שיתוף

תוכנות למשאבי אנוש בארגון לא צריכות להיות מועילות רק עבור המעסיק, צריך להוסיף לכך תכונות שגם העובדים יכולים ליהנות מהן.

ארגונים רבים מוצאים את עצמם "תקועים" עם תוכנה פונקציונליות מוגבלת שצורכת זמן יקר, כיוון שהם לא יודעים אילו מודולים ותכונות התוכנה שהם משתמשים צריכה לכלול.

להלן כמה מהמודולים החיוניים ביותר לאנשי משאבי אנוש:

מודול גיוס

הסטטיסטיקה אומרת שכ- 22% מהעובדים שגויסו יעזבו את עבודתם ב- 45 הימים הראשונים. לכן, תהליך גיוס הוא בראש הרשימה בתחום משאבי אנוש. מודול גיוס חזק בתוכנת משאבי האנוש, המספקת תמיכה ביצירת מסד נתונים של כישרונות, יוסיף להתקדמות החברה. מודול הגיוס מסייע ביצירת מודעות, ניהול יישומים, ניהול מסמכים וכו'.

המודול חוסך זמן, מבטיח שאין חזרה על אותו תהליך וגם מספק את התכונות הבאות: מערכת מיון יישומים, הכנסה קלה של פרטים בצורות שונות, גישת משתמשים ניתנת להגדרה לאזורים שונים של המערכת, מעקב יישומים, מערכת משולבת לניהול זרימת העבודה.

קליטת עובדים חדשים

רב העובדים החדשים חוששים בתחילה מהאינטראקציה עם ההנהלה, שיכולה להשאיר את העובד מבולבל לגביי מקום העבודה החדש. מודול זה מסייע להכיר את צוות העובדים חדשים עם כל דרישות השילוב, ומאפשר לעובדים החדשים למצוא את כל המידע הרלוונטי על המעסיק וכן מידע לגבי הארגון בפלטפורמה אחת. המודול מספק: אספקה אוטומטית של פרטים חשובים לעובדים חדשים, שליחה מידית של משימות מבוססות צוות לעובדים חדשים, ניהול ומעקב אחר ביצועים של העובדים.

ניהול ביצועים

ניהול ביצועים: מעקב אחר הביצועים של כל עובד כשמדובר ביעילות כוללת, הינו חיוני. על ארגונים להיות בעלי מערכת מנטרת את נתוני הביצועים המפורטים של כל עובד. מודול ניהול הביצועים מספק פונקציונליות ניטור ומכיל גם את התכונות הבאות: מנהל את כל הביקורות והמשוב, מספק מדריכים ליצירת טופסי מילוי, מספק הודעות נדרשות לעובדים, מספק מערכת סקירה סלקטיבית עבור הפרט

מינהל

מודול הניהול מנהל את כל ההטבות לעובדי החברה, לרבות שירותי בריאות, רווחה, הטבות מס ואפשרויות נוספות הקשורות לאופציות.

ניהול נוכחות

ניהול נוכחות מטפל בלוחות הזמנים בתוך הארגון. מודול זה לא יכול לפעול לבד ויש לקשר אותו למערכת אחרת. הוא מצטרף למערכות CRM (קשרי לקוחות ניהול) ו- ERP Planning.
רשומות נוכחות של העובד ויציאה הביתה נרשמים ומנוהלים במודול. זמן נוכחות: תזמון, מידע ביומטרי, נוכחות, וכו ', הם חלקים של מודול זה. הוא עוקב אחר נוכחות העובדים ושומר על הנתונים מאובטחים לשימוש עתידי.

היעדרות

מודול ההיעדרות פועל בהתאם למדיניות החברה. לוחות הזמנים לעזיבה יכול להיות אוטומטי באמצעות המודול וכן הזמנת מעקב ואישורי היעדרויות לעובדים וכן רישום הזמן מחוץ לעבודה. להלן כמה מהתכונות שהמודול מספק: מידע על חופשה עבור כל סוג של חופש, יישום מקוון עם גישה קלה, מתן אפשרות לעובדים להציג את היסטוריית החופשות שלהם.

אין תגובות

השאר תגובה