שיתוף

ימי הולדת הם ללא ספק זמן לחגיגות, אבל לא כל כך חגיגה מתאימה למשרד ולסביבת העבודה. חברות רבות רואות ביום ההולדת של העובד הזדמנות מצוינת לחגיגה מושקעת ועל הדרך להודות לו גם על עבודתו המסורה.

להלן 5 דרכים מהנות לחגיגת יום הולדת במשרד:

ברכה קולקטיבית

ברכת יום הולדת קולקטיבית יכולה להיות מאוד מרגשת. כאשר מחברים ברכה שכוללת את התודה וההערכה שההנהלה והצוות מביעים לעובד שחוגג, אין ספק שזה יעשה אותו מאושר. ברכה קולקטיבית מעצימה את ההתרגשות פי כמה וכמה. ברכה קולקטיבית יכולה להיעשות בכמה דרכים: כל עובד בחברה כותב שורה משלו בברכה, או שכל העובדים חותמים את שמותיהם על הנוסח הכתוב מראש. כל כך כך, כשהעובד מקבל ברכה עליה חתומים כלל העובדים והמנהלים בחברה, יש לכך אפקט מדהים.

חגיגת כמה ימי הולדת בו זמנית

כשחוגגים ימי הולדת לכמה עובדים יחד, תחושת האחווה והשיתוף מתגברים. ראשית, עובדים רבים נבוכים כאשר כל הזרקורים מופנים אליהם, וחגיגה משותפת יכולה להקטין את המבוכה משמעותית. שנית, כשמתארגנים על חגיגה קולקטיבית, אפשר לסגור מקום מחוץ לעבודה ולהיפגש בו כולם יחד לחגיגה המונית. בכך העובדים זוכים לפסק זמן ויציאה מהשגרה, באמצעות בילוי משותף גדול ונרחב.

עוגות ופינוקים

ימי הולדת זה בעניין של לפנק, לאכול ולשתות כאוות נפשכם וזה המקום האחרון לעשות בו חשבון על הכיבוד. עבור חגיגה מוצלחת, חשוב שהכיבוד יהיה מושקע. אין צורך להשתולל ולבחור בקונדיטוריות יוקרתיות או להעמיס שולחנות מקצה לקצה, אבל כן חשוב שהאוכל יהיה טעים, איכותי, ומספיק לכל המשתתפים. עוגת יום הולדת מושקעת, מעוצבת, עם נרות, בהחלט תעשיר את החוויה ותשאיר זיכרון נעים לחוגגים והן לאורחים. כיבוד שנשאר יכול להישמר במקרר גם לימים הבאים, ואם מדובר בכמות רבה, ישנן חברות שבוחרות לתרום את מה שנותר, לעמותות ייעודיות לכך.

מתנות

את מתנת יום ההולדת יש לבחור בצורה חכמה, כך שתתאים לבעל האירוע. יש מבחר גאדג'טים מקסימים ומפתיעים למשרד, שישמחו כל חוגג. אפשר גם לרכוש תווי שי בחנויות ספציפיות, כך שמקבל המתנה יוכל לבחור בעצמו מה לקנות בחנות. בחברות גדולות לרב יש תקציב מסודר לרכישת מתנות יום הולדת והמתנות בדרך כלל זהות לכל העובדים כדי למנוע אפליות. בחברות קטנות יותר, נהוג לאסוף סכום כסף סביר מכל עובד, ולרכוש את המתנה בסכום שהצטבר.

קישוטים

אחת הדרכים הטובות ביותר לשמח את העובדים ביום ההולדת שלהם, היא להפתיע אותם עם שולחן מעוצב. אפשר לקשט את שולחן המשרד שלהם עם בלונים, סרטים, עיטורים, תמונות וברכות, בטרם הם מגיעים לעבודה בבוקר. העובדים וודאי יתרגשו לגלות את שולחן המשרד שלהם מקושט כולו לכבוד יום ההולדת.

יריד תעסוקה וירטואלי אוניברסיטת תל אביב

אין תגובות

השאר תגובה