המקום שהכי טוב לעבוד בו בשנת 2018: טקדה ישראל

המקום שהכי טוב לעבוד בו בשנת 2018: טקדה ישראל

טקדה ישראל הוכרה כמקום שהכי טוב לעבוד בו בישראל לשנת 2018

שיתוף
פרס מקומות עבודה

פרס מקומות עבודה

טקדה ישראל הוכרה כמקום שהכי טוב לעבוד בו בישראל לשנת 2018, לפי תוכנית מקומות העבודה השנתית של חברת המחקרים הגלובלית BPTW ו-Best Companies Group USA.

ענבל אורבך, מנהלת משאבי אנוש של טקדה ישראל, אמרה בעקבות הזכיה: "אני גאה בכל העבודה הנהדרת שנעשתה שהובילה להישג הזה, ומקבלת ממנה השראה. חשוב לנו לספק את הסביבה המתאימה כדי שהאנשים שלנו יוכלו להצטיין בקריירה שלהם".

תוכנית "מקומות עבודה טובים ביותר לעבוד בהם" היא תוכנית בינ"ל שנותנת למעסיקים באזורים שונים הזדמנות ללמוד עוד על המעורבות ושביעות הרצון של עובדיהם וחולקת כבוד לאלה שמעניקים חוויית עבודה מצוינת. בנוסף, האישור של "מקומות עבודה טובים ביותר לעבוד בהם" מוענק לארגונים שבהם קולות נשמעים, תרבויות משגשגות והעובדים מעורבים.

טקדה ישראל, חברת תרופות יפנית גלובלית מבוססת מחקר ופיתוח שמחויבת להביא למטופלים בריאות טובה יותר ועתיד מזהיר יותר, קיבלה ציונים מצוינים בכמה היבטים של מקום העבודה כגון תרבות, שכר והטבות, מנהיגות, אפשרויות להתפתח שבהן העובדים מקבלים את הסביבה הנכונה להתפתח לפוטנציאל האמיתי שלהם.

"אני נרגש, ולכבוד הוא לי לקבל את ההכרה החשובה הזאת שמראה את המסע שטקדה ישראל עברה כדי להפוך לספקית תרופות הטובה בקטגוריה גם מההיבט האנושי שלנו", אמר אריה קרמר, המנהל הכללי של טקדה ישראל.

יריד משאבי אנוש 2022 - ריבוע

אין תגובות

השאר תגובה