מבושלת – שירותי הסעדה ממוקדים בריאותית

מבושלת – שירותי הסעדה ממוקדים בריאותית

טעם, בריאות וחוויה – אלה שלושת הכתרים שטוענת לעצמה מבושלת, מהחברות הגדולות בישראל לארוחות מוכנות ושירותי הסעדה.

שיתוף
מבושלת - טעם של חוויה בריאה

"מבושלת" נוסדה בשנת 1988 במושב מבוא חורון שבעמק איילון. היא משרתת כיום כ- 30,000 לקוחות מוסדיים ופרטיים בכל רחבי הארץ ובעולם, מה שהופך אותה לאחת מחברות הגדולות בישראל לארוחות מוכנות ושירותי הסעדה. 

האוכל לא רע בכלל (טעמתי) ובמחיר של המבורגר וצי'פס, שמכילים מלאי קלוריות שירדימו את העובדים לאחר ארוחת הצהריים, ניתן לקבל ארוחה מלאה ובעיקר בריאה.

הצוות של מבושלת משלב שף מקצועי, יועץ קולינארי, טכנולוג מזון ותזונאית, הדואגים לאיכות המזון ולדרישות של סועדים שונים. אפשר לקבל מזון דל קלוריות, דל סוכר ועוד. ארוחות חמות וכריכים במגוון סגנונות ולכל מטרה, לארוחות צהריים מלאות בארגון, לכיבוד לישיבות ארוכות ולאירועים הנערכים מחוץ לארגון.

מבושלת משקיעה בפיתוח מוצרים המותאמים במדויק לצרכי הלקוח. לחברה רישיון יצרן של משרד הבריאות, תקן HACCP של האיחוד האירופי, תקן HACCP של מכון התקנים הישראלי ומערך בדיקת מזון שוטף במעבדות המובילות בארץ.

מבושלת פועלת בשיטת הבישול "בשל-צנן", המבטיחה את טריותם ואת העמידה בדרישות הבריאותיות של מוצרי החברה. ניתן לבחור בין מגוון סוגי אריזה והגשה לפי הצורך. בכל האריזות ניתן דגש על קלות השינוע, הפתיחה, ההגשה והאחסון.

כשרות – מפעל מבושלת עומד תחת פיקוחו והשגחתו של הרב יונה דברת שליט"א, רב היישוב מבוא חורון, ואת הארוחות המוגשות על ידי החברה יכולים לאכול גם הדתיים בחבורה. לעובדי חברה דתיים היוצאים לחו"ל ומתקשים למצוא שם מזון כשר, ניתן להכין ארוחות ארוזות מראש עם 'חיי מדף' ארוכים.

מנהל משאבי האנוש האחראי על הסעדה, יכול לקבל יעוץ אישי ולווי צמוד לארוחות המוגשות בארגון, כך ניתן להתאים תפריט לכל כיס ולכל אחת משעות היום.
בין לקוחות החברה: משרד ראש הממשלה, משרד הביטחון וצה"ל, המשרד לביטחון פנים, משטרת ישראל ,עיריות ומועצות מקומיות וגם חברות פרטיות כמו תנובה ואחרות.

כנס משאבי אנוש שנתי 2022

אין תגובות

השאר תגובה