מועמדים משאבי אנוש: ג'יי קירמן הגיע לעשות שמח

מועמדים משאבי אנוש: ג'יי קירמן הגיע לעשות שמח

ג'יי קירמן עלה לארץ לפני חצי שנה ובאמתחתו 13 שנות ניסיון בתחומי משאבי האנוש

שיתוף
כוח אדם

תכירו את ג'יי קירמן, עולה חדש מארצות הברית, שהגיע לארץ לפני מספר חודשים עם אשתו ושלושת ילדיו ומחפש להמשיך את דרכו בתחום משאבי אנוש בישראל.

קירמן מביא עמו ניסיון תעסוקתי בחברות גדולות בניו יורק, בנושאים ניהול שכר והטבות לעובדים, ניהול וייעוץ בנושא תוכניות פנסיה וכן גיוס ומיון עובדים. ברזומה שלו ניתן לראות את החברות:

 Guardian Life Insurance, Ernst & Young LLP , The Associated Press.

הוא מעיד על 13 שנים במהלכן רכש ידע וכישורים בנושאים הבאים:

פיתוח ויישום תקציב, ניהול שכר, ניתוח פיננסי, גיוס והכשרת כוח אדם, ביקורות פנסיה שנתיות, יישום תכניות הטבות (rollout).

כמו כן רכש ניסיון בבניית אסטרטגיות עסקיות, תוך מתן ייעוץ לדרגי ניהול הבכירים,

והתמקצע בבקרה ותכנון תקצובי. עסק גם בתגמולים, ניהול תיקי לקוחות פיננסים ובניית דוחות כלכליים וכן בפיתוח עובדים ומנהלים וליווי מקצועי.

 

מעיד על עיסתו

קירמן מציין הישגים משמעותיים בעבודה:

כמנהל הטבות בחברת Associated Press הביא לחיסכון של למעלה מ-500 אלף דולר. הביא לשיפור בשימור כוח האדם, באמצעות העברת סדנאות אוריינטציה לעובדים חדשים והדרכת עובדים קיימים.

באמצעות יישום תכניות הטבות חדשות באותה החברה במסגרת תפקידו כמנהל הטבות, טוען כי הביא גם לקיצוץ של 300 אלף דולר בעלויות ליועצים חיצוניים.

קירמן מספר שהחלטה לעלות לארץ הגיעה מתוך מחשבה שישראל היא בעצם המקום הכי טוב לילדים. כעת הוא מחפש להמשיך את דרכו בתחום משאבי האנוש, כי "זה התחום שלי", הוא אומר. "אני אוהב מאוד את התחום כי אני אוהב אנשים, ואת נושא השכר וההטבות בו עסקתי הרבה אני אוהב במיוחד, כי בעצם כל אחד עובד קודם כל בשביל השכר, וההטבות הן משהו שמחזיק ומשמר את העובד. זה כיף להיות אחראי על משהו חיובי שמשמח עובדים".

יחד עם זאת לדבריו הוא פתוח לכל הצעה בתחום הרחב של משאבי האנוש.   

ניתן ליצור קשר במייל: kiermanj@yahoo.com

 

אין תגובות

השאר תגובה