שיתוף

צריכת הסרטונים המקוונת תפסה תאוצת שיא בשנים האחרונות, כאשר סרטון וידאו מגיע כמעט לשלושה רבעים מהתנועה המקוונת ושני שלישים מהצרכנים בארה"ב צופים בסרטונים בנייד מדי יום.

LinkedIn Video היא דרך מצוינת באמצעותה אנשים יכולים לשתף את חוויות העבודה היומיומיות שלהם, להתחיל שיחות בנושאים שמעניינים אותם ולאמץ פרספקטיבות. בלינקדאין סרטוני חוויה כאלו משותפים 20 פעמים יותר מכל סוג אחר של תוכן ברשת החברתית.

ישנן דרכים יצירתיות בהן אנשים משתמשים בסרטוני וידאו כדי ללכוד רגעים מיוחדים ולהעביר לאחרים את מה שהם עושים, בצירוף הקשרים מקצועיים.

להלן כמה דוגמאות שיכולים להוות עבורכם השראה לסרטוני וידאו בלינקדאין:

תראו על מה אתם עובדים
שירות LinkedIn Video
שירות LinkedIn Video

שחקן איגוד הכדורסל הלאומי לשעבר, ברון דייוויס, חולק עם הצופים פרויקטים שהחברה שלו התמקדה בהם מאז השקתה לפני כשנה.

התלהבות מהעבודה

string

ראיון עם אנשים הנלהבים מעבודתם: המייסד מדבר על דרכים חדשות לגייס את הטובים ביותר.

אם אתם רוצים ליצור סרטונים שמקבלים תשומת לב מאנשים שאליהם תרצו להגיע, להלן כמה טיפים ושיטות מומלצות:

שמרו על פשטות

השתמשו ביישום LinkedIn בטלפון החכם כדי לצלם. אם אתם נמצאים באזור רועש, נסו להשתמש באוזניות – לרבים מהם יש מיקרופונים חיצוניים שיעזרו לכם.

שתפו את מה שאתם יודעים

צרו תוכן רלוונטי המיועד לאנשים, לחברות ולתעשיות שאליהן ברצונכם להגיע, ועשו זאת באופן אותנטי ככל האפשר.
היו תמציתיים

זמן מקצועי הוא בעל ערך, כדי להפוך את קטעי הווידאו למקצועיים הקפידו על סרטונים של 30 שניות עד 3 דקות – זהו משך הזמן האידאלי, בהתאם למה שאתם משתפים.

LinkedIn Video מספק לאנשים דרך להראות באופן אותנטי מי הם, להגדיל את הרשת שלהם, להתחבר למשרות חדשות, לשותפים עסקיים ולמובילים בתחומם.

שירות חדש של לינקדאין – מודעות וידאו להפעלה אוטומטית

LinkedIn החלה במכירת מודעות וידאו להפעלה אוטומטית. השירות נקרא: Autoplay video ads.
באמצעות Autoplay video ads, המודעות ייראו כמו סרטוני LinkedIn אחרים שהמשתמשים יכולים לצפות בעדכון שלהם, והם יפעלו באופן אוטומטי ללא קול.

סרטוני וידאו גורפים צפיות ושיתופים טוב יותר מכל הסוגים האחרים של תוכן. בנוסף, מודעות וידאו הן בדרך כלל יקרות יותר מסוגים אחרים של מודעות, ופירוש הדבר שחברות יכולות להרוויח יותר על ידי מכירתן.

סדנת ניהול זמן

אין תגובות

השאר תגובה