6 חברות שמציעות הטבות חדשניות ומפתיעות לעובדיהן

6 חברות שמציעות הטבות חדשניות ומפתיעות לעובדיהן

לחברות שמשלמות באופן תחרותי ומציעות הטבות שקשה מאוד להתחרות בהן, אין הרבה בעיות בהעסקת עובדים טובים

שיתוף
הטבות מדהימות לעובדים

זה לא משנה אם אתה מפעיל סטארט-אפ קטן או תאגיד בן עשרות שנים, השכר והטבות הכלולים בחבילת היתרונות שלך משפיעים משמעותית על רצון העובדים לעבוד אצלך בחברה לאורך שנים. סקר Glassdoor של 2015 גילה, כי היתרונות לעובדים הם גורם מרכזי של בחירת המועמד בחברה. בנוסף, 80 אחוזים מהעובדים יעדיפו הטבות על פני העלאת שכר. אלו חמשת ההטבות העיקריות שהעובדים רוצים בהן: ביטוח בריאות, חופשה בתשלום, בונוס ע"פ ביצועים, חופשות מחלה ותכניות רווחה.

להלן 6 חברות שמציעות את היתרונות הייחודיים, הנדיבים, והמדהימים ביותר בעולם:

דיור חינם – פייסבוק

לחברת פייסבוק יש גישה הוליסטית מבחינת ההטבות לעובדים. עובדי החברה נהנים משירותים ומטפלים בשבעה תחומים: בריאות, משפחה, קהילה, צמיחה, מימון, נוחות וזמן. קבוצה חזקה במיוחד של עובדים שהחברה רוצה לשמור עליה, היא קבוצת המתמחים שלה. הם מקבלים חבילה תחרותית הכוללת דיור חינם וכיסוי ביטוחי.

סטארבקס – תשלום עבור לימודים

חברת סטארבקס ידועה בהטבות המדהימות שלה לעובדים. החברה מציעה לעובדים אפשרות להירשם ללימודי תואר באוניברסיטת אריזונה ולעשות תואר ראשון באינטרנט – על חשבון החברה. רשת בתי הקפה מבטיחה שהיא תשלם את מלוא שכר הלימוד.

Eventbrite – מנוי לחדרי כושר

Eventbrite ככל הנראה רוצה "שבט" עובדים בריא ומשגשג. החברה מעניקה לעובדיה מקדמה חודשית בסך 60$, אשר מכסה חברות VIP בכמה מכוני כושר נבחרים. בנוסף, החברה מציעה ארוחות וחטיפי בריאות במקום העבודה, הכל למען שמירה על בריאות העובדים.

Deloitte – חודש שבתון וחופשה בתשלום

חברת Deloitte מאפשרת לעובדיה לקחת חודש שבתון בתשלום. אם העובדים צריכים חודש של חופשה בתשלום מסיבה כלשהי, הם זכאים לחודש שבתון בתשלום ע"ח החברה. לאחר מכן, אם הם זקוקים לזמן לימודים והזדמנויות צמיחה אישית או מקצועית, Deloitte מאפשרת להם זמן נוסף של שלושה עד שישה חודשים, בתשלום של 40% מהמשכורת שלהם לאורך כל התקופה.

Southwest Airlines – שמיים בהירים

Southwest Airlines מציעה לעובדיה תוכנית סיוע שנקראת "שמיים בהירים" זמינה למשך 24 שעות ומבטיחה להם 100 אחוז סודיות. התוכנית כוללת: ייעוץ טלפוני מיידי ועד חמישה מפגשי ייעוץ פנים אל פנים, עם גישה לשירותי נוחות וגישה לשירותי סיוע משפטי מוגדרים.

Genentech שירותי אינהאוס בחברה

בחברת Genentech תוכלו להעביר את כל היום מבלי לצאת מהבניין. המתקנים הייחודיים באתר מספקים את כל הדברים הבסיסיים שהעובד צריך. העובדים יכולים לקבל תספורת באתר החברה ושירות שטיפת מכוניות, ביקור אצל רופא השיניים, להירגע בספא נייד, ואפילו לקחת את הילדים שלהם למרכז לטיפול בילדים – הכל באתר החברה.

יריד משאבי אנוש 2022 - ריבוע

אין תגובות

השאר תגובה