שיתוף

חברות בכל רחבי העולם כבר הבינו כי הטבות מושקעות לעובדים מניבות תוצאות ומגדילות את הרווחים. הטבות מושכות ומשמרות כישרונות בחברות ומגדילות את הסיכויים לנצח בתחרות העסקית.

להלן 10 חברות שמספקות לעובדיהן הטבות מיוחדות ומשקעות:

Asana

בחברת Asana מאמינים כי המשרד שלך העובד הוא ביתו. לכן, החברה משקיע במשרדי העובדים באופן מיוחד, ומספקת לעובדים תקציב של 10,000 דולר כדי לעצב את המשרד שלך כפי שאתה רוצה. עובדים רוכשים לעצמם כסאות מיוחדים ומושקעים למשרד, שולחנות ארגונומיים מיוחדים, ומיני מקררים בהזמנה אישית.

Pinterest

Pinterest באמת אוהבת את העובדים שלהם ומאמינה כי עליהם לקחת זמן רב ככל שהם צריכים כדי להרגיש רעננים. החברה מציעה לעובדים חופשה בלתי מוגבלת, כדי שישובו ממנה פרודוקטיביים יותר. הם גם זוכים להשתמש בכל המוצרים של אפל שיחפצו.

Evernote

החברה שמאחורי Evernote, אפליקציה שמסייעת לשמור על העבודה שלך מאורגנת בכל המכשירים הניידים, מסייעת גם לשמור על העובדים שלהם מאורגנים. פעמיים בחודש, החברה משלמת עבור ניקיון וסדר בתיהם של העובדים ע"י מנקים מקצועיים, כך גם בני המשפחה של העובד זוכים לפינוק.

Dropcam

אולי אחת ההטבות המלהיבות ביותר ברשימה זו, היא של חברת Dropcam, בה כל עובד זוכה לקבל טרמפ הביתה במסוק החברה. כדי להפוך את החוויה למעניינת אף יותר, המנכ"ל עצמו הוא זה שמטיס את העובדים לביתם.

Salesforce

Salesforce, מפתחי פתרונות CRM מבוססי ענן, מציעה לעובדיה משרדים פופ עם צבעים בהירים ותפאורה בהשראת הוואי. וברוח הוואי העובדים לובשים חולצות הוואי לעבודה בימים מסוימים. החברה מגדילה לעשות ולוקחת את כל העובדים שלהם לחופשות ברחבי העולם.

Expensify

בחברת Expensify גם כן דוגלים בחופשות לעובדים כהטבה מפנקת, כך שהחברה מספקת לעובדיה טיולים שנתיים מיוחדים ומושקעים מאוד, בכל פעם ליעד שונה ומרתק.

Starbucks

חברת Starbucks ידועה בהטבות המדהימות שלה לעובדים ועם זאת, אחת ההטבות המדהימות ביותר שמספקת החברה היא לימודים מסובסדים לתואר ראשון, לעובדים בארה"ב שעובדים למעלה מ- 20 שעות שבועיות. החברה מכסה את שכר הלימוד במערכת ההשכלה הגבוהה ביותר בארה"ב.

Patagonia

חברת ההלבשה החיצונית וההילוכים Patagonia, פועלת בהתאם לאופי שלה גם בתחום ההטבות לעובדים. החברה מספקת לעובדיה שיעורי יוגה במהלך יום העבודה, מאפשרת להם ללכת לגלוש בים באמצע היום, ודו"חות הגלישה של העובדים מתפרסמים בדלפק הקבלה, על מנת לצפות ולעודד את ההישגים.

Netflix

לחברת שירותי הווידאו Netflix יש מדיניות מגניבה כשמדובר בשעות העבודה. בחברה אין לעובדים שעות עבודה קבועות, הם יכולים ללכת ולבוא למשרד ככל שיחפצו. באמצעות גישה אמיצה זו, העובדים משקיעים בעבודה ככל שביכולתם.

Loadspring Solutions

חברת Loadspring Solutions מקווה לעודד נאמנות העובדים על ידי הבטחה לאלו שעבדו שם במשך שנתיים או יותר לבונוס של 5000 דולר נוספים, כמו גם שבוע חופשה לטיול בחו"ל. איזו דרך לעודד אנשים לראות את העולם מנקודת מבט שונה.

סדנת ניהול זמן

אין תגובות

השאר תגובה