2 מינויים לסמנכ"לי משאבי אנוש ו-2 קידומים במשאבי אנוש

2 מינויים לסמנכ"לי משאבי אנוש ו-2 קידומים במשאבי אנוש

שיתוף

אליעד ויסברג מונה לתפקיד Global VP HR בחברת Fiverr:

אליעד ויסברג מונה לתפקיד סמנכ"ל משאבי אנוש גלובלי (Global VP HR) של חברת Fiverr המאגדת מאגרי פרילנסרים ומספקת פלטפורמה לחיבור בין פרילנסרים ללקוחות פוטנציאליים.

במסגרת תפקידו יהיה ויסברג אחראי על החיבור הבין-תרבותי במוקדי פעילות החברה בעולם, על ידי בניית אסטרטגיה להשגת היעדים העסקיים של החברה.

עם פרסום ההודעה על המינוי נמסר מהנהלת החברה, כי מטרתו העיקרית של התפקיד של ויסברג היא לאפשר לחברה להמשיך לצמוח ולהצליח, על ידי ניהול נכון של ההון האנושי שהינו המשאב החשוב ביותר שיש לפייבר.

לויסברג ניסיון רב שנים בעבודה עם גופים וחברות גדולות. באחד מתפקידיו האחרונים כיהן ויסברג בתפקיד ראש מטה מכון התקנים הישראלי.

מהחברה נמסר, כי במסגרת תפקידו זה (במכון התקנים), שיפר ויסברג את התהליכים השוטפים במכון שהובילו לייעול ופרודוקטיביות.

עם פרסום ההודעה על המינוי אמרה שרון שטיינר, המכהנת בתפקיד CHRO בחברת Fiverr, כי "פייבר נמצאת בתקופת צמיחה ומגייסת עשרות רבות של משרות בתחומי פעילותה בתפקידים שונים ומגוונים. אני נרגשת ושמחה על הצטרפותו של אליעד לצוות ההנהלה של Fiverr".

"אני בטוחה שאליעד ויסברג יהווה נכס חשוב לחברה ויביא עמו חתירה למצוינות והישגים לצד חדשנות טכנולוגית וגיוון על מנת לסייע לפייבר לצמוח ולגייס טלנטים מוכשרים ולשנות את הדרך בה העולם עובד יחד".

רעות בן שושן מונתה לסמכ"לית משאבי אנוש בתאגיד השידור "כאן":

רעות בן שושן מונתה לתפקיד סמכ"לית משאבי אנוש ב תאגיד השידור הציבורי "כאן".

רעות בן שושן תחליף את גיתית רוזן אליצור, שהיתה אחראית על חתימת הסכם קיבוצי עם העובדים.

בן שושן מביאה איתה לתפקיד 14 שנות ניסיון בתחום משאבי האנוש. בעבר היא ניהלה את אגף משאבי האנוש והפיתוח של 'אלרוב ממילא' ובשנים האחרונות כיהנה בתפקיד מנהלת אגף משאבי אנוש של עיריית מעלה אדומים.

נציין, כי הנהלת התאגיד חתמה לאחרונה, יחד עם מנהלת משאבי האנוש היוצאת, גיתית רוזן אליצור, על הסכם שמסדיר את זכויות העובדים ואת מערכת העבודה בין העובדים להנהלה.

בן שושן צפויה להכנס לתפקידה בתאגיד בחודש ספטמבר.

עם ההודעה על מינויה אמרה בן שושן כי, "מאחורי התוכניות, הסדרות, האתר, הדיגיטל, שידורי החדשות ושאר תוצרי התאגיד, עומדים עובדות ועובדים מכל מגוון החברה הישראלית, שקמות וקמים כל בוקר ליצור את הדבר הבא שנדבר עליו. אני מצפה לעבודה המשותפת עם הצוות".

המוסד מינה שתי נשים לתפקידי ראשי אוגדות לאחר שמילאו תפקידים במשאבי האנוש:

המוסד יצר לאחרונה תקדים היסטורי בכך שמינו לראשונה שתי נשים לראשות אוגדות בו-זמנית.

שתי ראשי האוגדות קיבלו דרגות דומות לאלוף צבא ההגנה לישראל עם מינוייהן.

אחת מהן, י' כיהנה בכמה תפקידים במוסד, רובם באגף משאבי האנוש. ארגון המוסד מסתמך על כישוריהם של העובדים בו, ועל נאמנותם ומסירותם לארגון.

חלק ממערכות הניטור שהארגון מפעיל, בוחנות את ביצועי העובדים לאורך כל הקריירה שלהם.

מנהלי משאבי האנוש במוסד נדרשים לדיוק ברמה מאוד גבוהה, שכן טעות באדם המגויס, בארגון רגיש כמו המוסד, עלולה להיות הרת אסון ברמה הלאומית.

האשה השנייה שמונתה לתפקיד ראש אוגדה, היא ש', שהצטרפה למוסד ב-1992.

בתחילה שירתה בחטיבת המודיעין, ועסקה בנושאים הקשורים לטרור. לאחר מכן עברה לאגפים אחרים ומילאה כמה תפקידים שונים.

בתפקידה האחרון היא עבדה בחטיבה המגייסת ומנהלת סוכני שטח.

 

כנס פיתוח ארגוני 2024

כנס AI למשאבי אנוש 2024

אין תגובות

השאר תגובה