60% מעובדי Pursway הישראלית פוטרו

60% מעובדי Pursway הישראלית פוטרו

15 מעובדי חברת הסטארטאפ הישראלית פוטרו לאחר שנמכרה ל-IPG האמריקאית. בתום תהליך הרכישה צפויה הרוכשת לגייס מתכנתים וכן מומחי ביג דאטה וטכנולוגיות ניתוח נתונים

שיתוף
עצור Photo by imagerymajestic

15 מתוך 25 עובדי חברת הסטארטאפ הישראלית Pursway פוטרו, לאחר שזו נמכרה לחברת IPG האמריקאית – כך דווח היום (א') בכלכליסט. 
no direction Photo by imagerymajestic

העובדים שפוטרו הם אנשי שיווק, מכירות ואדמינסטרציה וכמה עובדי פיתוח שהיו אחראים על פיתוח מוצרים בהם IPG לא היתה מעוניינת. שני מייסדי החברה, גיא גילדור ורן שאול, נקלטו בחברה הרוכשת, ולאחר סיום תהליך הרכישה צפויה החברה לגייס מתכנתים, מומחי ביג דאטה וטכנולוגיות ניתוח נתונים נוספים.

המוצר שסיפקה החברה, שנוסדה ב-2005, הנו מאגר פרטי התקשרות של חבריהם ומכריהם של לקוחות ארגון שמועבר לו לצרכים עסקיים. כלומר, הארגון מעביר לידי פרסוויי את מאגר לקוחותיו, ולאחר תחקיר שמבצעת החברה הוא מקבל לידיו מאגר פרטי התקשרות של חברי הלקוחות. זאת, מתוך הנחה שהמלצה של חבר על מוצר או שירות מסוים תשפיע עליו לרכוש אותו.

נזכיר כי בסוף אוגוסט השנה סיימה אינטל מהלך גיוסים של כ-80 ממפוטרי מארוול ו-55 ממפוטרי AMD, שכן פיטורים בהיקף כה נרחב הנם הזדמנות עבור חברות מתחרות לקלוט עובדים איכותיים שלולא הפיטורים היו ממשיכים בתפקידם בהצלחה.

לאחרונה פיטרה יצרנית שבבי הסלולר האמריקאית קוואלקום כ-100 מתוך כ-450 עובדים המועסקים בישראל, כעשרה חודשים לאחר שהחברה סגרה את מרכז הפיתוח שלהם בבית שמש שהעסיק בזמנו כ-50 עובדים.

HP הודיעה גם היא על פיטורים המוניים צפויים של כ-30 אלף עובדים, לאחר שכבר פיטרה החברה כ-38 אלף עובדים במסגרת רה-ארגון בחברה, ובכוונת דויטשה בנק הגרמני לפטר בקרוב כ-23 אלף עובדים, המהווים כרבע מכלל העובדים, במסגרת רה-ארגון ברשת הבנקים הגדולה בגרמניה. 

 

כנס מקורות הגיוס הגדול בישראל ייערך על ידי HRus בשיתוף HRD ב-29 באוקטובר בכפר המכביה
לחצו כאן לצפייה בתכנית הכנס

סדנת דיני עבודה בנושא מניעת הטרדה מינית והתעמרות בעבודה

אין תגובות

השאר תגובה