מגמות מובילות בעיצוב משרדים לשנת 2018

מגמות מובילות בעיצוב משרדים לשנת 2018

מגמות שולטות בעיצוב משרדים לשנה הקרובה

שיתוף
משרדים מעוצבים

משרדים מעוצבים

העובדים שלכם מבלים הרבה זמן במשרד בכל יום עבודה נתון – אולי אפילו יותר זמן ממה שהם מבלים בבית.

לכן, העברת תחושת הנוחות תוך כדי עבודה במשרד היא אחת מהשאיפות העיקריות של ארגונים כיום. זה מעמיד את החברה שלכם במשימה לספק משרד מעוצב בצורה הטובה ביותר שתעודד את כל הדברים הכי חשובים לעובדים: אושר, פרודוקטיביות, שיתוף פעולה, ורווחה במקום העבודה.

עובדים אשר נהנים ואוהבים את סביבות העבודה שלהם יהיו בסופו של דבר מעורבים ופרודוקטיביים הרבה יותר. הם יהיו שמחים ובריאים יותר ויגיעו לעבודה עם חיוך.

כאשר אתם מתכננים עיצוב חדש או מרעננים את עיצבו המשרדים שלכם להגדלת איכות סביבת העבודה, כדאי לקבל השראה ממגמות עיצוב משרדים אלו:

מרחבים גמישים ודינמיים

מגמה רותחת בשוק המשרדים כיום היא שטחי משרדים דינמיים. יותר ויותר חברות כיום משלבות אזורי עבודה גמישים בפרישת המשרדים שלהן, כאשר הגבלות מינימליות הן המאפיין המבדיל של סוג זה של עיצוב המשרד, שבו העובדים יכולים להתאים את עצמם לאן או לאיך שהם רוצים לעבוד.

במשרד זה את הרהיטים ניתן להעביר או לסדר מחדש בקלות. זה מאוד מושך ומיוחד עבור העובדים כשהם לא צריכים להיות מוגבלים לעבודה בתחנות עבודה מסורתיות.

עיצוב ביופילי

עיצוב ביופילי (Biophilic\) מתייחס לאהבת החיים והעולם החי (הנגזר מהמילה "ביופיליה"), בעיקר אלמנטים הנפוצים בטבע. העיצוב הביופילי משתמש בטבע כרקע שבו הטבע בהשראת דפוסים, מראות, ורכיבים מפצים את המראה הכללי והתחושה של המשרד שלך.

הדבר מועיל במיוחד אם אתה נמצא באזורים שבהם הגישה לטבע אינה זמינה. עיצוב משרדים ביופילי עשוי לכלול לוחות זכוכית המספקים אור טבעי יותר; צמחים מלאכותיים או טבעיים שיספקו תחושה של רוגע, מיקוד ואנרגיה; או צבעים טבעיים ודפוסים המחקים את העולם החיצוני ומביאים אותו לתוך המשרד.

אינטגרציה טכנולוגית

אין ספק, הטכנולוגיה היא כוח מניע שמשנה את הדרך שבה אנשים ועסקים פועלים. עם הגדרת המשרד המופעל מבחינה טכנולוגית, העובדים שלכם יכולים לעבוד בצורה חכמה ומהירה יותר, שתיהן מועילות באותה מידה עבור העסק שלך.

כאשר אתה משלב טכנולוגיה לתוך עיצוב המשרד שלך, הקפד לכלול מסכים למצגות, אמצעים לוועידות וידאו, יציאות של טעינה אלחוטיות, לוחות חכמים, התקנים לשיתוף נתונים, ונוחות טכנולוגית מקסימלית. המפתח הוא להשתמש בטכנולוגיה כדי לסייע לעובדים שלך לטפל בבעיות אפשריות הקשורות לשיתוף פעולה, תקשורת, ניהול פרויקטים ותחומים עסקיים קריטיים אחרים.

משרד בהשראה ביתית

משרד בהשראת הבית הוא רעיון של עיצוב המשרד עם תחושה ואווירה ביתית כדי שהעובדים ירגישו "כמו בבית" כשהם בעבודה. אם אתה רוצה את שהמשרד שלך ירגיש בבית עבור העובדים שלך, יש להשרות היבטים ביתיים במקום העבודה. צריך להוסיף לסביבה המשרדים: אזורי שינה, בר, טרקלין, טלוויזיה וחדר המשחקים – אפשר להעז ולהיות מוזרים עד כמה שתרצו. הוספת כל הרגשות הביתיים נועדה ליצור סביבת עבודה המשלבת איזון טוב של נוחות ופונקציונליות. זה יהיה מקום עבודה לא שגרתי העובדים שלך שיאהבו ללכת אליו כל יום.


אירוע משאבי אנוש 20-21.12.2021

כנס הגיוס השנתי 2021
כנס רווחה וחווית עובד 2021
כנס ההדרכה והלמידה 2021
באנר כנס דיני עבודה

אין תגובות

השאר תגובה