להביא את הכלב לעבודה

להביא את הכלב לעבודה

יותר ויותר חברות הייטק וסטארט אפים בישראלים תומכים במדיניות Dogs Friendly ומעודדים הבאת חיית המחמד לעבודה

שיתוף
ברנר של ונסה. צילום CyberInt

ברנר של ונסה. צילום: CyberInt

להבאת חיית המחמד לעבודה ישנם יתרונות רבים ובלתי מבוטלים, ביניהם: השריית רוגע ואושר בקרב העובדים, עבודה פרודוקטיבית יותר ללא ההכרח לצאת הביתה מוקדם להוציא את הכלב, גיבוש העובדים כשיש חבר על ארבע במשרד, ועוד ועוד.

בהתאם לכך, חברות רבות בישראל כמו גם ברחבי העולם, החלו במדיניות חברה ידידותית לכלבים, ומעודדות את העובדים להביא את חברם הפרוותי לעבודה.

אחת מהחברות הללו היא חברת CyberInt, אשר מארחת כלבים באופן קבוע במשרדים.

"יש לנו 9 בעלי כלבים והם רובצים להם בכיף עם צוותי הפיתוח, שיווק, מוצר, שירותים והנהלה. הם גם מצטרפים למפגש השבועי של כל הצוות בימי חמישי". כך אומרים בחברה.

ג'ואן ואוריאן עם ליידי ונוג. צילום CyberInt
ג'ואן ואוריאן עם ליידי ונוג. צילום CyberInt

חברת סייברינט אף מגדילה לעשות – כבר תקופה ארוכה שפועלת בחברה קבוצת WhatssApp בה בעלי הכלבים מתאמים ביניהם מי בא ומתי, כי יש כלבים שהם חברים ממש טובים.

חברת סייברינט מפתחת פלטפורמה לניטור, חקירה ותגובה של איומי סייבר והונאה מקוונת. החברה שהוקמה בשנת 2010, מעניקה שירות לחברות קמעונאות, גיימינג, סחר אלקטרוני וגופים פיננסיים בארץ ובעולם, ביניהם למשל Asos, בנק האיים הפיליפינים, NICE, Wix, Playtika, ועוד רבים אחרים שמבססים את הגנת הסייבר שלהם על פלטפורמת "ארגוס" (Argos™) של החברה, המציעה מודולים המאפשרים ניטור רשתות, סיכול איומים ממוקדים, הגנות מותג, ניהול סיכונים וניהול איומי דואר אלקטרוני.

המודולים הללו מנוהלים בזמן אמת על ידי אלגוריתמים מתוחכמים של למידת מכונה ואינטליגנציה מלאכותית ויחד עם צוות סייבר גלובלי של אנליסטים יוצאי יחידת 8200 מציעה CyberInt שירותים מנוהלים המגנים הן על הסביבה הדיגיטלית של הלקוח והן על הרשת הפנימית שלו בצורה האפקטיבית ביותר. החברה צפויה לגייס בתוך שנה כ-50 עובדים חדשים שיצטרפו ל-100 עובדי החברה. סייברינט השלימה השנה סבב גיוס של כ-18 מיליון דולר בהובלת קרן ויולה ובהשתתפות משקיעיה הנוכחיים. לצד מרכז הפיתוח הצומח בישראל, החברה מפעילה גם מרכזים בניו-יורק, לונדון, סינגפור ומנילה.

אין תגובות

השאר תגובה