מוצרים מעולים. הרעיון הוא שאנשים לא יחששו למצוא את הרעיונות והדרך שלהם בחברה לפיתוח מוצרים חדשים ומעניינים. 

אין תגובות

השאר תגובה