כיצד מחשוב לביש משפר ביצועי עובדים

כיצד מחשוב לביש משפר ביצועי עובדים

מחקרים חדשים מגלים כי עובדים שעונדים שעוני smartwatche מתקתקים את העבודה. מחשוב לביש נכנס לחיינו באינטנסיביות – כיצד הוא תורם לשיפור ביצועי עובדים?!

שיתוף

מחשוב לביש מספק למנהלים תובנות באשר למשימות הקרובות של עובדיהם, על יעילות הביצוע, על הדרייב של העובדים ואפילו מה מעלה את מורל העובדים. מידע זה אפקטיבי ביותר לבחינת מעורבות העובדים אותה המנהלים לרב רוצים לשפר.

להלן מספר דרכים בהן מחשוב לביש משפר את ביצועי העובדים:

אינטראקציה עם לקוחות

נכון לעכשיו שעונים חכמים מחזיקים בתואר 'ההתקן עם קצב האימוץ המהיר ביותר בארגונים'. 62% משתמשים או מתכננים להשתמש בשעון חכם בחברה שלהם בשנתיים הקרובות, על פי סקר Salesforce.
הפופולריות של השעונים החכמים נובעת בחלקה מההשפעה החיובית על אינטראקציית העובדים עם הלקוחות. לדוגמה, אנשי המכירות בחברה יכולים לספק ללקוחות ה- VIP שלהם חווית לקוח מקסימלית, כאשר הם עונדים שעון חכם שמתריע להם על העדפות הלקוח בזמן אמת ובכל רגע נתון, כך שהם יכולים לשפר את החוויה בהתאם לצורך במהירות וביעילות. שעון חכם מסייע לעובדים לבצע את העבודה שלהם על הצד הטוב ביותר.

הגדלת יעילות וביצועי העובדים

שימוש בטכנולוגיה לבישה, נמצאה כמגדילה את ביצועי המשתמשים ב- 8.5%, על פי מחקר ברשות ד"ר כריס בראואר מהמכון ללימודי ניהול באוניברסיטת Goldsmiths בלונדון. המחקר שנקרא 'הענן האנושי בעבודה' בחן 120 עובדים בחודש מרץ 2014 בסוכנות המדיה הגלובלית בלונדון.
המחקר גילה כי ככל שהעובדים מודעים לרמת הפרודוקטיביות שלהם בכל רגע, כך היא עולה יותר ויותר. הטכנולוגיה הלבישה מאפשרת זאת.

הגדלת התמיכה בעובדים

שימוש בלבוש חכם במקום העבודה בדרך כלל מחזיר את ההשקעה על רכישת הלבוש החכם עבור העובדים ואף משנה את חווית העובד לחלוטין. שביעות הרצון שלו מהעבודה מייצרת פרודוקטיביות שמחזירה את ההשקעה.
עובדים יכולים למשל לענוד תג חכם שמאפשר להם במהירות להיכנס למקומות מוגבלים בבניין מבלי שיצטרכו להתעכב ולהזדהות אצל שומר אנושי. התג יכול גם לבדוק היכן היו ומה עשו בזמן העבודה ולאפשר למנהלים לייעל את העבודה כשמתגלים כשלים בניהול הזמן.
טכנאים יכולים לעסוק בדיאגרמות טכניות ובפרויקטים מסובכים באמצעות משקפיים חכמים. עובדים שעונדים שעונים חכמים המודדים את מידת המאמץ והעייפות שלהם, יכולים לקחת הפסקות בעת הצורך, להתרענן ולשוב לעבודה עם כוחות מחודשים.

בריאות העובדים

20% מהצרכנים בבריטניה בגיל העבודה משתמשים במחשוב לביש בעיקר למטרות כושר ובריאות. מחקר שנערך על ידי Vision Critical ניתח את תגובות המשתמשים של צרכנים בבריטניה בשנת 2014. 65% ממשתתפי המחקר אמרו כי המכשירים הללו שיפרו את חייהם.
אחד מהמשתתפים במחקר אמר: "גיליתי כי כשאתה יודע שאתה נמצא במצב ירוד באמצעות איתות מהמחשוב הלביש, אתה עוצר ולוקח לעצמך כמה דקות מנוחה לאסוף את עצמך, אתה למעשה מטעין את עצמך שוב."
המחשוב הלביש הופך את צרכי העובדים לגלויים. המדדים יכולים להצביע על הרגלי אכילה ודפוסי שינה גרועים וכל דבר אחר שיכול לפגוע בביצועי העבודה שלהם. מנהלים יכולים לעקוב ולנטר זאת ולהתאים את המשימות לתפקוד העובדים.

סדנת ניהול זמן

אין תגובות

השאר תגובה