שיתוף

יישומים ארגוניים מסייעים לארגונים הגלובליים לספק לעובדיהם את הכלים הנכונים לשיפור התקשורת ולהגברת היעילות. במקום בו ישנם עובדים מבודדים על ידי מרחק גאוגרפי או על ידי תפקידי עבודה שונים, יישומים ארגוניים נועדו להבטיח כי הצוות ישמור על תצוגה הוליסטית של החברה. הם דרך אידאלית עבור ארגונים מכל הגדלים לשיפור מעורבות העובדים.

אפליקציות ארגוניות לנייד הן דרך טובה הרבה יותר לעזור לצוות שנמצא בדרכים, להישאר מעודכן בכל המתרחש בחברה. אך לרוב, היישום שלך הוא בעל ערך רק אם הצוות שלך משתמש בכל התכונות שלו במלואם. על מנת לערב משתמשים בשימוש ביישומים הללו, עליך להבין איך הצוות שלך משתמש בו, האם הוא עושה שימוש נכון ובאילו תכונות אנשי הצוות משתמשים בעיקר.

על האפליקציה להיות ברורה וידידותית למשתמש . העיצוב החזותי של האפליקציה משפיע על רמת האמון במערכת ומעלה את מידת ההנאה שהמשתמשים מקבלים ממנה לאורך זמן.

להלן 3 אפליקציות ארגוניות יעילות להגדלת מעורבות העובדים:

הודעות צ'אט

אפליקציות לשליחת הודעות צ'אט מידיות, הן פופולריות כמעט בכל הארגונים כיום בשל התכונות המציעות שיטה פשוטה ומהירה יותר של תקשורת מאשר דוא"ל.

אפליקציות צ'אט מאפשרות לעובדים להתחבר מהר יותר, לשתף מידע במהירות ולהגביר את היעילות.

שיחות צ'אט ברורות וקלות יותר לבדיקה ומאפשרות פתרון בעיות שיכולות לעודד צמיחה עסקית. האפליקציות הללו מסייעות לכל העובדים בארגון לקיים תקשורת על בסיס יומי.

כאשר מצרפים לאפליקציות הללו אבטחה מחמירה, ניתן גם לשתף מידע רגיש ללא חשש, ולהפעיל שיחות קבוצתיות ללא סיכון שמישהו יסכן מידע בטעות.

הודעות מידיות יכולות לכלול גם פונקציות ספציפיות יותר למטרות קמפיינים או תוכן לצוותים מסוימים. .

שיתוף תוכן

אפליקציות לשיתוף תוכן מאפשרות לעובדים רבים לעבוד על רותם קבצים בעת שיצטרכו.

צוות שעובד יחד על פרויקט יכול לשתף בקלות מסמכים או נתונים מכל מחשב, בעיקר כאשר אחסון הקבצים נעשה בענן. תוכלו גם להגדיל את המעורבות על ידי שיתוף מידי של עדכוני הדרכה וחדשות ומידע מאת החברה. הודעות פוש נכנסות לפעולה גם כאן – הן מושלמות עבור עדכונים דחופים, הודעות חירום או ניהול משברים באופן מידי.

חדשות עסקיות ועדכונים

לספק עובדים את חדשות המחלקה הרלוונטית ועדכונים על המחלקה שלהם, יעודד עובדים לעסוק בפרויקטים ארגוניים ופעילויות אחרות.

היישום מעביר באופן אוטומטי את המידע העדכני ביותר ופרטים ליצירת קשר חירום לתוך מכשירי הנייד של הצוות.

סדנת פרזנטציה אפקטיבית והעברת מסרים מרחוק

אין תגובות

השאר תגובה