5 מכונות למידה שיסייעו בתהליכי הגיוס שלכם

5 מכונות למידה שיסייעו בתהליכי הגיוס שלכם

5 סטארט אפים של מכונות למידה שנועדו לשפר את תהליכי גיוס העובדים

שיתוף
סקירת מכונות למידה

סקירת מכונות למידה

בינה מלאכותית (AI) ומכונות למידה משנות את עולם הגיוס והופכות אותו קל ומהיר יותר עבור מגייסים ומנהלי משאבי אנוש בזיהוי מועמדים מתאימים שיוכלו לעבוד בחברה לאורך שנים. הן גם חוסכות עלויות רבות כאשר הן מסייעות בעבודתם של אנשי הגיוס וכאשר הן מזהות את המועמדים המתאימים ביותר.

להלן רשימה של 5 מכונות למידה זמינות לשימוש עבור חברות מגייסות:

Textio

טיוב מודעות הגיוס.

מערכת Textio מבצעת בדיקת איות עבור הטיה מגדרית ועוד. תיאורי עבודה הם לעתים קרובות מעורפלים או מוטים שלא בכוונה, דבר אשר משפיע על איכות ומגוון המועמדים שעונים למודעות הדרושים. על ידי יצירת תובנות ממודעת הגיוס שלכם, Textio מלמד אתכם כיצד להעביר מסר טוב ומדויק יותר לתפקיד אותו אתם רוצים למלא, באופן שאינו מפלה ואף ומושך את העין של מחפשי העבודה.

Slack

העברת הודעות לארכיון ולחיפוש בזמן אמת.

Slack מאפשר תקשורת מהירה בזמן אמת באמצעות חיפוש המופעל ע"י ML, כך שתוכל לשוחח עם הצוות שלך ועם מועמדים ללא פערי הזמן של הודעות דוא"ל. מדובר במערכת אוטומציה המאפשרת תקשורת פנימית מהירה עם עדכוני סטטוס חשובים, עדכוני פגישות ומסרים, הן למועמדים והן לעובדים קיימים. בנוסף, עם מאות קבוצות, זה מקום מצוין לאתר ולסנן מועמדים וכן ללמוד טקטיקות ושיטות גיוס מומלצות ממגייסים אחרים.

Wade & Wendy

AI Chatbot ליצירת מעורבות ולראיין מועמדים.

Wade & Wendy פתחה צ'אטבוט מתקדם המספק חווית משתמש אופטימלית למועמדים ומחפשי עבודה. היא משמשת כרובוט מראיין בסבב הראשוני ביותר של בחינת המועמדים. ע"י צ'א עם המועמדים בשלב הראשוני ביותר בתהליך הגיוס, הצ'אטבוט יכול לבנות קשרים ראשוניים עם המועמדים שפונים, ללמוד עליהם יותר ולמצוא עבורם משרות שהם יכולים למלא.

Grammarly

דקדוק ואיות תקינים בכל מקום בו אתם מקלידים.

עם כמעט 1 מתוך 3 עובדים שמחפשים הזדמנויות חדשות, לעתים קרובות תקשורת עם מגייסים בחלון זמן קצר מאוד מצריכה הקלדה מהירה ומדויקת. מגיסיים צריכים להיות זרירים ויעילים בתקשורת שלהם עם מחפשי העובדה ולרוב זה יוצר שגיאות הקלדה לא מכוונות שעשויות להביך. Grammarly היא תוכנה חכמה לבדיקת איות ודקדוק בזמן אמת שמתקנת את השגיאות האפשרויות במהלך ההקלדה ומעבירה את ההודעה בשפה רהוטה ומדויקת.

X.ai

עוזר AI אישי לקביעת פגישות וניהול הלו"ז שלכם.

בין הודעות SMS, שיחות, ושליחת הודעות דוא"ל למועמדים, קשה לשמור על לוח הזמנים שלכם מסודר. X.ai מבוסס טכנולוגיית AI ומשמש כעוזר אישי לתזמון וניהול הלו"ז שלכם באופן יעיל ומסודר.

אין תגובות

השאר תגובה