10 תכונות בולטות לעין של כישרונות על

10 תכונות בולטות לעין של כישרונות על

גיוס האנשים הטובים כיום הוא קריטי מתמיד. בכל העולם כבר הבינו כי ההון האנושי המרכיב את החברה, הוא זה שיקבע אם החברה תתקדם ותצליח או תישאר מאחור

שיתוף
תכונות של כישרונות על

תכונות של כישרונות על

כיצד אם כך, ניתן לאתר את הכישרונות הטובים ביותר ולגייס אותם לחברה?

להלן 10 תכונות בולטות שלא תפספסו אצל כישרונות על:

ביטחון

ביטחון ואמון, הוא המפתח ועמוד התווך עליו נשען הארגון. הביטחון לעתים קרובות מושג על ידי מחויבות הארגון לעובדים עצמם ולהפך. הביטחון מייצר תוצאות בשטח, הוא דוחף את העובד לקחת על עצמו אתגרים שאחרים חוששים לקחת. רמת הביטחון של העובד נצפית ב- 30 השניות הראשונות של ראיון העבודה ומוכחת באופן פעיל יותר ויותר בהמשך.

מנהיגות

ארגונים רוצים לגייס הוגים פרוגרסיביים ולא עובדים פאסיביים נטולי עמדות. הארגונים שואפים לקדם את העובדים בדיוק כפי שהעובדים מעוניינים להתקדם ולייצר לעצמם קריירה בתוך הארגון. העובד המוכשר יציג תכונות מנהיגות, רעיונות מקוריים מוצלחים ואופי שדוחף קדימה ולא עומד במקום.

מולטי-טאסקינג

מולטי-טאסקינג והתמודדות עם מורכבות הן תכונות חיוניות אצל עובדים מוכשרים. עובדים שמצליחים להשלים משימות רבות בו זמנית בדייקנות ובמינימום סטרס, הם אלו שתרצו לגייס.

חוסן וניהול שינויים

אנשים שיודעים לצפות ולהתמודד עם בעיות, לא חוששים להתמודד עם שינויים ויודעים כיצד להתגבר על אתגרים, הם אלו שתרצו בארגון שלכם.

חדשנות ויצירתיות

החברות המצליחות ביותר משגשגות בשל חדשנות. שיפור עקבי של תהליכים פנימיים ואימוץ חדשנות, מבוצעים ע"י כישרונות על, שלא רק עובדים באופן חדשני, אלא גם מגבשים דרכים חדשות להשלים משימות ישנות.

קבלת החלטות

מנהלים כיום עובדים על משימות רבות וסדר היום שלהם עמוס מאוד, לכן אין להם זמן לפקח ולקבל החלטות בכל משימה ובכל נושא. עובדים מוכשרים יודעים לקחת אחריות ולקבל החלטות בעצמם, כך שהם חוסכים אנרגיה ומשאבים מהמנהלים שלהם.

ראיית התמונה הגדולה

כישרונות מציגים יכולת 'לראות את התמונה הגדולה'. זוהי איכות חיונית של מנהיגות. מועמדים

מוכשרים לתפקיד, יפגינו רצון להתחבר למשימות ולמטרות הארגון, ויציגו מיומנות ניהול מפתח של ראית התמונה הכוללת ומבט רחב ומקיף.

אמון עצמי

מועמד עם תחושת אמון עצמי שסבור שהוא יודע מה לעשות ואינו חושש לפעול במציאות משתנה, מבטא את היכולת הזו במהלך ראיון העבודה ובמיוחד מול שאלות לא טריביאליות.

תחושת אמון חזקה מאפשרת לעובד להמשיך ולשמור על מוסר עבודה גבוה ואנרגיית עבודה, גם במצבים לא פשוטים.

התמודדות עם ביקורת

מועמד מוכשר יודע להתמודד עם ביקורת ולקבל עצות לשינויים. הביטחון העצמי שלו מאפשר לו להיות פתוח לביקורת בונה, והוא מקבל את המשוב בהבנה ובגרות, ללא התרסה והתגוננות. הוא מוכן לשתף פעולה ולשנות את דרכיו כדי להתאים את עצמו לארגון.

תשוקה

עובדים מוכשרים מלאי תשוקה לעשייה ולהצלחה שלהם כמו גם של הארגון כולו. את התשוקה ניתן לראות בעיניים של המועמד, בשפת הגוף שלו ובשיחה איתו לאורך הראיון כולו. ניתן גם להבחין בכך בעבודותיו הקודמות ובהצלחות שהשיג לאורך הקריירה המקצועית שלו.

כנס גיוס איתור ומשיכה של טאלנטים - יריד משאבי אנוש HRexpo2020

אין תגובות

השאר תגובה