שיתוף

העובדים שלכם הם המרכיב העיקרי ביותר בחברה. בלעדיהם, יהיה בלתי אפשרי לשרת כראוי את צרכי הלקוחות ולפתח מוצרים ושירותים. זה תמיד רעיון טוב להראות הערכה לעובדים על המאמצים שלהם, ובכך להגדיל את המחויבות והמעורבות שלהם בחברה.

אם החברה שלכם מעריכה את העובדים שלה, העובדים יעבוד קשה כאות הוקרה עבור החברה, בין אם תבחר לתת להם כסף, לקחת אותם לפעילות או לקדם אותם מקצועית.

הוקרת עובדים נעשית בעשרות דרכים שונות. ישנן חברות שמביעות הערכה ע"י בונוסים והטבות משמעותיות, ישנן כאלו שמוציאות את העובדים לפעילויות של כיף, ואחרות שמפיצות מכתב הערכה ותודה בתפוצת נאט"ו לכל העובדים במייל, כדי לשבח את העובד שהשיג הצלחות.

להלן 4 דרכים טובות מאוד להביע הערכה לעובדים:

תנו להם בונוס

אחת הדרכים הקלות והטובות ביותר להראות הערכה לעובדים שבצעו עבודה טובה ולשביעות רצונכם, היא לתת להם בונוס נוסף על המשכורת החודשית שלהם. על סכום הבונוס אתה כמנהל מחליט כמובן. בין אם אתה בוחר לתת לכולם בונוס או רק לכמה עובדים, זוהי דרך מצוינת לשמור על איכות הביצועים של העובדים שלך, שיודעים כי הם יתוגמלו בהתאם. אם אתה בוחר לתת בונוס במזומן, אל תשכח לנכות מסים כפי שאתה עושה עם שכר קבוע. חשוב לציין בתלוש השכר כי מדובר בבונוס.

פעילות משותפת לעובדים שהראו הישגים

דרך מצוינת נוספת להראות לעובדים שאכפת לך מהם ושאתה משקיע בהם גם זמן ולא רק כסף, היא לקחת אותם לפעילות נחמדה ומהנה כבונוס על ההישגים שלהם. הפעילות יכולה להיות יציאה למסעדה או לבד, כשאתה תצא יחד איתם ותוכל לפרגן להם במהלך הבילוי על ההישגים והצלחות שלהם. מלבד ההזדמנות לצאת לפעילות מחוץ למשרד ולהכיר את המנהל שלהם קצת יותר מקרוב, הדרך הזו מאפשרת לעובדים גם להכיר את עמיתיהם מחוץ למשרד.

ארוחת בוקר מושקעת

ארוחת בוקר מושקעת היא דרך מצוינת להביע הערכה לעובדים מצליחים. אפשר לבצע זאת ע"י ארוחה משותפת בבית קפה או מסעדה, או אפילו להזמין שף לחברה שיבשל עבור העובדים ארוחת בוקר מושקעת וייחודית. ארוחת בוקר משותפת היא דרך יעילה לומר תודה לעובדיך המוערכים וניתן לקיים אותה לפני יום העבודה כדי שתספק להם אנרגיה ועידוד לפני יום ארוך. כמובן שחשוב מאוד לצלם את החוויה ולהפיצה כחלק ממותג המעסיק בעמוד החברה בפייסבוק ובלינקדאין, כך גם תזכו לפניות ממחפשי עבודה נוספים.

עזרו לעובדים שלכם להשיג את מטרותיהם

סיוע לעובדים שלך לעמוד ביעדים המקצועיים או האישיים שלהם יכולה להיות דרך נהדרת להראות להם שאכפת לך מהם כבני אדם. לדוגמה, תוכל לעזור לעובד להשיג את המיומנויות הדרושות כדי לקבל קידום בחברה, לשלוח אותו לקורס שיאפשר לו להתקדם בתפקיד, וכד'. אל תשכח שכל ההכשרות הללו מועילות גם לחברה שלהם, כאשר העובדים ירכשו ידע נוסף ויתרגמו זאת לעבודה.

סדנת פרזנטציה אפקטיבית והעברת מסרים מרחוק

אין תגובות

השאר תגובה