שיתוף

מירב לוין גדות מונתה לתפקיד סמנכ"לית משאבי אנוש בחברת נובידאה

חברת נובידאה הודיעה, כי בעקבות הצמיחה המואצת של החברה וגיוסי העובדים העתידיים בישראל ובעולם, מודיעה החברה על מינויה של מירב לוין גדות לתפקיד סמנכ"לית משאבי אנוש של החברה.

לוין גדות מביאה איתה לתפקיד יותר מ-20 שנות ניסיון בתחומי משאבי האנוש במגוון רחב של ארגונים גלובליים.

בין השאר היא ליוותה ארגונים בתהליכי צמיחה מואצת, תהליכי שינוי והטמעת פרקטיקות, תפיסות ותהליכים ארגוניים, שתמכו במימוש אסטרטגיות עסקיות מגוונות.

טרם הגיעה לנובידאה, בתפקידה הקודם, ניהלה לוין גדות את תחום משאבי אנוש של חטיבת ה-Delivery  הגלובלית בענקית התוכנה אמדוקס.

במסגרת תפקידה זה, הובילה לוין גדות את אסטרטגית הטלנטים וניהלה את כל תחומי משאבי האנוש בחטיבה, בהם גיוס עובדים, הכשרת עובדים, פיתוח מנהיגות, חווית עובד ומחוברות עובדים לארגון.

במסגרת תפקידים שקדמו לתפקידה באמדוקס הובילה לוין גדות את מחלקת משאבי האנוש של חברת IDE, שימשה בתפקיד דירקטורית משאבי אנוש גלובלית של קבוצת הפיתוח ב-Better Place, כיהנה בתפקיד סמנכ"לית משאבי אנוש בחברת Telmap  וכיהנה בתפקיד דירקטורית משאבי אנוש בחברת קומברס.

לוין גדות היא בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני בפסיכולוגיה קלינית של הילד, מאוניברסיטת תל אביב.

עם ההודעה על המינוי אמרה לוין גדות: "אני שמחה להצטרף לנובידאה ולקחת חלק בחדשנות שהיא מובילה, בהישגיה המרשימים וצמיחתה בשוק הגלובלי.

"הדגש המרכזי הוא לייצר אפשרויות מגוונות למימוש עצמי לעובדים, תוך יצירת גאוות יחידה ומתן כל האופציות האישיות והתעסוקתיות שיאפשרו לחברה להמשיך להצליח ולחדש, ולהגיע לפסגות חדשות".

רועי אגבאבא, מייסד ומנכ"ל נובידאה אמר עם פרסום המינוי, כי "מירב מצטרפת לנובידאה בתקופה של צמיחה משמעותית, הן מבחינה עסקית והן בכוח האדם.

"מירב תעבוד עם הנהלת החברה בבנייה והובלה של אסטרטגיית אנשים גלובלית, שיתמכו בצמיחת החברה ויאפשרו אותה".

לדבריו, "נובידאה חוללה מהפכה של ממש בשוק הביטוח וזה לא היה קורה לולא ההון האנושי האיכותי והמגוון שלנו, הידע הטכנולוגי הייחודי והתרבות הארגונית המיוחדת שלנו. נעבוד יחד בשיתוף פעולה ונמשיך לעצב את שוק הביטוח העתידי".

צ'איטלי מאליק מונתה לתפקיד סמנכ"לית משאבי אנוש בחברת טוטנגו

חברת טוטנגו העוסקת בפיתוח מערכות לניהול Customer success הודיעה כי מינתה את צ'איטלי מאליק לתפקיד סמנכ"לית משאבי האנוש בחברה.

חברת טוטנגו המפתחת מערכות לניהול Customer success הודיעה לאחרונה על מינויה של צ'איטלי מאליק לתפקיד סמנכ"לית משאבי אנוש.

בתפקידיה הקודמים בתחום משאבי האנוש סייעה מאליק לחברות הייטק רבות לפתח תרבות ארגונית, חוויית עובד ומערכת ערכים שתומכת בגיוס ובשימור עובדים.

בתפקידה הקודם, טרם מונתה לסמנכ"לית משאבי אנוש בטוטנגו, ניהלה מאליק את תחום משאבי האנוש בחברת הפינטק JUVO.

חברת טוטנגו הציבה לעצמה יעד להכפיל את היקף החברה השנה, על מנת לעמוד ביעדי הצמיחה הגבוהים שלה.

עם פרסום המינוי אמרה מאליק, כי חברת טוטנגו נמצאת בצומת דרכים מרגש, על רקע הצמיחה הגלובלית שלה, ונמשכתי מאוד לתחושת השליחות שיש בחברה בכל הנוגע לשינוי חייהם של לקוחות ועובדי החברה כאחד.

לדבריה, "היעד המיידי של החברה הוא הכפלת גודל החברה. עמידה בביקוש הגובר לפתרונות של טוטנגו דורשת בניית תרבות ארגונית מאוחדת שתשקף את ערכי החברה נאמנה, ותהווה את הלב הפועם שלה".

כאמור, לפני שהצטרפה לטוטנגו, ניהלה מאליק את מחלקת משאבי האנוש בחברת JUVO. בתפקיד שקדם לכך היא כיהנה בתפקיד מנהלת משאבי האנוש בצפון אמריקה של חברת ה-IT המובילה Brillio.

למאליק תואר שני (MA) מ-MIT.

עם פרסום ההודעה על מינויה של מאליק, אמרה ג'יימי ברטאסי, נשיאת טוטנגו וה-COO של החברה, כי צ'איטלי הרשימה את הנהלת החברה עם הבנה עמוקה לצרכי העובדים וכיצד ניתן לחזק את חווית העובדים באמצעות שימוש בכלי דאטה.

לדבריה, ההצלחה המוכחת של מאליק בהטמעת תהליכים דיגיטליים בתחומי משאבי האנוש, מתחברת היטב לפעילות הליבה שלנו מול הלקוחות תוך הבאת טכנולוגיה לתחום ה- Customer success.

היא הוסיפה, כי תפיסתה המתקדמת של מאליק בתחומי משאבי האנוש, תאפשר לחברה, שנמצאת בצמיחה מהירה, לבנות תרבות ארגונית מאוחדת, שתסייע לכל אחת ואחד מעובדינו לחוש גאווה בחברה שהוא חלק ממנה.

סדנת ניהול זמן

אין תגובות

השאר תגובה