4 סיבות לכך שעליך לשלם לעובדים שלך יותר מהממוצע

4 סיבות לכך שעליך לשלם לעובדים שלך יותר מהממוצע

כסף הוא לא הדבר היחיד המניע עובד לבצע את עבודתו היטב, אולם זה בהחלט מניע חזק

שיתוף
טווחי שכר

טווחי שכר

בתהליך קביעת גובה השכר לעובדים יש הרבה מה לשקול: ההכנסות הנוכחיות והעתידיות של החברה, ההזדמנות של הכסף ההולך לעובדים לעומת ספקים לדוגמה, ההשפעה של משכורות על תהליכי ההעסקה, ועוד.

החלטות אלו הן מאוד חיוניות בשל השפעת השכר על חווית העובד. כסף זה מסייע לקיים את חייהם האישיים ומסייע בבחירות שלהם מחוץ לעבודה – לדוגמה, האם לקחת עבודה נוספת כדי לשפר את השכר. זה גם אחד מגורמי המפתח אותם אנשים שוקלים בעת בחירת מקום עבודה.

העובדים שלכם לוקחים את העסק שלכם קדימה. לכן, אם ההכנסה שלהם משפיעה על יציבותם בדרך כלשהי, זה הולך להשפיע על הפרודוקטיביות שלהם. כלומר שהמשכורת שלהם קשורה ישירות להצלחה של החברה.
באופן הגיוני, אלו סיבות מספקות לכך שעליך לשלם לעובדים שלך יותר מהממוצע בשוק.

להלן 4 סיבות נוספות לכך:

יש מספר מוגבל של כישרונות טובים שם בחוץ

בעולם העסקים המשתנה שלנו היום, יש רק מספר מוגבל של אנשים שיש להם את הכישורים הדרושים להצטיין בתפקידים מסוימים. אתה צריך לעשות כל מה שאתה יכול כדי לקבל את העובדים המוכשרים ביותר אל הצוות שלך. המהנדסים הטובים ביותר, המעצבים, אנשי המכירות, כל אחד ביניהם הוא "סחורה חמה".

אחת הדרכים היעילות ביותר למשוך את האנשים האלו אליכם לחברה היא באמצעות שכר גבוה. הצעת שכר מעל הממוצע יעזור לפתות כישרונות שיכולים להשפיע באופן משמעותי על השורה התחתונה של העסק שלך.

זה יוצר רמה גבוהה של תפוקה

על ידי תשלום משכורות לעובדים מעל הממוצע, אתה בעצם אומר להם כי אתה מצפה שיעבדו מעל הממוצע. זה אולי נראה צעד רדוד אך הוא יעיל. זה העולם שאנו חיים בו בעוד שתשלום ותועלות לא תמיד יהיו המניעים הגדולים ביותר עבור העובדים, הם בהחלט מסייעים.

האמת היא כי משכורות גבוהות נוטות לתמרץ תרבות של תפוקה גבוהה. כאשר אנשים תופסים כי הם מקבלים יותר מאשר עמיתיהם בחברות אחרות, זה מחייב אותם להשקיע מאמץ נוסף. הם יעבדו קשה יותר להוכיח שהם ראויים לכסף.

שיפור מותג המעסיק

עובדים עם שכר גבוה בסביבת תפוקה גבוהה עשויים להיות מאושרים יותר לגבי עבודתם, במיוחד אם הם נהנים מהעבודה. בהנחה שאתה עובד קשה כדי לערב את העובדים האלה בצורה משמעותית, הם יהיו מאושרים לעבוד בחברה שלך.
חברות מובילות מעסיקות את עובדיהן לא רק על ידי תשלום גבוה יותר, אלא גם על ידי ביצוע דברים נוספים כגון לתת להם תשומת לב אישית, לשבח אותם בפומבי, או לערב עובדים בכירים בהחלטות עובדים.

זה משפר משמעותית את מותג המעסיק ומבטיח משיכת כישרונות נוספים לחברה, מה שיוצר לולאה חיובית של כישרון על שיעבוד עבור החברה שלך.

שימור עובדים

תרבות מפצה היטב ושכר גבוה מהממוצע יגרום לכך שיהיה סיכוי גבוה יותר להשאיר את העובדים בחברה לאורך שנים. ככל שמישהו נמצא יותר בחברה שלך, כך הוא מבין טוב יותר את המערכות, הנורמות והמשימה. זה יכול להפוך אותם פרודוקטיביים יותר, כמו גם ליצור צוותים חזקים במשרד.

שימור עובדים גבוה גם אומר שעלויות הגיוס ותחלופת העובדים יופחתו באופן משמעותי.

אין תגובות

השאר תגובה