להפליג ביאכטה עם הבוס

להפליג ביאכטה עם הבוס

שיתוף

על אף שכולנו מוקסמים מהטבות מפנקות כגון: ארוחות חינם, ביטוחי בריאות, מועדוני ספורט וכושר, משרדים מעוצבים וכד', ישנן חברות ברחבי העולם שהלכו צעד נוסף עם עניין ההטבות, ומפנקות את העובדים שלהן בפינוקים חסרי תקדים.

הפלגות ביאכטה, מזוודה מלאה כסף וטיסה במטוס החברה, מצטרפות להטבות "הרגילות" והן רק חלק מרשימת הפיתויים הגדולים של העשור.

להלן 6 חברות שמציעות את ההטבות הטובות ביותר בעולם, לעובדים שלהן:

הפלגה לים הפתוח

iCracked

אם אתם נמשכים אל האוקיינוס, אתם בטח תרצו לעבוד בחברת iCracked. בנוסף על ההטבות האופייניות שהיא מספקת לעובדים, כגון: ארוחות חינם, מוצרי אפל הטבות בריאות וטיפולי שיניים, החברה הממוקמת בסן פרנסיסקו מציעה נסיעות בלתי מוגבלות על היאכטה של החברה, אשר עוגנת בנוחות מחוץ למשרד. ומכיוון שחברת iCracked מתמחה בתיקון מוצרי אפל, לא תצטרכו לדאוג אם האייפון שלכם נרטב בטעות במהלך ההפלגה.

להתחבר עם הבוס בגובה 5,000 רגל

Dropcam

אם אינך חובב שייט אלא דווקא תעופה, אולי תשקול לעבוד בחברת Dropcam שמטיסה מדי חודש את אחד העובדים ובני משפחתו לטיול בשמי קנדה, במסוק החברה. כך תוכל להכיר את הבוס שלך באינטימיות שרק גובה של 5,000 רגל מספק. מנכ"ל החברה, גרג דאפי מטיס כל עובד בתורו, והעובדים מוזמנים לצרף את בני משפחתם לטיסה.

הפיתוי הבלתי נשלט של כסף עטוף בנקניק

scopely

בחברת הבידור מבוססת הנייד Scopely, בלוס אנג'לס, תקבלו הטבות ממש לא שגרתיות. עובדי החברה מקבלים תיק מלא בשטרות של 11,000 דולר במזומן עטוף ברצועות נקניק, אספקה של בירה לשנה, טוקסידו בהתאמה אישית וציור שמן מושקע שלכם במסגרת יוקרתית.

 

 

תחפושות לליל הקדושים

Exec

אם אתה עובד בחברת הסטארט אפ Exec, לא צריך לחשוב על תחפושת עבור ליל כל הקדושים הבא. כל עובד מקבל תחפושת אישית של דינוזאור שעליו ללבוש ברחבי המשרדים בסן פרנסיסקו. חברת Exec מספקת שירותי ניקיון על פי דרישה, וכל העובדים מקבלים בחינם שירותי ניקוי לבית.

ארוחת בוקר על הגג – בשבילך ובשביל "החבר הכי טוב שלך"

Wix

בחברת Wix היצירתית הפיתויים וההטבות יצירתיים אף הם.
בנוסף למסיבות החברה המפורסמות ומקרר הבירה המלא, Wix דואגת לכל המשפחות של עובדי החברה (זה אומר גם לחיות המחמד). בכל יום נתון, ישנם מספר חברי צוות על ארבע רגליים, אשר מגיעים "לעבוד" יחד עם בעליהם – מפתחים מומחי SEO. החשוב מכל, הגורים לא צריכים להרגיש מחוץ לעניינים כאשר הבעלים שלהם נהנים מארוחת בוקר מושקעת על גג החברה, הם מוזמנים להצטרף בשמחה.

עבודה ששווה "למות" למענה?

Google

וודאי שמעתם על היתרונות המדהימים של העבודה ב- Google, אבל על ההטבות שתקבלו "לאחר המוות" אולי טרם שמעתם. מלבד המסעדות הרבות שלהם, ביטוחי הבריאות המקיפים, העיסויים באתר, ועוד.. כאשר עובד של Google נפטר, בן או בת הזוג המקומיים שלו מקבלים 50% משכרו של העובד שנפטר למשך עשר השנים הבאות, וילדיהם מקבלים 1,000 דולר בחודש עד שהם מגיעים לגיל 19 (או 23 אם הילד הוא סטודנט במשרה מלאה).

סדנת פרזנטציה אפקטיבית והעברת מסרים מרחוק

אין תגובות

השאר תגובה