קול ענות חלושה: חברת הסלולר הווירטואלית החדשה כבר מפטרת עובדים

קול ענות חלושה: חברת הסלולר הווירטואלית החדשה כבר מפטרת עובדים

הצעד נובע מאי יכולתה של החברה לעלות לאוויר עם מיזם הסלולר המציע שיחות ללא הגבלה ב-99 שקלים לחודש

שיתוף
פיטורי עובדים

קול ענות חלושה: חברת היל"ת, בעלת מותג התקשורת הלו  (HALLO) שהציגה אך החודש בגאווה חבילה סלולרית משתלמת במיוחד במטרה "לשבור" את שוק הסלולר, נקלעה לקשיים כלכליים ותפטר 15 מעובדי המטה. בחברה מאשרים את הפרטים.

אתר דה מרקר חשף כי הצעד נובע מאי יכולתה של החברה לעלות לאוויר עם מיזם הסלולר המציע שיחות ללא הגבלה ב-99 שקלים לחודש, דבר שהצריך היערכות מחודשת מבחינת מצבת העובדים.

רק בסוף מארס האחרון כינסה החברה מסיבת עיתונאים מתוקשרת, והכריזה על כניסה לפעילות וירטואלית בתחום הסלולר (MVNO). ההצעה האטרקטיבית נראתה תמוהה גם למתחרות הוותיקות בשוק הסלולר המקומי, שכן הלו הציעה שיחות ומסרונים ללא הגבלה במחיר חסר תקדים של 99 שקלים בחודש. במקביל משווקת החברה שיחות לחו"ל עם קידומת החיוג 015 תוך תקשורה באמצעות קמפיין נרחב בכלי התקשורת ובשלטי חוצות.

החברה הבטיחה לעלות לאוויר באפריל עם ההצעה המבטיחה, אלא שהתברר שאין לה חוזה "אירוח" בתוקף עם חברת סלולר קיימת (דובר אז על פלאפון, וזו לא מיהרה לאשר), ובנוסף היה מי שהטיל ספק במודל העסקי שלה.

עוד נודע כי בחודש שעבר התקשתה החברה לשלם משכורות לעובדים בזמן.

בהלו מאשרים את הפרטים: "החברה נוקטת צעדי התייעלות ומצמצמת בפונקציות מטה שאינן חיוניות לתפקודה השוטף, זאת לאור העיכוב בעלייה לאוויר של פעילות הסלולר של החברה".

 

מצבת כוח-האדם בפרטנר צנחה במאות בתוך שלושה חודשים

רישום ליריד משאבי אנוש

אין תגובות

השאר תגובה