מועמדת משאבי אנוש: נילי לנדאו – נולדה לתחום

מועמדת משאבי אנוש: נילי לנדאו – נולדה לתחום

עם רקודרד בהדרכה עוד מלפני הצבא, ולאחר ניהול עסק בתחום הייעוץ והפיתוח הארגוני, היא מחפשת את התפקיד הבא באחד משני התחומים

שיתוף
כוח אדם
נילי לנדאו מועמדת משאבי אנוש

נילי לנדאו, ילידת 1976 מכפר סבא, החליטה להחיש את צעדיה ולפרסם בפייסבוק את הידיעה שהיא מחפשת עבודה בתחום ההדרכה או הפיתוח הארגוני.

לנדאו מחזיקה בידה תואר ראשון ו-BA  כללי במדעי הרוח, אותו סיימה בהצטיינות, וכן תעודות ביעוץ ארגוני והנחיית קבוצות, במסגרת לימודי תעודה באוניברסיטת בר אילן והאוניברסיטה הפתוחה.  

כיום היא מנהלת פרויקטים בחטיבת שירות הלקוחות בחברה לאוטומציה, המפתחת ומיישמת מערכות ממוחשבות ברשויות המקומיות. את דרכה בחברה התחילה כרכזת הדרכה וידע באותה החטיבה, במסגרתה היתה ממונה על בניית תוכניות קליטה לעובדים חדשים.

התפקיד כלל בנוסף:

  • איתור ומיפוי צרכי הדרכה ובניית תוכנית הדרכה חטיבתית לחיזוק הידע המקצועי של העובדים.
  • הנחיית סדנאות בנושאים: חניכה ומשוב, מיומנויות שיחרות, מיומנויות הדרכה והטמעה – העברת מסרים ועמידה מול קהל.
  • בניית מערכי הדרכה, מצגות, עזרי הדרכה בהתאם לצרכי המדריכים והלקוחות.
  • האזנות לצורך איתור פערי ידע ומתן משוב לתומכים במרכז התמיכה אודות איכות השירות.
  • אחריות על פרויקט ניהול הידע בחטיבת שירות הלקוחות – מיפוי, איסוף ידע וטיובו.

 

קודם לכן עבדה כשנתיים כאחראית גיוס עובדים בחברת היעוץ הארגוני Orgnx, במקביל לניהול העסק העצמאי שהקימה בתחום היעוץ והפיתוח הארגוני. החברה, שנקראה "אפייה ארגונית" ונסגרה, עסקה ביעוץ ופיתוח ארגוני באמצעות סדנאות בישול ואפייה.

עבודתה כללה בנייה פיתוח והנחיית סדנאות למנהלים ולצוותי עבודה לצורכי הארגון השונים בתחומי מיומנויות רכות כגון: סגנונות ניהול, קבלת החלטות, ניהול קונפליקטים, תקשורת בינאישית ועוד.

קורות חייה של לנדאו מעידים על ניסיון בהדרכה מילדות. עוד לפני השירות הצבאי התנדבה לשנת שירות, והדריכה מטיילים בשמורת עין גדי. בצבא הוצבה כמדריכה ביחידת ההדרכה של רשות שמורות הטבע והגנים במצפה רמון, במסגרת פרויקט צבא ושמירת טבע, אותו ניהלה.

כאמור את החברה שהקימה היא אומנם סגרה, אך אתר האינטרנט שלה עדיין פועל למען המעוניין לאפות ולבשל, לקרוא ולהשכיל ולפתח מיומנויות שונות מהחומר הרב שמופיע בו.

ניתן ליצור קשר במייל: nili8576@gmail.com

אין תגובות

השאר תגובה