2 מינויים לתפקידי ניהול בכירים במשאבי אנוש: שירן נאווי, ויונית לנדוי

2 מינויים לתפקידי ניהול בכירים במשאבי אנוש: שירן נאווי, ויונית לנדוי

2 מינויים לתפקידי ניהול בכירים במשאבי אנוש: שירן נאווי ב-Monday, ויונית לנדוי ב- HP Indigo & Scitex

שיתוף

שירן נאווי מונתה ל-Chief People and Legal Officer ב-Monday:

חברת monday.com הודיעה על מינויה של שירן נאווי לתפקיד Chief People and Legal Officer.

במסגרת תפקידה זה, תוביל נאווי את תחום משאבי האנוש והייעוץ המשפטי של החברה.

שירן נאווי הצטרפה לחברת מאנדיי לפני כחמש שנים ושימשה עד כה כיועצת המשפטית וחברת הנהלה בכירה בחברה.

בצד בנייתה, הרחבתה והובלתה של המחלקה המשפטית, המונה כיום כ-20 עובדים, סייעה שירן לגיבוש אסטרטגיית

החברה והיתה שותפה מרכזית לכמה מהיוזמות והמהלכים הגדולים ביותר של מאנדיי, בהם: הנפקת החברה,

הקמת זרוע הפילנתרופיה Digital Lift והטמעת אסטרטגית ה-OKR .

כעת, בתפקידה החדש כ-Chief People and Legal Officer, תנהל שירן את כלל ההיבטים הנוגעים למשאבי אנוש ולנושאים המשפטיים של החברה, לרבות גיוס ופיתוח טאלנטים, חווית עובד וטיפוח סביבת עבודה מגוונת ומכילה לכל עובדי מאנדיי.

במקביל, תוביל שירן את האסטרטגיה המשפטית הגלובלית ומדיניות הציות של החברה. היא תמשיך לדווח למנכ"לים המשותפים רועי מן וערן זינמן.

עם פרסום ההודעה אמר רועי מן, מנכ"ל משותף במאנדיי, כי "לאורך דרכה המקצועית, שירן הוכיחה מנהיגות אסטרטגית, הבנה עמוקה של התרבות הייחודית של מאנדיי ותשוקה אמיתית לנושא ההון האנושי. כל אלה הפכו אותה למועמדת האידיאלית עבורנו להוביל תחום חשוב זה בחברה".

שירן נאווי אמרה עם כניסתה לתפקיד, כי "מאז שהתחלתי לעבוד במאנדיי, האנשים והתרבות הייחודית של מאנדיי היו תמיד בלב העשייה שלי.

"בשנה שעברה לקחתי על עצמי להתמקד ביצירת שיתופי פעולה אפקטיביים בין הצוותים השונים בחברה, כדי לשמר רמת ביצוע מהירה ויעילה תוך כדי צמיחה של החברה.

"אני נרגשת על ההזדמנות להרחיב את תפקידי לתחום משאבי האנוש, בנוסף לתחום המשפטי, ובטוחה שעם צוות מעולה של אנשים נוכל להמשיך לטפח סביבה של חדשנות, למידה וצמיחה".

שירן צפויה להתמקד במצוינות תפעולית, תכנון אסטרטגיית כוח אדם לשנת 2024 וטיפוח תרבות החברה הייחודית.

לאחרונה זכתה מאנדיי להכרה כאחת החברות המובילות של לינקדאין בישראל, וכן בדירוג "חברות ההייטק שהכי טוב לעבוד בהן" של דן אנד ברדסטריט ישראל.

בנוסף, זכתה החברה להיות מדורגת כאחד ממקומות העבודה הטובים ביותר בהייטק באוסטרליה וכאחד ממקומות העבודה הטובים ביותר בבריטניה ב-wellbeing.

חברת מאנדיי פיתחה ומשווקת מערכת הפעלה לעבודה (Work OS). באמצעות המערכת יכולים ארגונים בכל סדר גודל, ליצור את הכלים והתהליכים הדרושים להם לניהול כל היבט בעבודתם.

מאנדיי מספקת דרך יעילה ואינטואיטיבית לניהול צוותים, פרויקטים, תהליכים עסקיים ואופרציות מורכבות. החברה פועלת בתל אביב, ניו יורק, מיאמי, שיקגו, לונדון, ורשה, סידני, סינגפור, טוקיו וסאו פאולו.

הפלטפורמה מאפשרת התאמה אישית כך שתתאים לכל תעשייה עסקית וכיום היא משמשת יותר מ-186 אלף לקוחות ביותר מ-200 תעשיות עסקיות וביותר מ-200 מדינות וטריטוריות.

יונית לנדוי מונתה לתפקיד סמנכ"לית משאבי אנוש של HP Indigo & Scitex:

יונית לנדוי, מונתה לתפקיד סמנכ"לית משאבי אנוש של HP Indigo & Scitex וכחברת הנהלה.

במסגרת תפקידה זה, תוביל לנדוי ותנהל את מערך משאבי האנוש, תוך קביעת אסטרטגיה, בניית תוכניות פיתוח, מנהיגות וקידום, הכוללות תוכניות לגיוון והכלה שנמצאות בליבת העשייה של הארגון.

לנדוי מביאה איתה לתפקיד יותר מ-25 שנות ותק בתפקידי ניהול בכירים בתחום משאבי אנוש.

בתפקידה האחרון היא היתה HR Business Lead בענקית התוכנה אמדוקס.

במסגרת תפקידה באמדוקס הובילה לנדוי תהליכים מורכבים לפיתוח ההון האנושי ומנהיגות, ויזמה תוכנית ייחודית גלובלית לעידוד מנהיגות נשית בעסקים. כמו כן היא הובילה את נושא העידוד וחיזוק תהליכי גיוון והכלה אסטרטגיים. 

לפני תפקידה באמדוקס כיהנה לנדוי בתפקיד Head of Global TA בחברת המזון שטראוס.

ללנדוי תואר ראשון במנהל עסקים ממכללת דרבי עם התמחות במשאבי אנוש.  

עם פרסום ההודעה על המינוי אמר נועם זילברשטיין, מנכ"ל HP Indigo & Scitex כי "אני מאחל הצלחה רבה ליונית בתפקידה החדש בהובלת הצמיחה וההצלחה הארגונית המתמדת של החברות, ואני בטוח שיחד עם המקצועיות והרגישות הרבה שיונית מביאה לתפקיד היא תמלא חלק משמעותי בעתיד החברות".

 

 

כנס משאבי אנוש

כנס הגיוס השנתי 2024

כנס רווחה וחווית העובד

אין תגובות

השאר תגובה