5 דרכים נחמדות להביע את הערכתכם לעובדים

5 דרכים נחמדות להביע את הערכתכם לעובדים

ההון האנושי הוא זה שאחראי להצלחת החברה וחשוב לבצע מפגני הערכה והוקרה לעובדים על מנת לעודד אותם להמשיך בעבודתם הטובה

שיתוף
הערכת עובדים

הערכת עובדים

העובדים לא תמיד מגיעים לעבודה עם חיוך. רבים מהם עובדים קשה כל השנה ומתקשים לאזן בין לוחות הזמנים בעבודה ובבית. הם חווים סיבוכים משפחתיים וצרות פה ושם, תוך שהם עומדים בפני של המשימות בעבודה. היעדרות וחופשות לעיתים קרובות מייצרים חובות כלכליים שלא מקלים עליהם וכאשר החובות אינטנסיביים ביותר, הם עומדים בפני לחצים והסחות דעת.

התשובה לכל הבעיות הללו היא הערכה והוקרת העובדים. נכון, טפיחה על השכם לא תפתור את מצבו הכלכלי של העובד ולא תפחית מלחץ המשימות, אך היא תסייע לו בהעלאת המורל ובתחושת השייכות לחברה וכן במוטיבציה לעבודה. לפעמים, דברי הוקרה ושבח עושים פלאות בהפחתת מידת הלחץ של העובד ומניעים אותו להמשיך ולעבוד קשה כדי להצליח.

להלן 5 דרכים פשוטות וטובות להבעת הערכתכם:

מסירת הערות אישיות בכתב יד

כמעט כל התקשורת הכתובה שלנו מתרחשת כיום במחשב ועוברת דרך האינטרנט, ולכן הפעולה הפשוטה של כתיבה בעט על נייר מוסיפה תחושה אמיתית של חשיבות לכל מה שנאמר. התרכזו בכל נקודות החוזק, האתגרים וההישגים הספציפיים של כל עובד, והכירו בתרומתם בכתב על דף נייר יפה. הימנע משימוש בכרטיסי ברכה למטרה זו, כדי שזה ייראה כמו מעשה חובה. מחקר בבית הספר לעסקים של וורטון מצא שכאשר מנהלים לוקחים זמן להביע תודה לעובדים, הפרודוקטיביות גדלה ב -50%.

מדיטציה ויוגה

כל העובדים עשויים להרגיש מתח מוגבר בתקופות מסוימות בשל ציפיות המשפחה, בעיות כלכליות, דדי ליין בעבודה, דרישות נסיעה לחו"ל ועוד. דרך מצוינת להקל על המתחים של כולם היא להביא מטפל שיעביר סדנאות יוגה ומדיטציה או עיסוי לעובדים במימון החברה, כדי להרגיע אותם ולפנק אותם בהטבה מבריאה. יוגה ומדיטציה יספקו לעובדים כלים לנהל מתחים בטווח הארוך, לכן יש להן אפקט מיוחד.

גמישות

מזג האוויר החורפי אף הוא מקשה על חיי היומיום של העובדים עם עובדים חולים או שילדיהם בחופשת מחלה מבית הספר והגן, מה שמוביל להיעדרויות מהעבודה, ויצירת פערים במשימות. הדרך הטובה ביותר לטפל בכך ולספק לעובדיך אוויר לנשימה, הוא לספק להם גמישות בעבודה ואפשרות לעבוד מהבית בעת הצורך. לאפשר לאנשים שלך לעבוד מהבית או להתאים את לוחות הזמנים שלהם לעבודה הם בגדר הקלה משמעותית על הלחץ המשפחתי, והעובדים יוכלו להתרכז בדרישות העבודה מהבית ובמקביל לטפל בילדים. אם לא ניתן לטפל מרחוק במשימות החברה תוכלו לאשר הבאת ילדים לעבודה בעת הצורך. כך העובדים יוכלו להיעדר פחות ולהרגיש בנוח שהילדים שלהם איתם והם משגיחים עליהם.

ארוחות מסובסדות

מזון הוא אחד הדרכים החזקות ביותר לשים משהו מוחשי "על השולחן". עובדים רבים מציינים בסקרים כי הטבות הכרוכות במזון גורמות להם להרגיש מוערכים על ידי המעסיקים שלהם, והמטבח המודרני מספק שפע של פתרונות מזון בריאים וטעימים. אם אתם רוצים לעזור לעובדים שלכם להתרכז בעבודה, הציעו להם ארוחות בריאות מסובסדות כהטבה, וכן חטיפים אנרגיה להעלאת האנרגיה שלהם לאורך היום, במיוחד בשעות אחר הצהריים כשהם מתעייפים.

תרומה לקהילה

בניית תרבות חברה המבוססת על התנדבויות ותרומה לקהילה מעלה מאוד את מורל ושביעות רצון העובדים. אנשים זקוקים ומכבדים מטרה מרכזית של נדיבות ואכפתיות. תוכלו לחלק את העובדים לצוותים שונים, בהתאם לאופי משימות ההתנדבות ולהוציא אותם אחת לתקופה לפעילויות של תרומה לקהילה.

כנס משאבי אנוש שנתי 2022

אין תגובות

השאר תגובה