מחזקים את הכוח הנשי: פעילויות גיבוש לנשים העובדות בחברה

מחזקים את הכוח הנשי: פעילויות גיבוש לנשים העובדות בחברה

3 הטבות מיוחדות לחיזוק הכוח הנשי בחברה

שיתוף
פעילות מגבשת לנשים

פעילות מגבשת לנשים

הטבות לעובדים משרתות בדרך כלל שתי מטרות: חיזוק היחסים עם העובדים בחברה ושיפור המעורבות שלהם. הטבות לרוב אינן מיועדות למין או לסוג מסוים של אוכלוסיית העובדים והן ניתנות באופן שווה לעובדים כולם. אלא אם כן מדובר בהטבה מיוחדת עבור הצלחה.

יחד עם זאת, מאחר ונשים בכוח העבודה עדיין במיעוט ואפליות עדיין ניכרות למרות הכל, בחברות בכל העולם, אחת הדרכים לחזק את הכוח הנשי בחברה הוא לאחד ולגבש אותו, באמצעות הטבות מיוחדות ופעילויות ייעודיות לנשים.

להלן 3 פעילויות מיוחדות לנשים שיחזקו את הכוח הנשי בחברה שלכם:

יום ספא

נשים עובדות חוות מתחים כמעט לכל אורך היום. הלחץ להצליח בעבודה ולהיות שוות ערך לגבר המפרנס, הדאגה המתמדת לילדים ותחושת האשם שאת לא נמצאת איתם בבית, השכר הנמוך יותר שהן משתכרות בדרך כלל לעומת גברים שמכניס אותן לבעיות כלכליות, ועוד ועוד. לכן, מה טוב יותר מיום ספא משותף לנשות החברה? בו יוכלו להירגע, להתפנק ולהעלות נושאים משותפים וענייניים נשיים שקל יותר לטפל בהם יחד. ישיבה משותפת של הנשים בחברה בג'קוזי ענק ומרגיע, כוס יין צונן ושיחות עומק תומכות, הן בגדר הטבה מדהימה ומגבשת לעובדות החברה.

לא תאמינו אבל, גם סיעור מוחות יכול להתבצע באופן יצירתי בג'קוזי. בנוסף לכך, טיפולי ספא כגון: עיסוי, קוסמטיקה, מניקור ופדיקור – יעבדו את סיעור המוחות. ארוחת צהריים טובה לאחר פינוקי הספא תאפשר לשנים להמשיך וללבות עניינים ולהעצים את כוחן באופן אסטרטגי ומושכל.

טיול מחוץ לעיר

פעילות מחוץ לעיר כגון טיול ליער ופיקניק, רכיבת שטח בטרקטורונים, סדנאות יין בגליל ואפילו טיולים רגליים בצפון או בדרום, יעניקו חוויה מיוחדת ומגבשת לנשים בחברה. על ידי לקיחת העובדים שלך למיקום אחר, אתה מנתק אותם מהסביבה האינטנסיבית ומהשגרה המכבידה לעתים. שינוי זה של הנוף יכול לטפח יצירתיות ופתרונות אסטרטגיים לבעיות החברה.

אם יש לך את התקציב לסדנה עם ארוחת צהריים או טיול מפנק מחוץ לעיר, הנשים ירוויחו מכך המון, וגם החברה. בתקציב גבוה מעט יותר, ניתן לקחת את נשות החברה לשייט ביאכטה מלאת פינוקים והפתעות של אוכל ושתיה, ולאפשר להן להירגע מול הים הפתוח.

פעילות גיבוש

פעילות גיבוש כגון מרוץ משותף, משחק ספורטיבי, חדר בריחה, נטוורקינג נשי עסקי, וכן פעילויות תרומה לקהילה כגון: צביעת בתים לנזקקים, איסוף תרומות מזון ובגדים, ביקור בבתי חולים ועוד, הן פעילויות מבורכות שמספקות עניין ותחושת ערך רבה וכמובן מחזקות ומגבשות. אנשים אוהבים לתרום לזולת ונשים אמהות הן אמפתיות במיוחד לנושא.

ספקו לנשים בחברה שלכם פעילות מיוחדת של תרומה לקהילה או כל פעילות מגבשת אחרת, ואפשרו להן לחוות את הכוח הנשי והעצמתו ולו ליום אחד, שישפיע על יתר הימים שיבואו בעקבותיו.

סדנת ניהול זמן

אין תגובות

השאר תגובה