אירוח דרוזי באום ח'ליפה – חוויה אותנטית לארגון המודרני

אירוח דרוזי באום ח'ליפה – חוויה אותנטית לארגון המודרני

שיתוף

אום ח'ליפה מציעה לכם אירוח דרוזי אותנטי אצלנו בכפר,
אצלכם במשרד או בכל מקום אחר בארץ!

בין אם אתם מתכננים טיול גיבוש, ערב חברה עם בני משפחה, אירוח משלחת עסקית מחו"ל, שילוב של ביזנס ופלז'ר במסגרת נסיעת עסקים ו/או נסיעה לכנסים והשתלמויות – אום ח'ליפה ממתינה לארח אתכם אצלה בבית או להגיע עד אליכם עם הסירים!

קייטרינג לאירועי חברות

אחרי למעלה מ-20 שנות פעילות, עם מתכונים סודיים העוברים מדור לדור, משפחת ח'ליפה פותחת את שעריה בפניכם ומציעה לכם חוויה תרבותית וקולנרית ייחודית. זו לא עוד מסעדה תעשיתית, מרושתת בכל הארץ הפועלת כמכונה משומנת וגם לא מסעדת גורמה המבטיחה מאכלים ייחודיים ומתוחכמים במיוחד. אום 'חליפה פותחת בפניכם את דלתות הבית שלה בכפר ומזמינה אתכם להנות מהאוכל והאווירה הדרוזית שקיימת אצלה בבית מזה דורות.

אירוח אותנטי בהשראת הכפר הדרוזי:

מסעדת אום ח'ליפה מארחת קבוצות של עובדים במסגרת טיולים, ימי כיף, נסיעות לצורך כנסים והשתלמויות. ניתן ליהנות מאירוח דרוזי בכפר במסגרת קבוצות של עד 70 איש.

אירוח דרוזי אותנטי אצלך במשרד:

אם ההר לא יכול להגיע אל מוחמד… מסעדת אום ח'ליפה מספקת שירותי קייטרינג אצלכם במשרד לאירועים בפורומים שונים: מסיבות, ארוחות ערב או ארוחות צהריים, כנס, תערוכה וכיו"ב. ניתן להזמין הסעדה לקבוצות של עד 200 איש.

אירוח דרוזי מפנק בכל מקום בארץ!

מתכננים טיול גיבוש? לכל מקום שאליו תגיעו, מדן ועד אילת, בין אם זה על חוף הים או על ראש המצפה, מסעדת אום ח'ליפה מביאה לכם את המטבח הדרוזי האותנטי לכל מקום במדינה, בכל שעה שנוח לכם, לאירועים במבנה סגור או תחת כיפת השמיים. ניתן להזמין קייטרינג דרוזי אותנטי לפורום של עד 200 משתתפים.

מה מיוחד במטבח של אום ח'ליפה?

המתכונים המנצחים שעוברים באהבה מדור לדור.

השימוש בתבלינים טריים הגדלים בחצר אום ח'ליפה.

המזון האיכותי והטרי ביותר שאותו מכינים במיוחד עבורכם.

האווירה הדרוזית האותנטית והמפנקת.

השילוב של כל ארבעת המרכיבים הללו יחד!


קייטרינג דרוזי לארועיםפרטי התקשרות:

טלפון: 054-4839312
מייל: khalifachief@gmail.com
אתר: www.ummkhalifa.co.il 


 

סדנת ניהול זמן

אין תגובות

השאר תגובה