תחזית השכר להמשך 2015

תחזית השכר להמשך 2015

העובדים צפויים לקבל תוספת של דולר ועד 15 דולר לשעת עבודה! כך קובע סקר של CareerBuilder

שיתוף
קורס שכר ותגמולים

מהרו להירשם לכנס השנתי למשאבי אנוש שיתקיים ב-25/26 במרץ!
לפרטים והרשמה יש ללחוץ כאן

סקר של CareerBuilder מראה לנו את תחזיות השכר להמשך שנת 2015, עם דגש על עובדי שכר המינימום ועובדים בעסקים הקטנים-בינוניים. 

על פי סקר שערכה חברת CareerBuilder, ובו השתתפו 2,192, מנהלי גיוס ואנשי משאבי אנוש במשק, מראה לנו שהמשק העולמי בצמיחה. כפי שחזינו, 2015 היא שנת פעילות, גיוסים, העצמת עובדים ושימור עובדים, כדי שהטובים ביותר ייקחו חלק בצמיחה. כפועל יוצא מכך, אחת המגמות הבולטות הינה העלאת שכר העובדים במסגרת המגמות הבאות:

העלאת שכרם של העובדים שהשתכרו מינימום: ללא קשר לשינויים רגולטוריים במדינות או בענפים, שמשפיעים על גובה השכר המינימלי, המעסיקים עצמם יבחרו "לחלץ" את עובדי המינימום מהסטטוס הכלכלי הנמוך ביותר של העובדים. 45% מקרב המעסיקים מתכננים או כבר פועלים להעלאת שכרם של העובדים שעד לפני שנה השתכרו שכר מינימום.

בקרב המעסיקים שיעלו/מעלים את שכרם של עובדי המינימום, 53% יעלו את שכר העובדים ב-2 דולר נוספים לשעה. 32% מקרב המעסיקים יעלו את שכר העובדים שהשתכרו מינימום ב-3 דולר לשעה. 47% מקרב המעסיקים יעלו את שכר העובדים בדולר נוסף לשעה.

לא רק עובדי שכר המינימום נושמים לרווחה לאור תוצאות הסקר. גם העובדים שהשתכרו מעל לשכר המינימום יכולים לצפות בכיליון עניים לתוספת שכר. על פי הסקר, 69% מקרב המעסיקים ישלמו לעובדים שלהם תוספת ממוצעת של 10 דולר לשעה, 39% ישלמו תוספת ממוצעת של 12 דולר לכל שעת עבודה ו-18% מקרב המעסיקים ישלמו לעובדים שלהם תוספת ממוצעת של 15 דולר לשעה.

עסקים קטנים גדלים!
החברות הקטנות בינוניות (המעסיקות פחות מ-250 עובדים), מגדילות את כוח האדם השנה בצורה משמעותית, על מנת לנצל את חלון ההזדמנות שטומנת בחובה 2015 וכדי להגדיל נתח שוק. על פי הסקר, 29% מקרב המעסיקים הקטנים בינוניים יגדילו את מצבת כוח האדם שלהם (עובדים קבועים במקרה מלאים ועובדים זמניים) בשיעור 22% יותר משנה שעברה. כמו כן, רק 7% מהעסקים הקטנים יצמצמו את כוח האדם בחברה, וזאת לעומת 9% בשנה שעברה.

רישום ליריד משאבי אנוש

אין תגובות

השאר תגובה